Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

vesi
7. jún 2008

ja blbá, už som si spomenula, nedávno som si ju kopírovala 😅 ale tam pri recepte nič také nie je napísané, hmm, to budú akty X 😀 😀

danielala
7. jún 2008

Práve som to listovala a ........ ja tam ten recept mám .... a žiadna poznámka 😲 😲 ?! Strana 36.

jajax
7. jún 2008

dani,ty za to nemozes.len ma zamrzelo ze ma na to neupozornili otvorene.mam rada jednanie na rovinu.no co uz.
trochu(vlastne dost) mi to ubralo z chuti a radosti z tohto fora 😖 ☹ 😢
hadam sa z toho casom otrasiem.ale ty ozaj nie si na vine 😉

vesi
7. jún 2008

cairka, hlavne, že chuťovo to bolo dobré 😉

vesi
7. jún 2008

jajax, kašli na to, asi to bola fakt náhoda, lebo tam nič také nie je napísané, ináč by to admini skôr zmazali ako písali poznámky, takže to nikomu fakt nevadí 🙂

jajax
7. jún 2008

dik,hned mam lepsiu naladu 😵 ked som si precitala vase odkazy.asi to ozaj budu akty x 😎

wighy
7. jún 2008

jaja to je podla mna nejaky omyl nebooooj 😉

cairka zajtra bude lepsi den 😉

danielala
7. jún 2008

Jajax, ale niééé, keby to aj bola pravda, oni chudáci nemajú toľko času vypisovať konkrétne osobné upozornenia, tak to riešia takto. To je asi proti pravidlám, kopírovať texty? Musím si ich ešte raz preštudovať.. Ja napríklad koľkokrát ani neodpoviem na nejakú otázku, čo sa netýka pečenia, lebo sa bojím, že budem zmazaná a potom vyzerám, že som nevychovaná 😀 . Aj si poviem, že dotyčnej odpoviem na IP, ale príde mi to blbé kvôli jednej vete vypisovať mail, keď viem, ako dlho to kolľkokrát trvá, kým sa pošta otvorí (aspoň môjmu lenivému internetu) 😒 .

jajax
7. jún 2008

zajtra budem robit tie zemlove knedle,ak vydu dam foto.mozno spravim aj kroazany.

jajax
7. jún 2008

wighy ty si sikovnaaaaaaaaaaaa 😲 len tak som mrkla na salema a tam su uz styri strany.je to fakt super vec.minule som stravila asi dve hodiny co som si pozerala stranky a robila si poznamky.nakoniec som sa z toho stejne nevedela vysomarit 🙄 teraz to bude pohodicka 😅

lusil2005
7. jún 2008

baby, ja fakt neviem o akej poznamke hovorite, ale nemam kedy ani studovat!!!!

tesim sa ze su v knihe navstev receptiky, dnes som upiekla len jeden miniosusik 😅 zajtra si to vynahradim. skusim aj tie hranolceky! (normalka mam nutkanie ist nieco upiect, ale musim ist spat 😀 )

tak sa tu majte a zajtra sa vam naplno venujem 😀

jej ozaj a mam opravenu pekaren!!! uz len pre nu ist 😅

jajax
8. jún 2008

vesi,takze teraz este zrychlis tempo?hroza 😲 uz teraz sme za tebou nestihali 😀

dani,pisala si ze teraz nemas cas 😠 a kuk ho-nova fotka na salemovi.vyzeraju vazne dobre 😝 teraz ma napadlo,ze mam recept na zemiakove pagaciky a este som ich nerobila 😕 budem sa mosiet po nom pozriet.

este som sa chcela opytat.ked budem pisat nejaky recept,mam ho dat hned na salema?a moze byt hocijaky 😀 ?

vesi
8. jún 2008

jaja, môžeš dať na salema a sem nám napíš, že je tam nový recept 😀 a môže byť hocijaký 😀 ja ked som našla ten na hranolky, tak som si hned pomyslela na vás, že sa vám budepáčiť 😉

tempo zatiaľ nezrýchlim, až ked sa mi podarí schudnúť 😝 lebo ja potom neviem odolať, ale zajtra asi spravím výnimku a urobím ten posúch, strašne chúťky ste mi spravili 😀

lusil2005
8. jún 2008

ja dnes idem este raz na zavin. ale este nieco by som, len neviem co... poradte. mam akysi utlm 😔

vesi
8. jún 2008

lusil, ja by som tolko toho vypekala, ale musím sa krotiť 😀

lilike
8. jún 2008

lusil,skusala si uz tu babovku s pudingovych praskov?ja ju idem dnes robit zasa,velmi nam chuti 😀

jajax
8. jún 2008

vesi ten recept na hranolky sa mojmu muzovi veeeelmi 🙂 paci,takze urcite pride cez tyzden na rad 😅

vesi
8. jún 2008

jajax, tak som som zvedavá na referencie. ja som sa rozhodla, že jeden deň v týždni si dám niečo takéto dobré, takže v pondelok ten posúch a další tt tie hranolky 😀

lusil2005
8. jún 2008

lilike skusala. uz davno. lenze uz peciem zavin. a po nom mam v plane konecne zapliest tu vianocku zo strany 14. nechcem piect dve sladke naraz lebo mi to nezjedia 🙂

lusil2005
8. jún 2008

baby? pracliky maju byt take makke vnutri alebo tvrde ako tycinky?

vesi
8. jún 2008

nie som si istá, ale myslím, že ako tyčinky 🙂

jajax
8. jún 2008

vesi,vzdy ti zabudnem napisat ze tie "Rohliky pro karbaniky" z damy neboli na druhy den uz take dobre.ta slaninka vo vnutri nebola bohvieaka ked bola studena.

lusil,ja co robim pracliky tak nie su uplne tvrde ako tycinky,su akurat a krasne krehke.to som ti poradila co 😀 neviem ako to lepsie napisat.

lusil2005
8. jún 2008

lepsie to napisat tak ze "recept na pracliky: .................." 😅

lusil2005
8. jún 2008
lusil2005
8. jún 2008

tak toto je sila
ono mi to nechce vlozit srdiecko 😠

wighy
8. jún 2008

jaja presne aj ja ked som minula hladala recept tak som stravila kopec casu kym som ho nasla,tak preto som sa pytala ako si spravime zvlast receptiky a daniela odporucila tu knihu navstev,takze je to jej azasluha 😅 😉

a presne takto to budeme vediet rychlejsie najst az na to ze ked tam bude 50 stran tak sa tiez natrapime 😀 😀 😀 😀

wighy
8. jún 2008

tiez dobra stranka je tam par receptov pre pekarnicky 😉
http://bucifousek.webgarden.cz/domaci-pekarna

jajax
8. jún 2008

vesi,presne odtialto mam tie knedle co som robila na obed.su sice trochu kostrbate,ale su super.a menej roboty s knedlami uz nemoze byt.ani dosku nemusim vytahovat a cistit.len som dnes pridala trosku vody a dala dva rohliky,lebo muz to ma tak rad 😝

lusil dobre som pochopila ze chces ten recept na pracliky 😕 ?

vesi
8. jún 2008

jajax a neskúsila si tie slaninové rohlíky zohriať v mikrovlnke v mikrotenovom sáčku? ale dobre vedieť, nám zachutili tie plnené so šunkou a syrom. ešte na budúce skúsim s tým párkom, dávali ste tam aj syr?

jajax
8. jún 2008

ohrievala som ich,ale nepomohlo to ☹ ta slanina bola tvrdsia a akoby surova 😖 zjedli sa,ale keby som ich este robila (cesto bolo dobre) tak ich urobim bez slaninyalebo tam dam kusok klobasky.