Jedlo na Vianoce pre 1,5-ročné dieťa

23. dec 2023

Ahojte čo z Štedro večernej večere môžem dať nášmu 1,5 ročnému dieťatku? Čo jedávajú vaše rovnako staré detičky?

romikk22
23. dec 2023

Moja bude mať vývar lebo deti naše kapustu nechcú, potom opekance s makom poliate maslom a Rybku zemiak ;) kúsok z každého. Možno ani to nie ak nebude chcieť ...

petamich
23. dec 2023

minuly rok moje dieta mal presne 1.5 jedol rezen 🤷‍♀️ nechcel ani vyvar ani sosovicu, ani ryzu, ktoru inak v tej dobe jedol dookola, ukradol muzovi rezen a jedol ten, 1x v zivote

mala som ale nachystany vyvar, kuracie na prirodno a ryzu :D

beata_k
23. dec 2023

Rybu a zemiaky

amelia89
23. dec 2023

sosovicovu polievku namiesto kapustnice, rybu a uvareny zemiak

ada309
23. dec 2023

Hrachovu polievku namiesto kapustnice , zemiakovú kašu + losos...

cyberk
23. dec 2023

Sumcek africky + zemiaky 😇 kapustnicu sa este necitim jej davat

kris_tin257
23. dec 2023

My sme synovi nedávali nič z večere, on sa aj tak hral v cestovnej postieľke pri nás nakrmila som ho predtým nech sa my vieme v kľude najesť, na Vianoce mal rok a 3 mesiace.

veronika_sk000
23. dec 2023

moj ma 2 a budem mu robit vyvar a piect sumceka s opekanymi zemiakmi

lija22
23. dec 2023

vianoce nevianoce, nech proste papa to co ma rado. Z vasich porcii mu dajte ochutnat

vkatush
23. dec 2023

Môj bude mať na Vianoce rok. Ale on už papá pomaly všetko naše.
Kapustnicu nie, bude mať vývar (ale mi robíme silnú. Inak by som mu šťavu dala). Rezeň miluje, zemiaky, šaláty tiež. A možno aj jednu bobaľku/opekanec skúsi.

nwnw
24. dec 2023

Hráškovú polievku a rybie file s zemiakovou kašou uplne v pohode. U nas byva to na vianoce.

milanemila
24. dec 2023

Ja som robievala malej “zemiakovy salat” zemiaky+ mrkva+hrasok+biely jogurt a lososa na masle, polievka sosovicova. Minuly rok mala uz skoro 3, tak sme jej dali normalne nase menu.

majlo1234
24. dec 2023

V tom veku zjedol, co chcel-kyslu vodu z kapusty, trochu ryby, kus rozka, pernik a jablko. Tento rok to ine nebude