Poraďte jednohubky/nátierky/studené misy na oslavu.

tvyks
18. aug 2019

Baby prosím vás priateľ bude mať narodeniny a chcela by som mu zbaliť pre kolegov nejaké občerstvenie, prosím vás ak máte odskúšané u vás v rodine nejaké top pomazánky pripadne jednohubky alebo nejaké studené misy co tam všetko dávate, môže byt aj foto ako inšpirácia.. Nech to pekne vyzerá. Dakujem

mareka49
18. aug 2019

@tvyks natierka alebo salat z "krabich tyciniek"

nickpick
18. aug 2019

@tvyks u nas je oblubena tuniakova pomazanka, budes potrebovat: 3 plechovky tuniaka Calvo v olivovom oleji, malu cervenu cibulku, 2 vajicka uvarene natvrdo, lyzicku plnotucnej horcice a jednu kyslu smotanu, do misky si das tuniaka (bez oleja), nadrobno nakrajanu cibulku a vajicka, pridas kyslu smotanu a horcicu, vsetko spolu zmiesas a hotovo, podavas s celozrnou bagetkou, alebo chlebikom.....

ukulela
18. aug 2019

@tvyks u nas v robote letia cesnakova, bryndzova - klasicky smyrkas s cervenou paprikou, rozne verzie syrovej/novovej ... kolegyne zvyknu urobit aj dve - tri, daju sa do misky, k tomu sa nakraja bageta (moze sa aj opiect) a na tanier/do misy kopa zeleniny. moze byt aj nejaka sunka.
ja som zvykla nosit cesnakovu - tvaroh (hrudkovirty) plus makke maslo plus pretlaceny cesnak, stipka soli. davam na badetky a dozdobim kompotovou mandarinkou - taka stavnata vyvazi ten stziplavy cesnak. dobre urobi aj petrzlenova vnat na tom ...a k tejto cesnakovej sa hodi aj vlassky orech na ozdobu.

lula313
18. aug 2019

My sme nenosili pomazanky, ale kolace a slane(soletky, chipsy). Keď chceš niečo pekne, správ take jednohubky, kde napichas mini parenicku, cherry rajcinku, olivu, pripadne inu zeleninu/syry. Mne chutia pomazanky ako vajickova, sardinkova, tak možno ešte tie, ale mi na ne príde dosť teplo(mali sme v office teplo, lebo kolegyne boli proti pustaniu klimy), tak aby kolegovci nepochytali nejakú chrontu

queen_mary
18. aug 2019

Fuu pomazanky v tomto teple + vacsina je hrozne aromaticka do officu. Za mna varianta ranajky: pecivko, sunka, syr, hrozno, zeleninka. Croissanty alebo nieco sladke s dzemom, babovka, bublanina. Varianta poobede: cheesecake, cupcakes alebo nieco podobne. Slane: tycinky z listkoveho cesta potrete cervenym pestom s prosciuttom, alebo zelene pesto + syr. Pizza slimaciky, sezamove tycinky z listkoceho cesta,...

wetsel
19. aug 2019

@tvyks Nátierka z krabích tyčiniek top! Dávam na celozrnnú bagetku nakrájanú na koliečka do kríža čiže na ovály :D Na to dám trošku surového šalátu, ale iba kúsok na ozdobu, bryndzová nátierka, navrch trochu jarnej cibuľky, rybacia navrch cibiky alebo pôr, vajíčková tam tiež niečo zelené, potom robím ešte s pesom to si kúpim v obchode a na to skrútim swardzvalskú šunku na to dám tiež nejakú rajčinku a šalátik. Misy klasika, syr, šunky, salámy, klobásy, údené mäso a takéto mňamky.