Recept na rýchly obed

alzbeta311
26. aug 2022

Prosim rýchly recept na obed z kuracich prs vdaka

onedaynick
26. aug 2022

@alzbeta311 stejky, so zeleninou, hranolkami, bulgurom

syslik81
26. aug 2022

ugrilovat s omackou .. alebo chicken wrap, , cina,,, zapiect so semiakmi,,, na smotane s cestovinou ... kazde jedlo z prs je rychle kedze mu staci kusok casu a pripravu

oli18
26. aug 2022

Hod na olej a pridaj, co mas prave v chladnicke. Ak nemas nic, tak daj kadejake koreniny. Ake recepty? Nauc sa improvizovat.

pharma
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bessie12
26. aug 2022

@alzbeta311 namarinuj, opec a k tomu ryza alebo zemiaky. Rychle a jednoduche. Skusaj experimentovat. Na nete mas miliony receptov, mozes skusat, kombinovat a ked ti to zachuti, tak si zapis ten recept.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenuska9999
26. aug 2022

@alzbeta311 rada dávam zapiecť kuracie prsia do rúry, klasika nakorenis čiernym korením a soľou. Das do zapekacej misy, pridáš čerstvé nasekané sampiony a smotanu. Potom das zapiecť a ku koncu keď už skoro budú poskladas na nich syr a pridáš bazalku (môže byť sušená). Podávam k tomu krokety, ktoré si robím zo zemiakovej kaše, alebo hranolky ak to chceš Mat rýchlo. No a salat zeleninový k tomu tiež robievam

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alzbeta311
autor
26. aug 2022

@pharma si príjemný jak vred na riti, ked nemáš čo tak nekomentuj.

alzbeta311
autor
26. aug 2022

Baby dik, uz mam navarene 😊

pharma
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bessie12
26. aug 2022

@pharma a co je na tom zle, ze chce urobit neskory obed ? My sme tiez mali obed o 14 dnes.

alzbeta311
autor
26. aug 2022

@pharma neviem či si žena alebo muž, lebo píšeš pod mužským menom ale v profile si žena čo si založila účet na mk tohto mesiacu na to aby si prisiel urážať?
Píšeš pod moj príspevok tak som to čítať musela, nabudúce nekomentuj

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bessie12
26. aug 2022

@elizabet173 ved jasne. My nevidime/ nevieme dovody preco vari neskory obed. Takze ten koment od toho cloveka, ktory prisiel pravdepodobne len provokovat, je zbytocny.

petulka2021
26. aug 2022

Kari omáčka a masko⭐️

oli18
26. aug 2022

@pharma čo si mi odpovedala, že si to hneď aj zmazala? Dnes máš mazací deň? Kde som ťa videla, všade si svoje príspevky zmazala. Nebolo by lepšie si dvakrát rozmyslieť a raz napísať? 😀

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bessie12
26. aug 2022

@elizabet173 a nebola to nahodou ta ista osoba co nazyvala kazdu zenu sliepkou a neviem cim este ?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bessie12
26. aug 2022

@elizabet173 myslim, ze to bol on. Len teraz pisal trocha miernejsie, ale zrusenie uctu ho neminulo.

oli18
26. aug 2022

@oli18 ja som od neho dnes nic neprecitala, len som videla v par temach jeho prispevky zmazane.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elalala
28. aug 2022

Nás keď omrzia soté a na prírodno a s omáčkou a kadečo, tak si spravíme tortilly...na panvici na kocky kuracie prsia osmažiť, dáš gyros korenie, môžeš prihodiť červenú papriku, to je super 🙂 a už si na tortila placku dáme obľúbený Dresing, alebo kečup, radi robíme aj domáce tzatziky, zelenina, syr, zatočíš a máš 🙂