• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte recepty pre domácu pekáreň

27. februára 2017 
@blumka http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=12030 to nie sú moje, neviem kto ich sem dal ale som za ne vďačná :wink:
16. okt 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusanab dakujem a pleties to z troch casti ako vrkoc?
16. okt 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusanab ten panačik dobry :grinning: čo by mama nevymyslela pre svoje dieta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ozaj neporadíte nejaky osvečený recept na chlebík s tekvice?mam jej neurekom tak sa ju snažím mínat na všelijake sposoby... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: dnes mame ako nakyp,chystam sa aj kolacik urobit vdaka @zucha za tip vo vedlajšej teme a ešte ten chleba by to chcelo... :wink:
16. okt 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka áno tak pletiem ale nabudúce skúsim takto http://domacipekarny.dama.cz/postupy.php?d=530 nech je nejaká zmena :slight_smile:

@dannynka nezaručujem, nemám odskúšaný, ale tvrdili že je dobrý

Cuketový chlieb

voda 50 ml, polohrubá múka- 500g, jemne nakrájaná cuketa- 300g, soľ, cukor z každého kl, 3/4 balíčka sušeného droždia. Program- KLASIK
16. okt 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusanab dakujem za receptík zajtra vyskusam :wink:
16. okt 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak mám na neděli upečený mazanec, to je te´d s brioškou naše oblíbené a střídám to :slight_smile:
@dusanab tak ty majolkové housky musím vyzkoušet, vypadají super :slight_smile:
ještě k tomu instantnímu droždí - prý se má otevřené do 48 hodin spotřebovat - to mám od erikasadek, ale já měla určitě otevřené dýl a nic tomu nebylo...
16. okt 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna áno sú skvelé tie pletienky, neoľutuješ :slight_smile: :wink:
erika tu veru spomínala že by droždie nemalo byť dlho otvorené ale ja som mávala aj týždeň a nič sa nedialo a teraz používam už len čerstvé
16. okt 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusanab tak to já mám zase před čerstvým droždím respekt, zatím jsem zkoušela jen to instantní...
16. okt 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna nakúpim, rozkrájam, zamrazím, pečiem :grinning: :grinning: radšej z nezamrazeného ale je dobré mať rezervu keď zabudnem kúpiť, sušené ma už nejak neláka
16. okt 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna
@dusanab veru ja som susene este ani neskusala,zakaždým som dala vždy čerstve a bola som spokojná :wink: :wink: ani neviem ako to "instatné" vyzera a po pravde dost ma na nom odradzajú aj tie éčka čo obsahuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak radsej som za čerstve...alebo čerstve namrazene :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2010 o 01:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som dnes napiekla z majonézového cesta :wink:
17. okt 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusanab super sa Ti podarili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a čo malí na to?
17. okt 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka ďakujem, krpec to ešte nevidel ale predpokladám že páčiť sa mu to asi bude ale jesť to....ee :pensive: asi hlavne ja som si spravila radosť keď som si upiekla panáčika :grinning: :grinning:
17. okt 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka instantní droždí, co já používám má na obale takovýho modrýho ptáčka, a obsahuje jen jedno éčko E491, které není zdraví škodlivé
@dusanab krásný pajjdulák :slight_smile: a jak to droždí rozmrazuješ?
17. okt 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna nijako :grinning: na tej stránke čo tu ktosi kedysi dal bolo že len dať do múky, trošku ho v nej obaliť a nechať tak....tak som to tak spravila a vykyslo krásne. Pozerala som, nemám stránku v obľúbených aby som to sem znova hodila ale fakt som nerozmrazovala a vyšlo super. Jaj a ďakujem :wink: :slight_smile:
17. okt 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. okt 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusanab díky za odkaz
17. okt 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusanab tak bude mat drobec zajtra prekvapenie :wink:

@reruna to som nevedela ze to ma malo ečiek,ale ja mam "lahky" pristup k cerstvemu tak preto iba z neho....dnes som robila chlebík a vysiel super vid fotto :wink: :wink: samozrejme osvedceny od @alami len som si pokrížila muku všelijaku :o)
17. okt 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, máte niekto recept na nejaké pagáčiky alebo nejaké slané koláčiky? Chcem použiť kvások, preto to potrebujem dať do pekárne aspoň na 3 hod a potom upečiem v rúre. Pokiaľ možno bez mliečka a iných alergénov, vajíčko viem nahradiť. Mám recept na zemiakové, ale je to husté cesto, to by do pekárne asi nebolo vhodné.
18. okt 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prekvapenie sa nekonalo, panáčik sa síce páčil ale keďže je to pečivo jesť ho predsa nebude :frowning2: ale vyobjímal sa s ním :grinning: ani kupované pečivo nechce takže kupovať nemá zmysel, neviem ako doňho nejaké pečivo dostať (okrem strúhanky :grinning: ) hrozné dieťa (po otcovi samozrejme :grinning: :grinning: ) @dannynka krásny chlebík, akú múku si dala? Prezraď tajomstvo úspechu :frowning2:
18. okt 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusanab hladku asi 200g,grahamovu asi150g a este tmavu chlebovu 150g :wink: teda ma tam íst 500g muky tak si vzdy namixujem :slight_smile:
18. okt 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem :slight_smile:
19. okt 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusanab :slight_smile:

mne akurat uz 2 dni stojí pekarnicka co nema kto chleba jest kedze mm robí nocne a cez den spí a iba obeduje....normalne nezvyk :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem sa spytat, pekarky, ktore ste piekli vianocku :0) ja som dnes tiez piekla, aj celkom vysla na prvy krat :slight_smile: ale to cesto vo vnutri nie je uplne take nadychane ako dajme tomu,ked kupim v obchodu, je take troska ako keby udupane...nie doslovne, len tak trochu...neviete mi poradit, cim to moze byt? dakujem :slight_smile:
19. okt 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka neviem podla akeho receptu robis ty vianocku, ale ja uz 2 roky robievam tuto: http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3581 a je super :wink:
20. okt 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, mám si vybrat k narozeninám dárek a já si vymyslela domácí pekárnu :slight_smile: Chtěla bych péct samozřejmě chleba, dělat marmelády i si jen tak uhníst kynuté těsto třeba na tu zmiňovanou vánočku (mňam, úplně jsem na ni dostala chuť :slight_smile:) Jenom si nevím rady s typem a značkou... Máte nějaké tipy, jste s tou svou spokojené a jaká to je? Nevím, jestli se tento dotaz hodí zrovna do tohoto tématu, kdyžtak založím jiné... Díky!
20. okt 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luthien.k ahoj.. :slight_smile:
a to nevies ze najnovsie masinky su domaca pekaren,; dzem, alebo vyrobna tvarohu a.... ine;. :wink: :grinning:
20. okt 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevím, ráda se nechám poučit od zkušených :wink: :grinning:
20. okt 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty mě zlobíš kvůli BKM, co???? :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luthien.k a takto vyzera; zabudla som aj jogurt a ryza...; sa tam pripravuje.. je to novinka; :wink:

http://www.cuisineaddict.com/achat-art-machine-multifonctions-pain-yaourt-riz-fromage-blanc-confiture-1615.htm
20. okt 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok