Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

elienocka
10. dec 2016

Zelerova polievka kremova a cina s ryzou

veronikaeco
10. dec 2016

ja pečiem čokoládovú lávu :D http://www.lenivakucharka.sk/lavovy-kolac/

mijo53
11. dec 2016

morčacia polievka /dolné stehno/ s rezancami, teraz mäso poopekám na panvici, zemiaková kaša, kyslá uhorka / také ľahké/, mám ešte uvarenú kyslú hubovú omáčku

nelly3
11. dec 2016

zemiaciky, kysla kapusta nato, kuracie masko, cibulka, dat vsetko na plech zapiect a pred koncom polejem smotanou, rychlovka🙂

jana_eyre
11. dec 2016

Hovädzia polievka so slizikmi, fasirka z rury a pečené zemiaky s cesnakom a rozmarinom..

iinuska
11. dec 2016

mrkvova polievka, zapecene morcacie masko so sampionmi, sunkou, syrom, ryza

jukov
11. dec 2016

@nelly3 surové zemiaky?

m_ij_ka
11. dec 2016

zasmažená polievka, obrátené rezne, zemiakovo cibuľový šalát

nelly3
11. dec 2016

@jukov
ano, ale mala som ich asi predvarit lebo aj po 1,5 hod. boli take no 🙂

marosinecko
11. dec 2016

Kurací perkelt + vajcovo rascova polievka

googlinqa
11. dec 2016

Hrstkova polievka fusili carbonara

lenka_samorin
11. dec 2016

u nás už začínam trénovať varenie na vianoce, tak sme mali takú ošálenú vianočnú kapustnicu. Bez dubákov a sliviek, ale aj tak bola dobrá.

matvejka125
12. dec 2016

Vývar, segedínsky guláš, knedľa

m_ij_ka
12. dec 2016

zemiaková polievka, domáca huspenina

tansulinka
12. dec 2016

@lucya87 je krasne su 🙂 Mozem poprosit recpt? A kolko vydrzia? 🙂

babatkoo
12. dec 2016

Dnes bol velmi lenivy obed. Ikea masove gulky a zemiakove pyre, rychla polievka s cervenej sosovice a medvedim cesnakom

simonkaa27
12. dec 2016

Kuracie prsia s kukuricou, s ananasom a so syrom 🙂 dnes som mala taku chut na takyto mix chuti. Nemusim to moc casto ale dnes mi to padlo velmi vhod. 🙂

adulikka
12. dec 2016

Polievka kuracia od včera a len také ľahké oravské...zemiaky na cibulke s kyslim mliekom

Zajtra plnenu papriku knedlu

ladygina
12. dec 2016

My sme mali dnes na obed zemiakovú kašu a kuracie prsia zapekané syrom s kyslími uhorkami🙂

marosinecko
12. dec 2016

Plnená paprika 🙂 mňamky

gianni
12. dec 2016

včera fazulova s udeným a klobasou, druhe som robila kurča na soli...

googlinqa
13. dec 2016

Vcera kuraci perkelt noky

alja20
13. dec 2016

Baby poradte vybornu fazulovu polievku co s chutou zbasti aj 3r krpec

m_ij_ka
13. dec 2016

zeleninová polievka s písmenkami, špenát, varené zemiaky, vajíčko

tykat
13. dec 2016

@alja20 ...ja robim fazulovu ako vyvar, namiesto masa davam fazulu, potom klasika zeleninu a korenie, dochutim...niekedy v nej uvarim aj kusok udeneho alebo klobasky. Nezasmazam nezahustujem...do taniera dam uvarene fliacky, najkrajam masko, klobasku a zalejem polievkou. Moje deti ju miluju.

mijo53
13. dec 2016

@alja20
@tykat ja robím podobne ako tykat, len nedávam žiadne mäsko ani klobásku, ale aby to nebola voda tak na panvicu dám trochu oleja alebo masla, nakrájam cibuľu nadrobno a vylejem do polievky

mijo53
13. dec 2016

dnes zemiakovo - hlivový guľáš /hlivy jesenné lesné nazbieral manžel/ a mäsovo - zeleninové rizoto, kyslá uhorka

slimstar
13. dec 2016
si_sa_6
13. dec 2016

Mrkvový krém s opečeným chlebíkom. Nemala som dnes nejako chuť skúšať a vymýšľať. Toto je klasika na ktorej sa podľa mňa nedá nič pokaziť a hlavne chutí aj môjmu drahému 🙂

trudka4
13. dec 2016

Vánoční kokosový likér MALIBU hotový ....