Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

lubomira1965
22. okt 2017

slepačia polievka s rezancami a pečený pstruh

lucya87
22. okt 2017

Dusene bravcove s kasou z hokajda

m_ij_ka
22. okt 2017

na večeru krupicová kaša s grankom🙂

janinamojka
22. okt 2017

Ja som robila na veceru lievance..😝

kvetakinderko
22. okt 2017

My sme mali na obed obrátené rezne so zemiakovou kašou, uhorkový šalát, kurací vývar do slížikami, ako dezert dojednané moravské koláče zo včera a čokoládový cheesecake s malinami. Zajtra budem robiť španielske vtáčiky s ryžou, dojeme vývar a urobím znova banánovo-čokoládové muffiny, keďže nám prezreli tri banány 😉. Ďalej bude cez týždeň sekaná na prianie mladšej dcéry, polievka z červenej šošovice, parné buchty a cesnačka a ostatné vymyslím za pochodu 🙂

oira
22. okt 2017
rakywanda
23. okt 2017

včera slepačia polievka, vysmážané kuracie stehná a kĺbiky, ryža, uhorkový šalát, na večeru obložené chlebíčky
dnes francúzske zemiaky s červenou repou

mijo53
23. okt 2017

dojedáme polievku s rezancami a kačacie prsia, červená kapusta, domáci knedlík

siska20
23. okt 2017

Dnes celozrnné parene buchty plnené marhuľou, posypané tvarohom a orechami a poliate maslom. Polievka brokolicovo mrkvová s krutonmi

gelory
23. okt 2017

@katjas8 ďakujem veľmi pekne za video🙂 Zajtra vyskúšam 🙂

maria.vinea
23. okt 2017

@lucya87
ako ste robila hokaido kasu?

lucya87
23. okt 2017

@maria.vinea upiekla hokaido v trube a potom dala do slahaca s mliekom a maslom ako klasicku kasu. Navrch kyslu smotanu

seblicek
23. okt 2017

Ryžové rezance s kuracími prsiami a prírodnou omáčkou.

lulula12
23. okt 2017

Dnes mame karfiolovu polievku a druhe som urobila len na rychlo palacinky, nutela a tak na sladko 🙂 Neviem co ma chute mataju 🙂

mirdos8
23. okt 2017

@lulula12 Tie palacinky s nutelou by som si taky dala. 🙂

marikap18
24. okt 2017

Mali sme oslavu a ostala mi tatarska omacka. Nechcem ju vyhodit, vedeli by ste mi poradit k akemu jedlu sa hodi? Alebo co z nej urobit?
Dakujem za tipy.

mijo53
24. okt 2017

zeleninový boršč, kel-mäsko-zemiaky spolu dusené, zajedané s čerstvým chlebíkom

mijo53
24. okt 2017

@marikap18 vyprážaný syr, karfiol, parená brokolica - zemiaky- tatárska omáčka

tykat
24. okt 2017

Cez víkend v sobotu ryby (losos, pstruh, kapor, treska...) obalené v múke zmiesanej s grilovacím korením a opecene na oleji a masle, citronik, zemiaková kaša, mrkvovo-jablkový šalát s citrónom.
V nedeľu slepačia polievka s mäsom, zeleninou a slizikmi. Knedla, cervena kapusticka a pecena krkovicka (pomedzi nu som poukladala kuracie prsia, deti bravcove nemusia). Dezert čokoladove fondue - hruška, hrozno, banan.

rakywanda
24. okt 2017

@marikap18 už tak dávno mal helmans také recepty, že rezeň namočíš do tatrky, strúhanky a vyprazíš, skús vygúgliť
https://www.mimibazar.sk/recept/19186/kuracie-r...

m_ij_ka
24. okt 2017

obrátené rezne, ryža, marhuľový kompót

nicol_ka55
25. okt 2017

Parene buchty plnene lekvatom a posypane grankom a maslom poliate

mijo53
25. okt 2017

dojedáme zeleninový boršč, pirohy plnené zemiakovo-bryndzovou plnkou a pre mňa aj slivkovou, mastené masielkom a cibuľkou

stevinka16
25. okt 2017

Francúzske zemiaky ktoré robil pán manžel keďže ja mam 2 dni do pôrodu a som rada ze som rada 😀

ajsa109
25. okt 2017

U nás dnes vyprážaný karfiol a syr a k tomu zemiaková kaša a domáca tatardká omáčka polievka je ešte od predvčera ale je výborná hovädzia s rezancami

rakywanda
25. okt 2017

špagety s mletým mäsom

kvetinka75
25. okt 2017

@rakywanda tie ja robím na zajtra k obedu

alexi2211
25. okt 2017

Zapekané cestoviny s karfiolom, s brokolicou a so syrom. Dnes sme sa rozhodli, že budeme bez mäsa, snáď to môj pán manžel aspoň do večera bez mäsa vydrží 😀

lolalita
25. okt 2017

Hrachová s hubami a zeleninou.

tykat
26. okt 2017

Dnes z bufetiku....šošovicova na kyslo a bolonske spagety.