Kde kúpim dobrú vanilku?

katkadrobna
23. máj 2012

Ahojte
Môžete mi poradiť, odporučiť kde na internete môžem zohnať dobru vanilku. Lebo tie v obchodoch sú ako suché konáriky 😒

ďakujem

ichbinich
25. máj 2012

@stardust: Sadenice ano, take sme aj my kupili 🙂 Rastlinka mala asi 20cm, teraz ma tych 6m 😀

petka_kajka
29. máj 2012

Objednala som si ju na www.prava-vanilka.sk a som nadsadená. Došla mi v skle pekne zabalená v bublinke takže mi aspoň nevyschne.

cumin
11. júl 2013

výborná vanilka bourbon (hlavně ta mletá - vydrží rok, supr) je tady: www.vanilkovyobchod.cz

fitzuzka
24. mar 2017

Všetko som si prečítala asi aj ja si kúpim tú bourbon vanilku aj tu ju chvalili :
http://smoothie-recepty.sk/pravu-vanilku-nakupi...

zuzanacvikova
12. jún 2018

@ichbinich prosim vas ako to dopadlo s tou vasou vanilkou? Mali ste urodu z nej?

zuzanacvikova
12. jún 2018

Existuje este stranka prava-vanilka.sk, lebo mi ju vobec nechce najst. Pripadne rady kde by som si mohla kupit vanilkove struky, dakujem

ichbinich
12. jún 2018

@zuzanacvikova
Nie, rastie ako diva, ale furt nekvitne...

ichbinich
12. jún 2018

@zuzanacvikova
Ak ta stranka neexistuje, tak je mozne, ze tiez uz skoncili... Ceny vanilky sli extremne hore, mensim firmam sa vobec neoplati s vanilkou obchodovat ☹ Navyse aj producenti a predajcovia vanilky z casti klamu, nenechaju struky vysusit, ako by mali, takze hrozi riziko plesne, je menej kusov na kilo,...
Pre konzumentov je ale vanilka nadalej v pohode dostupna.
Pravu vanilku ma aj Dr.Oetker. A casto sa da najst aj na ebay. A mozno metro ma aj ine ako iba Dr. Oetker.

zuzanacvikova
13. jún 2018

@ichbinich dakujem za infosky ohladom rastu aj kupy vanilky. Tak sa do jej pestovania nejdem ani pustat. Som myslela, ze to bude jednoduchsie 😊

ichbinich
13. jún 2018

@zuzanacvikova
Ono jedno je to pestovanie, ale ta najvacsia robota je po zbere 😉
Najprv sa struky obaria vriacou vodou, aby dalej nedozrievalai, a potom sa pocas niekolkych mesiacov(!!!) vykladaju cez den na slnko na vysusenie, a na noc odkladaju zabalene do deky do truhlic. Minimalne raz za tyzden sa kazdy jeden struk(!) rucne premasiruje, a takto dookola. A to je dovod, preco je vanilka taka draha - lebo sa po prve opeluje rucne, ano, kazdy jeden kvietok, a po druhe je s tym tolko roboty, rucnej prace...