Pomazánky na jednohubky

2. aug 2021

Caka ma rodinna oslava a vymyslam,ake pomazanky sa daju spravit na oblozene chlebicky a jednohubky? Moje chlebicky su take bez chuti,neviem,ci im chyba nejaka chutna natierka alebo cim je to,ze niektore chutia tak vyborne?

klip0
2. aug 2021

Podľa mňa ti iné chutia preto lebo ich nemusíš pripravovať 😁 na obyčajných nieje čo pokaziť a podľa mňa to naozaj bude tým, že keď sú tvoje tak ich pripravujes a keď to máš rovno len pred seba položené inak chuti.
Inak na také do kríža nakrájané kolieska bagety natierame napr rybaciu, avokadovu, bryndzovu. Občas aj tvarohovú, vajíčkovú, zeleninovú a rôzne iné

janka_23
2. aug 2021

Ja mam najradšej s cesnakovou, ale to zas každý nemusí. Veľmi dobrá je aj tuniakova alebo bylinkové maslo

denda007
2. aug 2021

Niekto dáva na chlebíčky vajíčkovy šalát, niekto potrie maslom aj horčicou, niekto dá aj tatarku. Mne osobne prídu chlebíčky ako prežitok. Skúste kanapky. Alebo jednohubky. Odporúčam škvarkovú pomazánku s vajíčkom, bryndzovu, cesnakovú.alebo tvarohovú s mrkvou. Poprípade kúpte nakladaní Encián. Spravte syrovy tanier. Ja milujem hostiť ľudí. Prídem vám to urobít😀

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimiqa
3. aug 2021

@denda007 😂😅🤣mna toto caka 15steho...tiez vymyslam co zrobit🙊misy ano jednohubky zakusky ovocnu misu zmrzlinu.. Len mi dajaky salat sa tam nuka do misky.. Porad 😘🥳rozmyslam nad krabim 🤷‍♀️s bagetkou.. Noo nefim..

denda007
3. aug 2021

@mimiqa ak šalát tak ja robievam ruské vajcia. http://www.receptnajedlo.sk/obložené+ruské+vajc... niečo takéto

smajcii
3. aug 2021

Žienky skúste vrstvený šalát 🤤😊 je výborný a chutí hádam každému 🙂 dávam ho aj do slanej torty a je to super 🙂

moniquer
3. aug 2021

@denda007 Že prežitok chlebíčky? Niet nad klasické "socíkovské" chlebíčky! 👍🙂 a len sa tak po nich vždy zapráši! 🤐😉

dada0902
3. aug 2021

Ja dávam cesnak majonézu a strúhaný syr všetko zmiešať a topka

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimiqa
3. aug 2021

@smajcii aky to je??? Mas link ktory robis???

mimiqa
3. aug 2021

@smajcii http://klaura-dnes.blogspot.com/2016/05/vrstven...
Taketo nieco??? Noooo skusim plus bagetky alebo pizza tycinky

mimiqa
3. aug 2021

@denda007 daco chcem vymysliet... Tak asi s kombinujem vsetko mozne 🤣😅

smajcii
4. aug 2021

@mimiqa ja robím tak od chute 🤭😁 ale áno, ten link čo si poslala je originál 🙂 je naozaj super, najlepší však klasika s majonézou 🙈🙈😁

coochy
4. aug 2021

najlepsia pomazanka na celom svete: tuniak + cibula + tuc tycinky + sol + mčk + majoneza hellmans

dalej ja rada robim aj cesnakovu - nastruhat na jemno syr + mrkvu + dat majonezku hellmans a pretlacit cesnak + sol a korenie

alebo na chlebik slahni parizsky salat 😁

coochy
4. aug 2021

@mimiqa tento salat robime aj my je top.. naj je sterilizovany zeler Kaufland

coochy
4. aug 2021

@mimiqa aha on je trosku iny.. namiesto syra davame jablko na drobnucko.. a vsetko scedime okrem zeleru, ten davame aj so stavou 😁 a predtym ako dame do chladu zamiesame ale to je detail

coochy
4. aug 2021

@mimiqa posledny spam! slonie zradlo (vygugli) omggg naj na svete ale treba sunku nastruhat potom to je top ❤️

eternity24
4. aug 2021

Skúste rohlik, bagetku nakrajat na kolieska a na každé navrstvit proschutto alebo ako sa to piše 😀, mozzarella, broskyna, lístok bazalky. Broskyna a mozarella nakrajana na tenké plátky.

mimiqa
4. aug 2021

@eternity24 ano taketo budem robit aj s lososom aj encian