Čo varíte na Prvý sviatok vianočný?

20. dec 2021

Dajte inšpiráciu a prípadne aj recept 🙂

asia83
20. dec 2021

U nás je tradícia na Štedrý deň kapustnica, pečená kačka, domáca knedľa a kapusta (dusená, so skaramelizovaným cukrom, čiže sladšia). No a na Prvý sviatok vianočný vyprážam rybu a robím zemiakový šalát.

klarissa25
20. dec 2021

A to ti nestačilo opýtať sa raz ?? 90 percent ľudí dojeda na prvý sviatok vianočný jedlo zo stedreho dňa..

kiwi3
20. dec 2021

nic, som na navsteve

autor
20. dec 2021

@klarissa25 kľud, nevšimla som si, že tu už taká diskusia bola. My sme tých 10 %, čo varí slávnostný obed a zvykneme to rôzne striedať. Tento rok prvýkrát hostím ja, tak sa chcem inšpirovať.

autor
20. dec 2021

@kiwi3 a tam ti čo zvyknú dať? 🙂

autor
20. dec 2021

@asia83 kačku som chcela, ale tu bude vraj mama na druhý sviatok. No inak dobrý tip.

kiwi3
20. dec 2021

rybaciu polievku s takym svieckovych zakladom a druhe vzdy nieco ine 🙂

kayyaa
20. dec 2021

Nic, 1. a 2. sviatok vianocny nevarim, je relax a pohoda, takze vzdy 24.12. spravime kopu reznov a salatu, aby nam vydrzali aj na dalsie 2 dni 😀

vevesh
20. dec 2021

U nas stedry vecer- hubova kapustnica, zemiakovy salat +kapor (pre muza basmati ryza a cerstvy salat), 1. Sviatok: zemiakovy salat+ rezne/morske ryby/steak. 2sv.vianocny: Cervena kapusta+kacka.

janka_23
20. dec 2021

Dojedame zo štedrého dňa a na Štefana mame pečení kačku, kapustu a lokše

mamina0078
20. dec 2021

My Mame na stedry den kapustnicu salat rybu a na prvy sviatok vianocny sa to dojeda na obed a na veceru robim sosovicovu mliecnu polievku, zemiakovu kasu a rezen

tosomja
20. dec 2021

Ja budem robiť len minimum jedla, aby sme nemuseli dojedat, keďže to jeme len tak symbolicky. Takže na Vianoce klasika kapustnica, šalát, ryba. Na druhý deň vývar hovädzí , rezne a zemiaková kaša, uhorkovy šalát (to si vypýtal muž) a na Štefana pečenú kačku a neviem čo k tomu, lebo muž nemá rád kapustu k tomu. Možno nejakú omáčku vymyslím a knedlík alebo lokše.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
20. dec 2021

nič, máme predsa kapustnicu, rybu, šalát, koláče. Na druhý sviatok to, čo nás napadne, na čo máme chuť. Či kurča a ryžu, alebo sviečkovú, alebo len nejaké mäso na prírodno, alebo naložené, kačicu nemáme radi, mimo pandémie sme sa schádzali s partiou kamarátov a varil sa guláš.

junovedievca
20. dec 2021

Svokra zvykne boršč a obratene rezne plus salat napr.ten viedensky zemiakovy- vinegret ci ako sa vola

sasitimi17
20. dec 2021

Nič. Vy zjete kapustnicu, rybu a šalát za jeden večer ?

maminkadeticiek
20. dec 2021

Kacickuuuu 😁

autor
20. dec 2021

@sasitimi17 to nie je podstatou otázky, ale v podstate áno, nerobím z toho mega množstvá a napr. rybu zjem len čerstvú, na druhý deň len v stave núdze.

autor
20. dec 2021

@junovedievca dakujem, toto znie zaujímavo.

milka1988
20. dec 2021

U nas? Odjakživa sa je hoc aj týždeň zemiakový šalát, rezne a kapustnica. Celý rok to nejeme tal aspoň na Vianoce to aj týždeň chceme žrať 😅 a vôbec nám to nevadí ešte si aj dorobime ďalšiu dávku šalátu ktorý na raňajky si dám s chuťou 🤤
Kačku sme v živote nerobili a ani neviem o tom ze sú aj iné zvyklosti na 1. a 2. Sviatok vianočný 😳

poopsie
20. dec 2021

Dlhé roky naši nič neriešili, u muža bol vždy spoločný obed hus alebo kačka.... A keďže už druhý krát majú svokrovci covid... Hold smola kačka sa ruší a robím ja pre moju rodinu divinu, tento krát mame diviaka, bude na sipkovej omáčke a vyvar hovädzí

floren
20. dec 2021

@poopsie môžem poprosiť recept?

saxana000
20. dec 2021

Dojedame rybu so salatom ak rybu zjeme uz na stedry den dorabame k salatu rezne.alebo lozime po babkach a tam je tiez este bud ryba alebo rezne k salatu a este slizikova polievka.

poopsie
20. dec 2021

@floren https://dobruchut.aktuality.sk/recept/15589/div...
Minule sme robili tuším jeleňa na slivkovej omáčke.. Musí sa to machať v tom moridle... Ale ja to zahodím

floren
20. dec 2021

@poopsie ďakujem

poopsie
20. dec 2021

@floren nemáš začo