Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

ellieellie
4. dec 2018

@veronika_e Iba také samotné ich jedávate na obed?

veronika_e
4. dec 2018

@ellieellie so zeleninkou, kedze v tych kroketach su zemiaky a je to dost syte 🙂

atrejkacucu
4. dec 2018

brokolicova kremova polievka a kuracie pecienky na smotane s cestovinou 🙂

ellieellie
4. dec 2018

@veronika_e A aká zeleninka sa k tom hodí? vyskúšame aj my, akurát som tu minule videla na tie kroketky recept. Ja som ich ešte nikdy nerobila, ale isto je to pochúťka 🙂

skatulienka_sk
4. dec 2018

dnes zdravo

marina447
4. dec 2018

cesnačka krémová dnes bola na obedík 🙂

pehavcek
4. dec 2018

Zeleninova polievka a dukatove buchticky

jumama
4. dec 2018

@skatulienka_sk Velmi podobne som robila, udusila som karfilol, kukuricu a nastruhanu na hrubom stuhaku mrkvu a cviklu a napokon som zmieasla s burglurom, co nam zostal zo vcera. Ked sa nastruha ta mrkva, cvikla, je to take fajnucke stavnate 🙂 Este aj tie mozarelky som na ozdobu dala.

skatulienka_sk
4. dec 2018

@jumama super, aj ja tak často improvizujem, nepridŕžam sa striktne receptu 🙂

ratira
4. dec 2018

Dnes aj my zdravsie 🙂 Spravila som zeleninovy salatik s kuskami kuracieho maso, do ktoreho som dala aj gyros korenie, aby to malo taku kebabovu prichut 🙂 Vyborny bol 🙂

michellia
4. dec 2018

zajtra budem robit ceresnove gulky, strasne velku chut mam na ne uz asi dva dni a zase drahy basni o cesnakovej polievke cirej, tak spravim aj tu s hraskom, nech mame kazdy to svoje 🙂

veronice
4. dec 2018

@michellia mnaaaam cesnackaaaa, dik za tip 🙂

simonkaa27
5. dec 2018

Vajickove cestoviny, kedze dcerka ich velmi luci a polievku spravim zeleninovu 🙂 Jednoduchy obed a konecne nestravim cele doobedie len za hrncami 🙂

marikap18
5. dec 2018

Zemiakova polievka a buchty plnene s lekvarom a tvarohom

petis815
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patka_673
5. dec 2018

dukatove buchticky s vanilkovym kremom...rajcinova polievka so syrom..

ivanecka0602
5. dec 2018

Hrašková krémova s opečenym chlebikom, a vcera v moja mama vari robili mrkvove rizoto tak som si to upravila podla toho co dom dal a k tomu hoki na masle. musim povedat ze mnamka a budem robit castejsie

smitjan
5. dec 2018

Rychlovka dnes bola - melencova polievka s hribikmi a druhe som len cestoviny urobila 🙂

skatulienka_sk
5. dec 2018

dcére zapekám cestoviny na želanie, keďže maródime, ja si pečiem hokaido s enciánom, muž sa nevyjadril, čo chce na večeru, tak bude mať ČSN 😀

izabellik
5. dec 2018

spravila som spenatovu polievku a zo vcera ostali cestoviny s mletym maskom, takze dnes sme dojedali 🙂

manqua
5. dec 2018

Zajtra chcem robit rizotko, davno sme ho uz nemali. Kedysi so ho robila pravidelne, so zeleninkou a posledne mesiace som na tuto dobrotu nejako zabudla 🙂

sipopa
6. dec 2018

spagety s mletym masom a struhanym syrom🙂🙂 moje oblubene jedlo som si na mikulasa dopriala🙂🙂

seva22
6. dec 2018

Kolozvarska kapusta

mimiqa
6. dec 2018

Svieckovaaaaa😍😚dufam ze mam dva dni pokoj..lebo ma z varenia uz poraza 😂🤣

landsmanka
7. dec 2018

ryba na prírodno, opekané zemiaky a zeleninový šalát 🙂

zdenusa4
7. dec 2018

slané palacinky plnené syrom a zeleninovým šalátom 🙂 😉

kellypiu
7. dec 2018

karfiolove a brokolicove placky s vajickom 🙂

dadulala
8. dec 2018

u nas dnes cesnakova polievka so struhanym syrom a pstruhy na masle pecene v rure so zemiakmi a uhorkovym salatom

kopeccc
8. dec 2018

@seva22 už dlhšie mám nám nie chuť 🙂)), pošlite foto 😋 Vdakaaa

tinka0000
8. dec 2018

Co mam urobiť z maska orech??
Dajte nejaké rady lebo na neviem uz🙈