Máte recept na pečenú bravčovú krkovičku?

monacanka
22. aug 2014

ahojte mate niekto niaky rychli jednoduchý recept na pečenú bravčovú krkovičku? dakujem za vase receptíky

mufik7
22. aug 2014

Môj manžel sa vždy oblizuje po tejto:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=48624
aj návšteve veľmi chutila 🙂

janinah
22. aug 2014

vcelku- osoliť,poliať olejom,dať na alobal a navrch aj zbokov poprikladať hrubšie kolesá cibule a plátky cesnaku,zabaliť do alobalu,aby nič nevykúkalo,celý kus vložiť do pekáča a naliať vodu a dať piecť,čas podľa veľkosti mäsa cca 1 hod,potom vybrať,odbaliť,porezať na plátky,rozložiť na ten istý pekáč a dať na cca 15 min. dopiecť ,1x otočiť...môžeš trocha gril. korenia posypať keď už dopekáš tie pláty

bonaqa2013
22. aug 2014

receptík vyzerá super, určite vyskúšam. Možno už aj v nedeľu.

magic08
22. aug 2014

Tak toto robim zajtra 🙂

lucifera
22. aug 2014

ja ju vždy zvrchu narežem, dobre posolím, pokmínujem a potriem roztlačeným cesnakom....a ešte okolo dám kopec cibule, zalejem vodou a olejom a dám piecť+k tomu zem.kaša a uhorky, výborné je to 🙂

simca06022011
22. aug 2014

Ja peciem v sackoch, je to rychlejsie podla mna 🙂 CIze supnem krkovicku osolenu a ocesnakovanu do sacku, hodim k tomu cibulu, niekedy aj zemiaky... vodu, zavriet a cca po 45 minutach vyberiem, odsackujem a necham trochu "dogrilovat" aby bola chrumkavejsia. Alebo ju iba nakrajam na rezne, naukladam na plech s olejom, a chvilu zakryte popeciem, potom dogrilujem. (jasne, posolit, okorenit)....

anna412
22. aug 2014

aj ja sa chystam na krkovicku v Nedelu na obed 🙂 chcela som s kapusou a knedlami 🙂