• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte recepty pre domácu pekáreň

9. januára 2017 
@brusinka.pusinka tá Tvoja vianočka je nádherná,uz som ju aj minule obdivovala :sweat_smile:
27. dec 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna skušala si este potom opať vianocku?uz sa na druhý krát vydarila?
27. dec 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erikasadek ahoj,

skušala som teda minule malému robiť vianočku z toho ryžového mliečka a z Palmarinu /ako som sa dočítala ten možeme/ a naozaj bola výborná a podarila sa :sweat_smile: aj mm chutila ...len som dala o dosť menej cukru a nepridala hrozienka aby to nemal veľmi sladké,to mliecko samo o sebe je dosť sladké z tých rias....
27. dec 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj my sme dostali pekarnicku :dizzy_face: Tu ciernu z Lidla, je fakt krasna. Verim, ze aj dobra bude :slight_smile:
@jaja32 Kuk :slight_smile: Uz si robila chlebik? S akym zacnes? Ja asi podla rady z dama.cz tym klasickym bielym. Tam si sa asi aj pomere drozdia docitala nakoniec, vsak? Videla som to tam.
28. dec 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ahoj, no super. Budeme vypekat. Ja prave peciem ten chlebik co mi tu poradili. Strana 200 :slight_smile: Dufam, ze sa podari. Zatial vyzera fajn. Vecer sa pochvalim s foto...ak bude teda s cim sa chvalit.
28. dec 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 Ja som asi prislepa, ja som na strane 200 nevidela recept od @alami, co ti tu poradili :confused: Prekopirujes mi ho? Alebo do IP. Nech som si ista, ze je to ten spravny :slight_smile: Isto sa ti podari, ved ty si sikulka. Tesim sa na foto :dizzy_face:
28. dec 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A baby? Tie haky. Maju tam normalne ostat, odkedy pekarnicku zavriem, az kym sa neupecie chlebik? Alebo ich treba radsej vybrat pred pecenim, ako pisu v navode. Je tam, ze sa mozu vybrat, tak teraz neviem, ci je to potrebne. Hadam chapete, co myslim :sweat_smile: Na zaver budu akoby v chlebiku, ci ako? Pre istotu sondujem, kym sa do toho pustim. Poradite mi, prosim? :slight_smile:
28. dec 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ahoj,vidím ze sa rozrastáme :grinning:

ja robim tento chlebik podla alami :sweat_smile: ,tiez miesam muky...vacsinou davam 250 g bielej a potom dosýpam pohankovu,grahamovu,celozrnu....a pridavam niekedy aj 1 zemiak uvarený,ten chlebik je potom chutnejsí...kmin davam celý,lanove semaicka,tekvicove,slnecnicove,obcas aj vlocky pridavam....soli davam jednu a pol lyzicky,2 lyzicky ked som dala prvý krat bol slaný pre nas....aj octu davam trosinku,ani nie celu lyzicku

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8098
28. dec 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja mám 2 háky a nevyberam ich vobec
28. dec 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ten moj chlebík potom vyzerá takto :sweat_smile:
28. dec 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha a toto je vianočka :sweat_smile:
28. dec 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky Dakujem :slight_smile: A krasne pecivka mas :wink:
Takze tie haky tam normalne budu cely cas a ked pojdem vybrat chlebik, tak su kde? :confused: Nie su v chlebiku? Sa pytam ako nablbla asi, ale tak dvakrat meraj a raz strihaj :grinning:
28. dec 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja som sa tiez tolko vypytovala :grinning: aj sa este iste budem ked budem robiť babovku :grinning:

tak bud tam haky ostanu alebo nie...kedy ako :grinning: ,vo vianocke mi neostavaju,lebo tam ide dost tuku a ked sa vyklopi ostanu v nadobe....

a ja mam na to taky hak a s tym ich z chlebika vyberiem.....neostali mi v chlebiku len raz...ty ten hak mas tiez asi,nie?ako hácik...
28. dec 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky Tak sme rovnake spekulantky a teoreticky :grinning: Ale podla mna tiez treba vediet, a potom konat :grinning:
Ok, dik, uz chapem. Takze by tam ostat nemali, ale moze sa to prihodit a vtedy pouzijem ten hacik :slight_smile:
28. dec 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky ano, povedla, byla dobrá
28. dec 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha sme :grinning: moj prvy chlebik som robila podla navodu z cd co bol k pekarnicke a otras to bolo,jedna gula specena cesta :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na druhy den mi to nedalo a nasla som tuto temu a dievcata mi poradili :sweat_smile: :sweat_smile:

tie haky nie zeby nemali ostat,oni aspon mne ostavaju :grinning: ,ked ostanu neva,vyberies ich :sweat_smile:
28. dec 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj přidávám se k vám,pokud nevadí :wink:
taky mě "Ježíšek" donesl pekárnu. nikdy jsme ji neměla, takže jsem začátečník....
jekla jsem pouze jeden chleba z koupené vícezrnné směsy a myslím,že se povedl...byl chutný a pěkně měkký i další den..přidávám foto :grinning:

ted mám v pekárně klasický kmínový chlebík,tak su zvědavá. je to recept někde z netu....
ten recept na slaninový na Silvestra určo zkusím!!!!!

je tu někde recept na rohlíky nebo pletýnečky??? nemám čas všechny stránky pročíst....děkuji
28. dec 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha a aku mas pekarnicku?kedy ides skusich chlebik?

ja pekavam aj babke,aj svokrovcom,mamke :grinning: aj vianocku :sweat_smile: a nelutujem tuto kupu,je to super vecicka :sweat_smile: ,este aj bagetky by som rada spravila niektorý den....
28. dec 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. dec 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky Tu ciernu lidlovsku sme dostali. Citala som na nu dobre ohlasy, tak uvidime :slight_smile:
A chystame sa s mm dnes skusit ten klasicky biely, co ste tu dali linku. Tak snad bude co vecerat :grinning:
Potom isto aj sladke kolace vyskusam.

@lili01 Ja som tu tiez nova a zatial neskusena medzi pekarkami :grinning: :sunglasses:
28. dec 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, pozerám že sa to tu rozrastá a teší ma to :slight_smile: rozmýšľam čo dnes budem piecť a neviem :frowning2: včera sme kúpili krpcovi v meste cibuľové pečivo a jedol odušu, tak možno pohľadám niečo podobné a skúsim. Alebo máte niečo overené? Najlepšie nejaké pečivo, to skôr zje ako chleba.
28. dec 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili01 pekný chlebík :sweat_smile:

toto je tu asi najoblubenejsia stranka na receptíky :sunglasses:

http://domacipekarny.dama.cz/recepty.php
28. dec 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha tak to je fajn,že nejsem jediná :grinning:
28. dec 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mukky děkujiiii za pochvalu....

jojo dámu už mám uloženou....
akorát jsem dneska měla jen normální hl. nebo pol. mouku a nebo pšenično-žitnou chlebovou koupenou. a nemohla jsem jak na potvoru najít nějaký recept...no nakonec jsem našla.
28. dec 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha tak nech Ti služi pekarnička :sweat_smile:

a vianocku robím tuto :

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6007

ale skusala som aj s jednym celým vajickom ju robit a bola rovanaka ako so zltkom....a davam viac cukru a aj vanilkovy pridavam

@lili01 pletienky, skús sú fantastické http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=12030
ještě chce ten větší dareba nějaký rohlíček nebo pletýnečku upéct.... :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dec 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha a este som zabudla k tej vianocke ze miesam s polohrubou mukou,je potom nadýchanejsia
28. dec 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja akosi zacala zle piect robim rovnaky recept a dala som 5ty pokus a skoncil v kosi a to uz pecieme dva roky,tak ktovie co sa pototo, idem asi zas skusit a to uz poslednykrat :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: lebo som potom sklamana,ze ani nevykysne a blato a nie chlebik :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. dec 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka a ktorý receptík robis?? :frowning2: a aku mas pekarnicku?
28. dec 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok