Fazuľová polievka s neúdeným rebrom

6. dec 2022

Dobrý deň, prosím poraďte mi. Nemám veľa skúseností s varením a na internete som našla len recepty s údeným mäsom alebo úplne bez. . je možné dať do fazuľovej polievky aj neúdené rebro? Bude ťa polievka chutná. Prípadne mi viete poradiť nejaký dobrý recept. Ďakujem
(Polievku budú jesť aj deti, nechcem robiť z údeninamy)

khuliniova
6. dec 2022

Neudene rebro tepelné opracovane alebo surové? Ja nikdy nedama udene maso do fazulovej polievky ale jednu dve nožičky klobasky a udene rebro a chuť je dobrá.

saxana000
6. dec 2022

Mozes tam dat vyvarit zaudenu klobasu a tem šmak to chyti

saxana000
6. dec 2022

My si robime casto len cervenu fazulovu s mrkvou a parkou co pridam uplne nakoniec..a je dobra.

autor
6. dec 2022

@khuliniova rebro ešte nieje nijako tepelné opracovane, dostali sme ho a bolo doteraz v mrazničke.

@saxana000 mne nejde o tú chuť údeného, ja len neviem či z neudeneho rebrá bude dobrá fazuľová polievka či ho radšej nepoužiť.... A polievku z parkom a mrkvou robíme často aj mi nechcela som opäť zvoliť túto variantu fazuľovej polievky

izabellik
6. dec 2022

ja robievam fazulu uplne bez masa a v pohode, je chutna, my tam to udene proste nepotrebujeme :D ale sto ludi sto chuti, iny kraj, iny mrav. :D

macilaci
6. dec 2022

Tak to bude v podstate len mäso v polievke. Bez údenej chuti. Ak chceš môžeš dať aspoň bude polievka hustejšia. Inak na zaudenie ak chceš použi niečo iné.

melanta
6. dec 2022

Robievam 2 druhy fazuľovej polievky. Jednu úplne bez mäsa, druhú mäsovú. Do mäsovej dávam hovädzie, údené koleno a pikantnú klobásku. Obyčajné rebro by som tam nedávala.

svetlonos
6. dec 2022

Ahoj
uz som aj taku robila a je vyborna. Pokojne ho tam daj.