Jedálniček 11 mesačného dieťatka

gabriela93
27. sep 2016

Mamicky prosim Vas co vsetko uz papaju vase uz skoro rocne deticky?

evittam
27. sep 2016

@gabriela93 Moje deti keď mali rok už jedli všetko to čo aj my - už som zvlášť nevarila.

sibalka21
27. sep 2016

vsetko :D na ranajky maslovy chleba s rajcinou alebo vajicka alebo jogurt, na desiatu jablcko alebo nejake ovocie, obed to co je navarene, olovrant chlebik vacsinou a na veceru jogurt, kasa alebo puding alebo co je navarene... on spapa doslova vsetko :D cize vacsinou kazdy den ma nieco ine 🙂

janickacrazy
27. sep 2016

No moje dieťa okrem ovocia, mrkvy, chleba a UM nechce nič. Dnes má 11 mesiacov. Tak vám závidím, že vám pekne papajú deti, toto je o nervy stále dačo donho tlačiť a výsledok nič moc. 😢

zuzulka474
27. sep 2016

Moja dcérka papa skoro vsetko ovocie , jogurty, pečivo, kase aj co navarím...

gabriela93
autor
27. sep 2016

Nooo super,aj ja by som mu dala uz vsetko,len on sa skoro so vsetkym dusi,aj ked mu pokrajem na malilinke kusocky,este aj s kukuricnou chrumkou.Na nervy to je.

zuzulka474
27. sep 2016

Tak potom neriskuj, a este mu jedlo trosku mixni, ale nie úplne na kasu...A jogurt, kasa, výživa... To mu bude určite stačiť

anetka1978
29. sep 2016

Kludne mu mozes mixovat, preco nie. Inspirovat sa mozes receptami napr. tam kde aj ja. Posielam link : http://mamaaja.sk/recepty/strana-2. - Vela stran, skus popozerat 🙂