Lacné recepty. Máte nejaké tipy.

xena22
2. máj 2008

Vsetci mi tvrdia,ze usetrit sa da len na strave,ale nech to skusam jak to skusam,stale sa mi to nedari...ak mate nejake tipy ako navarit za par korun,tak sem s nimi 😀 Kazdy mame nejake tie oblubene recepty,ale na mnohe aj zabudame...inspirujte ma 😉

zucha
26. júl 2010

@mimikuku uz davnejsie som nasla tento recept http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18270 , ale nikdy som to neskusala. Mozno to pomoze tebe 😉

mimikuku
26. júl 2010

@zucha dakujem myslela som aj na placky ale ani ja som to este nikdy nerobila - no clovek asi musi skusit vsetko este raz dakujem

zucha
26. júl 2010

inak, kedze je sezona cukiny, tak tu je moj najoblubenejsie kolac 😉 Dokonca v lete v sezone si nastruham potrebne mnozstva cukiny, ci tekvice na tento kolac a uz potom len rozmrazene pridavam do kolaca. Je aj pre ludi, co su alergicky na mlieko, lebo tam ziadne nejde a je super pre deti. Idu sa za nim potrhat. A nie len tie 😀 http://www.schutou.sk/index.php/recepty/dezerty...

zucha
26. júl 2010

@mimikuku ono ked sa tam prida ten zemiak, tak to moze byt fakt dobre. Mam doma pekaren a stane sa, ze mi ostanu 2-3 krajce chleba a nie vzdy mame polievku, ku ktorej by sa dali z neho uprazit kocky. Takze raz sa aj ja odvazim a urobim ho. Ale asi bez tych udenin, to mi tam nie je az take sympaticke a mam aj deti, ktorym moc nechcem take veci este davat.

mimikuku
26. júl 2010

@zucha ja asi s tou slaninkou vyskusam predsa len aspon nejake masko xi xi a moj mm je dost masovy.....samko starsi ten je vsezrut zje aj kona a maly sebik 10 mesacny tak ten si na to este pocka 🙂

kika293
10. jan 2011

prosím, poradíte mi nejaký lacný obed na zajtra??? 😅 😅 😅

nice202
10. jan 2011

@kika293 rizoto, palacinky,

katka183
10. jan 2011

a čo tak zamiakový prívarok?

bzbzz
26. feb 2011

Ahojte zienky 🙂 Uz som to pridavala aj na inom fore, ale aj sem vam to odporucim...

www.ekucharka.net

Je to super web stranka.. pre zaciatocnicky ale aj pre pokrocile... su tam aj videa ku kazdemu receptu 🙂

Su tam aj langose, ktore naozaj nemaju chybu 🙂 Cesto je uzasne, nemusite nehavat kysnut 🙂

kukujka
27. feb 2011

lacne su aj spagety s prazenou struhankou na sladko nakonci poliate rozpustenym maslom

petra_j_
28. mar 2011

Ahojte. Ja pochádzam zo skromnejšej rodiny a tiež si pamätám, že naša mamina robila len samé lacné recepty ,ale je pravda, že časom to iden "von krokom" a žiada si to zmenu. Halušky na všetky možné spôsoby, na sladko s kapustou, s kyslou kapustou, bryndzou, vajcom. Paprikáš, granadír, cestoviny so zeleninou, palacinky, lievance, domáce rezance s makom, pirohy s lekvárom, žemľovka, obyčajná omeleta s varenými zemiakmi a cviklou, fazuľová, šošovicová, struková, cesnaková polievka. A mäso sme jedávali naozaj len v nedeľu.
Chceme, aby sa dobre najedla hlavne naša rodina, manžel, prípadne deti a takmer vždy je potrebné mäso, ale aj toho mäsa sa človek preje a tiež to ovplyvní rodinný rozpočet a vtedy siahne do receptov vlastnej maminy.
S odstupom času vidím, že tie recepty mali svoje odpodstatnenie, nielen šetria peniaze v penaženke, pretože je fakt, že dnes sa nedá šetriť na ničom inom, ako na strave, ale je to aj príjemná zmena.
Mne vždy chutili obyčajné halušky s vajcom a trokou opečenej slaninky alebo aj ten už niekoľkokrát spomínaný paprikáš je fajn a hlavne zasýti. Alebo zemiaková kaša s opečenou slaninkou (fučka) alebo rýchle rizoto alebo rýchle fašírky z kelu, brokolice alebo ovsených vločiek. Je to naozaj niekedy príjemná zmena po toľkom mäse a nejlepšie je na tom to, že sa z toho naje aj chlap, prípadne zvyšok rodiny 😉
Vždy v nedeľu nesmel chýbať aj nejaký koláč. Úplne stačili pečené buchty, rýchly miešaný koláč s ovocím, zablkový mrežovník alebo perník. 🙂

petra_j_
28. mar 2011

...aby som ešte nezabudla, zemiakové placky (haruľa). Nie je to najzdravšia verzia, pretože mne najviac chutia opečené pekne na masti, ale zdravšia verzia je upečené cesto na placky v rúre na vymystenom plechu a na to trošku slaninky, prípadne kyslú kapustu 😉

titkovamiriam
28. mar 2011

vsetky recepty zo zemiakove cesta,cez knedliky,sulance,lokse alebo aj s ,,odpaľovaného,,cesta 😉 na slano sladko ako sa len da 🙂

zemiakove placky milujem-tiež pekne opečene na masti 🙂

aglutig
28. mar 2011

aj toto je mnamka..
http://ratatui.sk/2011/03/gyros-salat/
a rýchle a lacné.

kukujka
29. mar 2011

@aglutig no mne sa ten recept vobec nezda byt lacny

dulkagabulka
29. mar 2011

minuly tyžden som po mnohych rokoch urobila na večeru zemiaky pečene v šupke..upiekla som ich v trube..jedli sme ich osolene s maslom...deti si pridali kečup,alebo kyslu smotanu...mnam..bola to "bašta" 🙂

a taky lacny recept su okrem toho,čo ste popisali, aj hrachova kaša s opraženou cibulkou

bejzdi37
8. apr 2011

ahojte velmi dobré a jednoduché jedlo ktoré robievam je plnená paprika plnená syrokrémom ..čiže naplniť papriku syrokrémom a opiecť na panvici podáva sa s chlebíkom ..je to výborné odporúčam skúsiť

kukujka
12. apr 2011

@bejzdi37 ten tvoj receptik znie zaujimavourcite ho vyskusam

pancake
12. apr 2011

@bejzdi37
@kukujka
ja ten recept poznam tak ze do vycistenej papriky dam trojuholnik syru, nakrajanu klobasku a na vrch rajcinu, a viac tych paprik takto naplnim. porom si na oprazenu cibulu dam nakrajane rajciny, dam tieto plnene papriky a ked mi zostane syr a klobaska nakrajana tak to len volne hodim do hrnca. nepodlievat pusti to stavu same. iba osolit. dusit 10minut a s chlebom je to PARADA: u nas je to letne jedlo a jeme to 2 krat do tyzdna. a je to skoro bez roboty.

miriamr
12. apr 2011

@pancake ja plním papriku tak, papriku osolím, príp.vegetu dám, do plátkov šunky zabalím syr / plátkový, niva, smotanový.../, uložím ich čo najviac do papriky, uzavriem plátkom šunky, aby mi to nevytekalo a pečiem zakryté cca 15-20 min na panvici, pokiaľ nie je paprika poopekaná zo všetkých strán. A tiež je to u nás veľmi obľúbené a hlavne v lete 😵

pancake
13. apr 2011

@miriamr velmi podobny recept 😉 u nas velmi oblubeny

ditane
30. jún 2011

Pre Vas, ktorí máte problémy, čo s chlebom, ktorý dnes schne rýchlejšie ako chlieb našich mám a babičiek, mám tip, ktorý som našla medzi svojimi výstrižkami a úspešne vyskúšala tento víkend.
8 bosniakov za "korunu"
Chlieb necháte dobre uschnúť, potom ho nastrúhate a odvážite 100 g tejto strúhanky. Pridáte 200 g hladkej múky, trochu soli a drvenej rasce. Z 20-30 g droždia pripravíte kvások a s vlažnou vodou z uvedených surovín vypracujete tuhšie cesto.Keď vykysne( dnes môžete použiť kysku), urobíte malé bochníčky, je dobre hore urobiť krížik a potom pečiete v rúre vyhriatej na 200 stupňov pol hodiny.Výsledkom je 8 vynikajúcich bosniakov, pričom materiál na ne stál podľa starého receptu asi korunu. Kto poznal voľakedy pravé bosniaky,nebude ľutovať.

slawinka
11. aug 2011

granadir,stačí pár zemiačkov,cestoviny,jedna cibula a máš to.Rýchle, jednoduché a dobré. 😉 😉

sisi33
15. aug 2011

Ahojte baby, pridam jednu polievocku - paradajkova s krupami - paradajkovu stavu zriedime s vodou a zavarime krupami. Dochutime ako kto ma rad - na sladko alebo na kyslo... Vyborne a zdrave.

Inak tiez sa snazim varit zdravo s ohladom na peniaze, ale je to smutne, ze prave na tom musime setrit, vsat?

kukujka
7. sep 2011

tak dnesne vazenie zas nedopadlo moc dobre za dva tyzdne pribrala 180g teraz ma 4910 a tak som dufala,ze to uz bude cez 5kg.ale nevadi dnes nasu dr.zastupovala taka stara dr.co je uz na dochodku a ta v tom problem nevidi povedala,ze lia je drobna a ze nieje chuda ze nevidi v tom problem ze pomenej pribera hlavne ze je spokojna ze ked som ja mala porodnu vahu 2kg tak nema byt ani po kom velka takze ma potesila

kukujka
7. sep 2011

@sisi33 taku paradajkovu aj ja casto robievam

kukujka
7. sep 2011

ten jeden prispevok sem nepartil pomylila som si temu

duska6
13. sep 2011

ja mam rada spagety alebo akukolvek inu cestovinu s roztopenym masielkom praskovym cukrom a grankom🙂mnam

tynushqa
28. sep 2011

U nás fičí polievka z červenej šošovice.

Dám variť 2-3 zemiaky na kocky spolu s nakrájanou mrkvou. Keď je mrkvička uvarená, pridám prepláchnutú červenú šošovicu, dám paradajkový pretlak alebo kečup, cesnak povarím až kým sa šošovička nerozvarí, dohutím a polievka je hotová a zdravá. Dá sa to urobiť aj ako prívarok, len menej vody a viac šošovice 😉 k tomu vajíčko na všelijaký spôsob a nejaké pečivko alebo len tak...

Dneska sme varili kurací vývar s chrbtov a krídel, ktorý ma stál možno tak 3 eurá celý veľký hrniec 😉
Takisto rada varím všelijaké prívarky ako šošovicový z normálnej šošovice, špenátový, hráškový zo suchého hrachu, rôzne zeleninové polievky. A mojej malej slečne varím na večeru rýchlovku tzv. pohánkovú kašu. Je tam len pohánka s nastrúhaným jablkom...rýchle, zdravé a nenáročné na prípravu 😉

sindulik12
7. okt 2011

teraz treba piect aj jablkove strudle co vy na to