Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

lujzamisko
27. júl 2016

Dnes rizoto kuracie 🙂 včera syrove halušky syr kys smotana maslo a n navrch slaninka . A jarná polievocka mrkva brokolica karfiol kalerab 🙂

kondaska1
27. júl 2016

Zajtra mam na plane - rychle domace halusky s vajcom a uhorkovym salatom

lubomira1965
27. júl 2016

slepačiu polievku a pečené maso s ryžou , zajtra nevarim

slimstar
27. júl 2016
zankapetro
27. júl 2016

@slimstar tak ta je naozaj mini :D :D

ladygina
27. júl 2016

Dnes som sa trošku pohrala s palacinkami a spravila som ich trošku viacej takže aj na zajtra mám o obed postarané🙂

simonnka2014
27. júl 2016

fasirky,zemiaky,vyvar.

martinabreza
27. júl 2016

@elienocka to je aký segedín.

clodika22
27. júl 2016

fazuľová polievka s hrubými slížami a druhé granadír 🙂

zlatkapaps
27. júl 2016

Kuracie maso na rezance so zeleninovym salatom a opekanou slninkou 🙂 zdravy obed som slaninkou pokazila, ale mala som na nu takuuuu chut

vikus17489
27. júl 2016

@zlatkapaps bez tej slaninky by to bola idealna letna vecera 😉

sugarfree999
28. júl 2016

Ja som včera otestovala tento skvelý rýchly letný recept na pečeného lososa so sardelkovým, resp. ančovičkovým maslom: http://anetagoesyummi.blogspot.de/2016/07/pecen.... Okrem receptu na ančovičkové maslo je tam aj recept na pečeného lososa, ako ho urobiť úplne dokonale, aby bol správne chrumkavý na povrchu a šťavnatý vo vnútri. 🙂

mijo53
28. júl 2016

Dojeme hovädziu polievku od včera s rezancami, jablková žemľovka /musíme spotrebovať tie skoré jablka, aby nevyšli nazmar

si_sa_6
28. júl 2016

Dnes plánujem robiť plnené langoše so syrom, šunkou a zeleninou a polievku premýšľam že spravím tiež zeleninovú, snáď to všetko postíham, lebo dnes mám celkom nabitý deň🙂

vejapa76
28. júl 2016

No ja som dnes v práci a domov prídem neviemkedy tak som prezieravo včera navarila aj na dnes. ...frankfurtská polievka a ražniči so zemiakmi. Už len šalát čerstvý dorobim.

hoffmanka
28. júl 2016

Len taký rýchly obedík, vyprážaný syr s hranolkami a zeleninou🙂

lucya87
28. júl 2016

Limetkove minitorticky s mandlami.
Recept tu:
https://www.modrykonik.sk/blog/lucya87/album/sn...

lunana
28. júl 2016

Ahojte, prosim vas recept na domáce hamburgery máte v Zálohe? 💜 Dakujem

lucya87
28. júl 2016

@lunana jasne pomlete masko len nasol a okoren. Vypravuje rukami a vytvaruj "placky" opec na panvici alebo na grile. Zemle rozkroj na polovicu a opec z vnutornej strany. Obe strany zemle potri tatarskou alebo majonezou a troskou kecupu alebo horcice/ale len trosku/. A ukladas zemla, platok cibule,rajcina,masko,platkovy syr,salat.../opecenu slaninku vajicko/ a zemla

matvejka125
28. júl 2016

Spenatovy privarok, zemiaky, vajíčko

gabccia
28. júl 2016

aj takto niekedy 😄

vejapa76
28. júl 2016

@lunana v lidli majú mäso na hamburger-4 kolieska stoja pár centov. Tie treba už len opiect (najlepšie na panvici na grilovanie). Ja viem...polotovar...ale pri nestihačkach je to fajn večera. Robím potom...žemla, kečup, mäso, platok syra - šup na chvíľku do mikrovlnky a potom sterilizovaná červená kapusta, majoneza a prikryť druhou časťou žemle.

petulda333
28. júl 2016

Manzelovi plnenu papriku v parad.omacke a mne cicer v kari omacke so slov.ryzou..mnam

hvolkovamirka
28. júl 2016

@petulda333 si robila papriku so zemiakmi ci s knedlou? 🙂

m_ij_ka
28. júl 2016

cesnačka, varené zemiaky, vyprážaná cuketa, šalát ( rajčina, paprika, uhorka, cibuľa)

salome_01
28. júl 2016

My sme dnes mali zapekanú brokolicu s cestovinami a kuracími prsiami a rajčinami mnamka 🙂

karkana
28. júl 2016

dnes sme mali ešte od včera mäsko s tarhoňou,,,tak som len štrúdlu a vlašský šalát 😉

petulda333
28. júl 2016

@hvolkovamirka s nicim,u nas sa je s chlebom..bez prilohy

elienocka
28. júl 2016

@martinabreza od vilama haba co je ta relacia moja mama vari lepsie ako tvoja

gastanka32
28. júl 2016

@karkana strudlu si robila z listkoveho cesta, ze? nerobievas aj z kysnuteho?