Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

mukky
25. feb 2011

@dannynka deticky su zlatučké 😵 😉

minal
26. feb 2011

Tak repete toho těsta na pizzu a je fakt super! 🙂 Jen pro telata jako já, je tedy na 2 plechy a přdat jen lžičku soli a doporučuji přdat lžičku cukru. Ta se dává do pizza těsta v pizzeri jak jsem následně zjistla a je to o moc lepší. Kvasnic 1/4 klidně až půl. 😉

zuzkat1
27. feb 2011

ahojte🙂 tak som nasla chlieb co aj manzelovi chuti🙂 obycajny biely a upeceny v trube... je naozaj najlepsi🙂

miiskaa
28. feb 2011

Ahoj holky, když děláte v pekárně to těsto na pizzu, necháte to na celej program? Necháte to vymíchat a pak kynout cca pres hodinu? Nebo si to těsto necháte vypracovat a pak ho vytáhnete? Já jsem dělávala těsto na pizzu ručně a to se nechávalo kynout jen chvilku, tak nevím, jestli to tam můžu tak dlouho nechat.

Děkuju moc, večer se to chystám vyzkoušet

reruna
28. feb 2011

@miiskaa nechávala jsem celý program

andriss23
1. mar 2011

ahojte 🙂
tu je môj dnešný výtvor , cesto je urobené v pekárničke

katy2
1. mar 2011

@andriss23 jej, sisky 🙂 vyzeraju vyborne.... daj recept, prosim... ja ich nerobim, lebo nemam recept do pekarne....

andriss23
1. mar 2011

@katy2 http://varecha.pravda.sk/recepty/sisky/4791-pou...
toto tiež nieje do pekárne,ale ja som to tam dala 😉

katy2
1. mar 2011

@andriss23 vdaka 🙂 a dala si to tak ako vzdy do pekarne, ze tekute dole a potom muku a ostatne tuhe? A robila si z pol kila muky?

andriss23
1. mar 2011

@katy2 áno tak som to robila,dala som hneď 600 gr múky,lebo sa mi zdalo veľa tekutín na pol kg,a ešte som aj dosýpala od oka,sa mi to zdalo lepkavé,ale vyšlo to 🙂

katy2
1. mar 2011

@andriss23 dakujem za tip 🙂 urcite ich urobim 🙂

mukky
2. mar 2011

@andriss23 super šišky 😎

som vcera ukazala mm a taku dostal na ne chuť ze som dnes spravila a super sa podarili,robila som ich druhy krat,prvý strasne davno ručne a nepodarili sa...
ja som robila ale iný receptík...

foto vzorky šišiek,poslala som aj nasim a ostalo mi uz len par kuskov 😀,zajtra asi robím dalsie...

mukky
2. mar 2011

skušala som minule aj žemličky 😎

andriss23
2. mar 2011

@mukky parádné 😵

mukky
2. mar 2011

@andriss23 😀

mukky
2. mar 2011

@andriss23 ostali Ti sisky aj na druhy den?mala si ich makké aj potom?

andriss23
2. mar 2011

@mukky ostali,a sú dobré,práve pred chvíľou si zvyšok odviezla mm sesternica 🙂

mukky
2. mar 2011

@miiskaa ja tiež nechávam celý program na kazde cesto,trvá 1.hodku a 25 minut

mukky
2. mar 2011

@andriss23 ja som robila tento receptík a naozaj su fantastické,len treba dať viac cukru,/teda ked sa da lekvar a pr.cukor ani to nevadí ale mm by rad sladsie trosku cesto/ a to som trosku viac cukru aj pridala

robila som z polovičnej dávky 😎

http://www.mimibazar.sk/recept.php?strana=2&id=...

dannynka
2. mar 2011

@mukky dakujem za tip asi spravím aj ja zajtra 🙂 😉 teda vlastne už dnes 😀

mukky
3. mar 2011

@dannynka nevies spať? 😀
nech sa Ti podaria 😎

vesi
3. mar 2011

ženy, narobili ste mi chute s tou pizzou, v sobotu ju urobím 😀 len sa chcem opýtať, tú vodu tam vážite na gramy alebo to bol v recepte len preklep? 😕

divoska
3. mar 2011

ja tu to pizza cesto nejak neviem furt najst 😒 poslednu dobu vas nestiham a spatne som nenasla, slepuch 😔

mukky
3. mar 2011

@vesi 250 g by malo byt 250 ml vody

mukky
3. mar 2011

@dannynka noo,piekla si?? 😀

ja som nedavno pre velký uspech dopiekla opať 😀

dannynka
3. mar 2011

@mukky nerobila,kedze som doobedu musela íst s Domim k dr ☹ ma anginu ako vyšitu,hlieny v hrdle ani poriadne sa mu dychat neda,nechce nič papat a stale vracká od tych hlienov ☹ tak mám behačky okolo neho a aby toho nebolo malo tak aj ja budem mat asi tiez lebo ma strasne hrdlo bolí,zajtra idem k dr aj ja ☹ lebo už som aj pomalinky bez hlasu 😝
Inak dnes som zbuchla iba knedlu k masku a tot vsjo 😝

mizulienka
4. mar 2011

ahojte dievcata, viete mi niektora poradit, kde by som mohla kupit taky ten mriezkovnik...co sa robia take tie mriezky na tych kolacikoch. dufam, ze ste pochopili o com rozpravam 😀 lebo ja by som asi nie 😀

alami
4. mar 2011

@mizulienka http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10817902&tab=0 tu napr.

snívam o tých vašich šiškách, čo ma tu s nimi provokujete, len neviem, ako sa dajú skryť pred malým, keď budú voňať na celý dom 😅

vesi
4. mar 2011

@mukky mne sa to hned nezdalo 😀