• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte recepty pre domácu pekáreň

27. februára 2017 
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.
A aku mate pekaren? Akej znacky je najlepsia?
8. mar 2016 o 09:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte musi ist do domacej pekarne susene drozdie alebo tam mozem dat aj kocku? kedze susene doma nemam a dnes sme kupili pekarnicku tak ju chcem vyskusat
1. apr 2016 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majrab ja robím len s klasickým droždím, dávam ho na vrch a zasypem s cukrom :slight_smile:
3. apr 2016 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adkoalauri ok nabuduce to skusim takto lebo tetaz sa mi zda nevykysol chlebik ako mal
3. apr 2016 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bklaudia
Mam pekaren Sencor, ale mne s aneosvedcila. Predtyam som mala obycajnu z Tesca, ani neviem, aky mala nazov, ale meisila skvelo, vzdy bolo cesto super vypracovane. V tejto Sencor je cesto malo vymiesene, ma malu nadobu, prekysne mi vzdy a to davam vzdy len na 500 gramov muky. Rozmyslam, ze kupim novu a ak najdem taku ako bola predosla, urcite bude moja.
9. okt 2016 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, verím, že mi poradíte, sestra mi požičala domácu pekaren, ale nenašla návod, je to Alaska - dnes som chcela vyskúšať piecť špaldový chlebík,, ale ani neviem, čo všetko mám postláčať, ako postupovať,, a aký recept dať... veľmi sa teším na poučenie :D
24. nov 2016 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. nov 2016 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ktore z tychto zmesi mate odskušane čo su dobre?dakujem.
http://www.elektrodomov.sk/kuchynske-spotrebice/domace-pekarne/chlebove-zmesi/
9. jan o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://dobruchut.azet.sk/recept/9195/domaci-chlieb-z-pekarne/

tento recept vyzera super,chcem sa spytat musim dat vimiesenie program si len dam suroviny do pekarne a zapnem program 1?dakujem
9. jan o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najskor daj do pekarnicky tekute suroviny, potom suche a nesmie sa ti stretnut drozdie so solou, preto daj sol do jedneho roha a drozdie do druheho roha. A zapni program 1 , urcite sa ti podari. :slight_smile:
9. jan o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.chcem sa opytat na dve veci.mam pekarnicku uz dlho a zatiam som piekla len jeden overenh z bielej muky.a obcas a mi stalo,ze uz ked sa zacal piect,tam spadol.chutovk je dobry len je v nom jama.radsej ani haky nevyberam aby som don nesla,lebk vtedy mi vzdy padol.a druha vec.skusila som uz par receptov s celozrnnou mukou a podaril sa mi mozno raz.vzdy je to lepkave.a nevymiesu sa mi to.
27. feb o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok