Nepodarený bazový sirup

denka259
25. máj 2018

Ahojte kocky, prvý krát robím bazovy sirup podľa receptu kde sa k báze pridáva citrón nakrájaný na kolieska a maceruje sa v 2 l vody. Po 36 hodinách mi ale ten macerat príde byt horký. Je to v poriadku? Mám pridať cukor a chuť sa dorovna alebo to mám za stáleho miešania vyliať do záchodu? 😜 ďakujem za akékoľvek rady

ukulela
25. máj 2018

dala si cukor uz teraz a zda sa ti malo? alebo teraz len citron a cukor az ku vareniu ... predpokladam, ze potom aj prevaras - tam mozes cukor predsa pridat hocikedy.

kiwi3
25. máj 2018

mna by to nenapadlo ani ochutnavat nedokoncene 🙂 ja nic neprevaram, pridavam kyselinu citronovu a naposledy aj gelfix tusim (ci co to bolo) a mam sirup este z minuleho roka. normalne treba pridat cukor a bude to (pri pridavani to uz ochutnavam zriedene s vodou, ak si nie som ista pomerom)

denka259
autor
25. máj 2018

@ukulela cukor som ešte nedávala, len som ochutnala ten macerat a bol nahorkly. Myslite, že to cukor stiahneš bude to Ok? Idem dať 1 kg cukru a povarít.

kiwi3
25. máj 2018

@denka259 tak je to dost mozne, ze je to nahorkle, ved to je silny vyluh momentalne. to mas ako silny caj neosladeny

majusska202
25. máj 2018

Ja uvarím vodu s cukrom a nechám vychladnúť potom namocim bázu a citróny o 24 hodín dávam do fliaš žiadna veda

carrie4
25. máj 2018

@denka259 ano moze byt horky...ja som davala citrony, limetky aj kys.citronovu a aj bylinky a zas som mala te vyluh hrozne kysly, pridala som cukor a je famozny

ukulela
25. máj 2018

@denka259 tak to je ok, normalka si pri vareni pridaj cukru, kolko potrebujes. ja marinujem uz s cukrom.

denka259
autor
25. máj 2018

Hádam sa ta horkosť vytratí, je pravda, že sa to machrovala dlho. napíšem ako to dopadlo. Nabudúce pojdem radšej podľa iného receptu 🙂

ukulela
25. máj 2018

@denka259 ochutnavaj priebezne. ak treba, daj cukru viac.

evasab81
25. máj 2018

Môj overený recept: 3 litre vody+3kg cukor+80g kys.citrónovej- uvariť sirup. Do horúceho dať kvety bazy 60 ks.+nakrájané citróny. Stáť 24hod. Scedíme a vyžmýkame-opäť variť 5 min. Horúce naliať do fliaš 😉.

denka259
autor
25. máj 2018

@evasab81 ďakujem za recept, nabudúce vyskúšam 🙂

denka259
autor
25. máj 2018

Tak nakoniec sa sirup celkom vydaril, manželovi chuti 🙂 nabudúce by som pridala možno ešte viac kvetov.

ukulela
25. máj 2018

ja som minuly rok robila aj s matou a medovkou, a hnedy cukor. a citrony a limetky. a davala do 7 dcl poharov, nie fliac - a tie este zastrerilizovala. vydrzal celu zimu, posledny som otvarala v aprili, neoplesol, neprekysol, normalne v spajze uskladneny, budem aj tento rok, hadam tento vikemd, u nas zacina len kvitnut, sme kus vyssie 🙂

lilyianka
25. máj 2018

@denka259 ja mám zase takýto recept
30-40 kvetov bazy
70g kys.citronovej
2l vody
Do vody namočit bazu a pridať kys.citronovu...nechat 24h odstáť...
Na druhý deň scediť a trošku zohriať plus pridať cukor..k tomuto sa pridáva 2kg cukru, ale ja som dala iba 1kg, mám radšej kyselšie ako sladšie...
Inak predtým som miesto kys.citronovej pridala 5ks nakrajaných citronov a sirup sa nevydaril a vyliala som ho

deti95060810
26. máj 2018

ja som tiež robila prvý krát recept, tiež písali že dať nakrájaný citrón a luhovať spolu s bazou, ale ja som čítala že to bude horké....Takže citrón som dávala až na koniec ale len šťavu....

lenka56
28. máj 2019

@lilyianka dobry den.aj ja som robila z citronov a vobec nezhustol.radsej skusim dat tu kys.citronovu