• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poznáte recept na pečenú kačku?

19. augusta 2013 
Baby, to su perfektne rady. Akurat aj ja idem piect kacku a pridu svokrovci, tak si chcem dat zalezat. No a este mi poradte, ci ste to zvladli aj v plynovej trube.???? Dufam, ze v jenskej mise to pojde, pekne s vrchnakom a potom nakoniec odkryjem. Neviete niekto, kolko to trva na plyne? dik
18. dec 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a este je lepsie ju piect celu alebo rozporcovanu?boze ja sa na tu kacku pripravujem ako na maturitu... :grinning:
22. dec 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, zvladnes... ja ked som sa chystala prvy krat piect kacku, tak som ju dostala sice osklbanu, ale nevypytvanu, tkze som maturovala dva krat - babka na telefone diktovala, kde co narezat a kam pichnut ruku a co vytiahnut :grinning: :grinning: :grinning:
ja viem, ze v cinskych restikach tiez predvaraju kacky, mozno su tak aj rychlejsie hotove. Ja kacku najprv na par hodin nasolim (najlepsie na noc) potom zakrytu peciem s trochou vody. Napichavam kacku "pod pazuchami" a pod stehnami, kde ma najviac tuku, aby mohol vytiect. Naozaj netreba zvlast mastit ani kupovanu, su to tucky :wink: . Inak ja pocas pecenia tuk odoberam, aby sa nepalil a odkladam ho do misky, ked stuhne, niekto to ma rad na chleba, alebo na varenie. (Ja ho vacsinou po par tyzdnoch nepouzity vyhadzujem, ale boli ma pri tom srdce :frowning2: )
Kapustu nakrajam na sliziky, osmazim cibulku na oleji, pridam par lyzic cukru a ked sa rozpusti a zacne karamelizovat, pridam kapustu, podlejem trochou vody, pridam sol a rascu. Ked je makka, pridam par lyzic octu, krasne zmeni farbu. A ked si dam davku knedli, zemiakov alebo loksi, tak potom dva dni umieram od prezratia a minimalne rok nechcem kacku ani vidiet :wink: :wink: :wink:
A Jamie Oliver urcuje dlzku pecienia - na kilo hmotnosti 35 minut pecenia a plati to aj pre morky a husi :wink:
Drzim palce a prajem dobru chut.
23. dec 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kisska no toto , ty si cista gazdina :slight_smile:
23. dec 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj didi zienka domaca :wink: kuchyna je moje teritorium, kde nepustim ani moju mamu... dokonca ani u nej doma... ved podla toho aj vyzeram :wink:
24. dec 2008 o 01:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kisska,fakt si to tak super napisala,ze sa to citalo ako roman,az citim vonu tej pecenej kacice. :slight_smile:
25. dec 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak baby uz mam aj ja premieru za sebou :slight_smile: vcera som zabila pol dna pri sporaku co som sa bala aj pohnut aby som nieco nepokazila .Takze knedla bola kupena -nie je co riesit ,kapusta -no bola vynikajuca len som ju dochucovala 15 min.vzdy mi nieco chybalo ale vysledok bol fakt super.No a KACKA -najprv som ju hodinu piekla zakrytu alobalom ,potom som odkryla a dalsiu hodinu som piekla bez alobalu .Pekne bola zvrchu upecena tak som ju cela stastna vybrala ,vsetkym pekne nabrala na taniere a ...bola nedopecena ,tvrda a v strede este aj surova .ESte na zaciatku som podliala aj vodou .Pisali ste ze trochu vody ,no kazda mame o troche vody inu predstavu takze moja kacka znova plavala vo vode :grinning: Myslela som ze sa zblaznim od nervov ,tak som sa na nu tesila a toto...No zobrala som vsetku nadej ktoru som mala ,kacku som znova dala na pekac uz len stipkou vody a na spodok som este dala kacaciu mast ktora mi ostala ,znova som to zakryla alobalom a dala do rury .Po hodine som kacku vytiahla a bola makucka ,z vrchu este z predosleho pecenia pekne do chrumkava upecena .Vsetci sme sa konecne z chuti najedli ,deti jedli vsetko holymi rukami lebo im tak chutilo ze namali cas ma krajanie priborom :grinning: Takze Vam dakujem a druhy raz to uz spravim na prvy pokus .Este raz diky za rady
26. dec 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teodorka si sikulka, viem si zivo predstavit,ako to u vas prebiehalo... aj deti jediace rukami ( ja mam na to manzela :grinning: :grinning: :grinning: )
27. dec 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emjee neviem si predstavit varit maso pred pecenim ved vsetky ziviny sa vyvaria radsej peciem maso vo vlastnom vypeku ako potom robit pac z oleja atd.,kacku by som este ako tak chapala ked ju chcete mat rychlejsie hotovu ale bravcove maso tak to mi do hlavy nejde
9. apr 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja-http://www.mimibazar.sk/recepty.php?strana=23&user=54555
9. apr 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linda7308 -súhlas :wink:
9. apr 2011 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, do pečenej kačky som sa zamilovala, keď som ju prvýkrát ochutnala v čínskej reštike. Dlho som hľadala dobrý a jednoduchý recept a našla som ho. Pošlem ti link: http://dobruchut.azet.sk/recept/10845/pecena-kacka/
100% odskúšaný recept, môžem len odporúčať :slight_smile: Dobrú chuť :wink:
19. aug 2013 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok