Niečo na spôsob číny

25. sep 2022

Dobrý večer. Poraďte prosím nejaký recept s kuracími prsiami. Niečo na spôsob číny alebo soté
Ďakujem

elizabet173
25. sep 2022

mäso pokrájať na rezance, osmažiť cibuľu nakrájanú na kocky, pridať mäso, nechať zatiahnuť, okoreniť, mierne osoliť, pridať cesnak pokrájaný na plátky, veľa, aj celú hlavičku na asi 600g mäsa, osmažiť na miernom oleji, aby nezhorkol. Podliať vývarom, pridať kečup, podusiť, nakoniec pridať oregano. Podávam s ryžou.

luccija
25. sep 2022

Varila som vcera...ja robim sote s hribami, hraskom, prerastenou slaninkou, cesnak...niekto dava aj smotanu na varenie, ci slahackovu ja nie.do stavy nakrajam petrzlenovu vnat

dadka128
25. sep 2022

Ja mam rada čínu, kuracie masko ako nugetky, k tomu udusený čínsky šalát s ryžou a sladkokyslu omáčku...
Alebo kari kuracie prsia so zeleninkou (kukurica, hrach, mrkva)
Alebosi kupim činsku mrazenú zmes z lidla

elizabet173
25. sep 2022

ešte ma napadlo mäso tiež na slíže, soľ, korenie, nechať zatiahnuť, čerstvé šampiňóny nakrájať na plátky, pridať k mäsu, posypať kari korením, podliať vývarom, podusiť, nakoniec pridať kyslú smotanu a prevariť

yvanielka
25. sep 2022
osky
25. sep 2022

Rozhabarkuj 2-3 vajcia
Pridaj dost sojovej omacky,trochu vegety,chili korenia,olej a trochu skrobu/zemiakovy,alebo kukuricny/do tejto marinady vlozis na kocky nakrajane prsia a najlepsie nechat takto nalozene 3 dni v chladnicke ,ale mozes to spravit aj skor..

Na rozpalenu panvicu das trosku oleja,vsetko to vyklopis posolis a za casteho miesania opekas,vznikne ti take cesticko,treba to riadne miesat a poopekat.
Priloha ryza a hranolky
A dusena zelenina:
Nejaka cibula, cinska kapusta,paprika na tenucko mozes i mrkvu na pruzky.....nechat len zlahka opiect, zatiahnut do polomäkka

saxana000
26. sep 2022

Osmazim maso na cibulke pridam pohar 3zeleniny mrkva+hrasok+kukurica.jednu magi napravu Cina zalejem pol litrom vody plus trosku kecupu alebo pretlaku.k tomu ryzu alebo zemiakove placky a naplnit a navrch syr
Pripadne to buchnem do tej ryze a je rizoto