• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte recepty pre domácu pekáreň

9. júla 2017 
@reruna presne tak toto to znamená :grinning: :grinning:
1. júl 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erikasadek ja som to ešte nikdy nerobila, tak preto som to zvrzala, ja som nevedela že ten kvások musí stáť niekoľko dní, takže preto, práca chvatná málo platná :frowning2:
1. júl 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianka234 musi stat?????? :confused: moj pouzivam ako instantne drozdie nasypem a zapinam pekaren... Mate iny kvasok.......
1. júl 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna ano presne...
1. júl 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erikasadek no ja som tu čítala, že musí stáť normálne s vodou a múkou, akurát kratšie ako ked si to celé robíš doma. A prosím ťa to tvoje neobsahuje vôbec droždie? To je divné, no ja som to tam tiež len nasypala a vidíš.
1. júl 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Reruna to nie je moj recept, to je niektorej z dievcat tu z MK, ja som ho len skopirovala lebo sa mi nechcelo hladat na ktorej strane je a takto ho mam ulozeny. Ozaj a davam o pol lyzicky viac soli ako sa tam pise a menej drozdia a je mnamkaty :grinning: vcera som don zamiesala aj polohrubu muku a je este lepsi :slight_smile: :wink: Vyjde tak do 900 gramov. Hladala som v obchodoch suseny kvasok a veru som nenasla.... :frowning2: nestastny zemepan :frowning2:
1. júl 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianka234 ukazem ti co mam ok , ja som v fr takze ja kupujem levain.... psenicny co je kvasok.. :wink: drozdie je drozdie a kvasok je kvasok dve rozlicne veci , kvasok je zdravsi a chutovo chlieb nema chybu oproti drozdiu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

baby ak chcete tak ja vam poslem na skusku kvasok od tial vyskusate a ak chcete tak vam kupim a poslem peniaze mi poslete.. :wink:
takto vyzera j eto 250G na 6 kila muky. ja davam 3 apol lyzicky na 600g muky ,.; kao drozdie klasicky na spodok pekarne, a len pridam muku , avsetko co treba v recepte.
a takyto chlebik pekne vyrastie...
1. júl 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, to ty máš krásny chlebík, som akurát chcela popýtať foto tej tvojej briočky, nech vidím, ako to tvaruješ
1. júl 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a máš aj diery v chlebe? :grinning: :grinning: :grinning: ako už niekto spomínal, super diery v chlebe ani ja nemávam a rada by som :dizzy_face:
1. júl 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no krásny, ešte skúsim popátrať, ak nezoženiem tak ti dám vedieť, si zlatá, diky
1. júl 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alami ak pockas 4 hodiny tak hodim.. :wink: idery po pansoniku nie su, len taka jemna ciara tenka, ale nie je diera.. :wink:

bianka vidis , ze ja bez drozdia sa da a krasne nakysne, a je super chutovo.. :wink: a hlavne zdravy.. :wink:
1. júl 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac baby briosk a nie je vianocka;. :wink:
vianocka je tuhsia a da sa splietat , b :wink: riosk aje jemne cesto, take penove.Lto zistite ked urobite;. ale musite ist podla receptu hlavne sa nebojte cesto je tekutejsie kao pri chlebe je pevna gula;.
to nie je zavada naozaj takze sa nesnazte dosypovat muku.. :wink:
1. júl 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erika ale kolko by to vyslo poslat sem k nam? Jaj a dakujem za ochotu :wink:
Babulky a naco chcete mat diery v chlebe? Nieco mi uslo ze by tam mali byt? Ani ja nemam a aspon mi cez ne nevyteka maslo :grinning: :grinning: mne to praveze vadilo na chleboch z obchodu, som nevedela ako to natriet aby mi cez diery vsetko nevypadalo
1. júl 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@dusanab ten balicek stoji 5€ mne vydrzi aj 2 mesiace bez problemov.. :wink: ked si prepocita tak ma vyjde menej ako drozdie 5 sackou za 2€ :angry:
a postovne to 3€ urcite staci poslat v obalke bublinkovej;. :wink:
takze 8 e dokopy....

ale ak chcete poslem len tak v obalke v malom sacku na skusku jednu davku. ak niekto chce dajte mi vediet len nie 30 ludi naraz. :grinning: :grinning:
1. júl 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. júl 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jjej ono mi to otocilo , cudne...
maly pozdrav s fr.. :wink:
1. júl 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, pekny pozdrav :slight_smile: vsade sama cokolada....ale mna by viac zlakalo take slane pecivo :grinning: ale so sladkym sa da asi viac pohrat a krajsie nadekorovat
este porozmyslam nad tym kvaskom, dobre?
1. júl 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa mi brioska miesa :dizzy_face: ....hodim potom foto..
1. júl 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erikasadek to si ty všetko narobila v pekárniku? :grinning: :grinning: :grinning: srandujem. :grinning:
1. júl 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. júl 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka srandistka ie to bolo v vyklade nasich pekarni na svadbu a ta druha ako darcek na svate prijmanie :wink:
1. júl 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale chlebik ten na obrazku si robim aj sama :slight_smile:
1. júl 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erikasadek ešte neprešli 4 hodiny? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ALAMI PESLI ALE ERIKA ZABUDLA SPRAVIT; :grinning: :grinning:
PREPAC;;
1. júl 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brioska je dobrucka, mekucka, ale nabuduce ju musim piect kratsie....se mi drobatko zospodu pripiekla... :grinning:
1. júl 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erikasadek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale robíš to len takto v pekárni? či to nejak vytvaruješ a upečieš v rúre? ja že ak to nejak tvaruješ, ako tie malé napr.
1. júl 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nadulici to si nevidela moj vytvor co mal predstavovat briosku :unamused: malo vykysnute a cierne.... :angry: a to som este stopla pecenie skoro o pol hodiny a aj tak nic moc....len som to vyhodila :frowning2: teraz sa ju aj bojim spravit :cry:
1. júl 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadulici asi som zabudla povedat svetly program. :wink:

ni enetvaruje to sa ani neda cesto je dost reidke; :slight_smile:
1. júl 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tú briošku skúsim aj ja. Erikasadek na ktorom programe to treba piecť na sladkom ako si uviedla v recepte alebo ako si napísala vinke, že na základnom. To sa papá s maslom ako vianočka, alebo je to skôr ako koláč-otáznik A ked ste tu spomínali, že či sa to nedá tvarovať a piecť v rúre a vraj nie, lebo je to tekuté, tak nešlo by to v bábovkovej forme§
2. júl 2010 o 01:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika papa s ato ako vianocka, je to sladkejsie, mozes tat aj horozienka, alebo cokoladu. :wink:
ja mam rada cistu. a ranao s maslom + neaky dzem parada deti si natieraju s nuttelou;. :wink:

vinka aja mame panasonic takze zakladny program pre nas.
pre ostane, sladky program.. :wink: a hlavne vzdy svetla korka;. :wink:

do baboukovej formy mozes skusit.. :wink: ono zase nieje cesto take tekuto kao ked robime babouku ale skusit mozes; :wink:
2. júl 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok