Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

lyongirl
12. aug 2011

ja dnes chystám na zajtrajšiu opekačku, obváram rebierka, budeme grilovať podľa tohto receptu, ale na grile
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=29646
potom grilované stehienka...
a cuketka
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13928
dnes si to všetko chcem napácovať a samoška balím na chatu na tú gril párty všetko, takže tiež nevyváram 🙂
zvyšok sa bude robiť zajtra 🙂

claudica
12. aug 2011

Dnes nebudem variť, každý zje čo nájde... 😀 😀 Budem robiť broskynkový kompót, včera som dostala od známych krásne broskyne, už sa na ne teším... 😉

katkarv
12. aug 2011

dnes huby na smotane s kolienkami a polievka zo vcera 🙂

fiona8
12. aug 2011

žeby tekvicová polievka? 😉

zanyka
12. aug 2011

kuracie stehienka na masle a kuracie prsia na kečupe s ryžou...už navarené 🙂 polievka zo včera

kalifa28
12. aug 2011

maďarský gulášik, knedla domáca a bude aj na 3 dni. Polievka slepačia zo stredy... a ešte aj jedna porcia tarhone a masa na stave 🙂)) mm miluje 🙂)

cestovatelkaandrea
12. aug 2011

vcera som nakoniec urobila osmazenu jednu malu cukinu pokrajanu na tenke podlhovaste platky s mrkvou v cesticku (maizena + jedno vajicko) Je to zdravsie ako klasicky trojobal a hlavne je to aj rychle. Vsetko sa smazi len kym cukina trocha nezmakne.
A k tomu sme mali zeleninovy salat ( salat, paprika, rajcina, sunka, mlada cibulka, feta zmiesane spolu s olivovym olejom a balsamicom) a chlebikom. mnam taka zdrava vecera

A dnes budeme mat panenku na prirodno so zemiakmi.

zuzin78
12. aug 2011

my mame dnes pangasiusa 🙂

nikulqa
12. aug 2011

pre mm madarsky gulas s knedlou zo vcera a ja si spravim na rychlo sosovicovy privarok tiez s vajickom,niekto ma inspiroval,ja maso prilis teraz nemusim takze sup sa do roboty a este idem rychlo spravit pre mm k meninkam zajtrajsim cucoriedkove tiramisu a pizza kolaciky a finito...prajem pekny dnik zienky 😀

lydia22
12. aug 2011

Zemiakove placky @fiona8 ako robis tekvicovu polievku?

titkovamiriam
12. aug 2011

ja som dnes bludila na mmb po tekvicovych polievkach nasla som ich vela aj som si niake vytlacila,no nasla som aj babovku a kolaciky 😉 -tekvica je super!!!

bea1971
12. aug 2011

@kalifa28 mnaaaam 😝

nelynka18
12. aug 2011

no ja mam porovu polievku a raz a znova cinske rezance so zeleninkou... 🙂 inak dobru chut 😉

tretulka
12. aug 2011

@titkovamiriam musim pokukat aj ja nejake recepty na tekvicu, dostala som taku mega velku, Ttak nech ju vyuzijeme...a dnes mame polievku slepaciu /maly je chory, nic neje, si tuto zazelala a som mu povedala, ze ho vylieci 😎 / a jablkovu zemlovku

sonka31
12. aug 2011

@nelynka18 Nely, ako robis tie cinske rezance?

lizatko1009
12. aug 2011

parky 😀
polievka http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=41343 tu milujem ja aj maly a nieje tazka.
druhe este neviem, to nam staci na 5tu 😀

nelynka18
12. aug 2011

@sonka31 zaklad uvarene rezance a orestovana zelenina(bud cinska zmes mrazena alebo hocico co mate radi) no bud davam sojove mäsko taku mrvenicku,ktoru treba najskor uvarit alebo davam kuracie mäsko.... na orestovanu zeleninu dam masko a restujem ked je to mäkke,pridam rezance a opekam,dochutim len kvalitnou sojovou omackou 🙂 tot vse 🙂

sonka31
12. aug 2011

@nelynka18 Dakujem. Skusim. V restike to zboznujem, ale doma som este neskusala.

attena
12. aug 2011

zeleninovu s mrvenickou od vcera a rozmyslam ci spravim bolonske makarony ,alebo lasagne

nelynka18
12. aug 2011

@sonka31 nemas zaco....ja ich tiez z restiky milujem a tieto su take domacke no 😉

attena
12. aug 2011

jaj a este o piatej mi svokra donesie orechovy a kakaovy kolac,uz sa tesim

meusicka
12. aug 2011

u nas dnes bola kremova sosovicova polievka s chlebovimy krutonmi a ako druhe jedlo sme mali tvarohovu zemlovku ( hlavne ze to bolo rychle hotove 🙂)

vvia
12. aug 2011

vajičkova, alebo tuniakova pomazanka, este sa rozhodnem 🙂

trdielko149
12. aug 2011

@lydia22 sice si ma nepytala ale ja ju robim tak ze osmahnem na cervenej paprike cibulku na kocky nakrajanu tekvicu (dokonca som uz davala aj cukinu) samozrejme nacistenu a bez zrniecok v strede priliala som vodu varila do zmaknutia zmixovala na krem dala som sladku smotanu a muskatovy oriesok mlety 😉
my dnes mame co si manzelik prial - sosovicova polievka,vyprazany syr a hranolky a Emmka ma zeleninkove rizitko 😉

sniperka
12. aug 2011

Nám ostal obed od včera, tak len pečiem trnkový kysnutý koláč.

zabka4
12. aug 2011

Poradte mi chcem nieco spravit z cestovniy ale bez masa a sunky a syra. nieco s tuniakom alebo iba so zeleninovou omackou.

eva7780
12. aug 2011

zeleninová polievka s pečenovýmy haluškami a lekvárové pirohy

anavila
12. aug 2011

my mame faširečky a karfiolovu polievočku 🙂))) a pobede ideme na 50tku tak tam sa nabaštíme...uf

violet1609
12. aug 2011

Kalerabova polievka, hovadzie s cuketou a ryza 😉

violet1609
12. aug 2011

zabka4 skus cestovina, tuniak, kukurica, vymiesat s majonezou alebo tatarkou. Bude to sice skor ako salat ......tak uvidis.