Raňajky 10 mesačného dieťatka

doluma
24. feb 2012

Ahojte dievčatá, chcela by som sa opýtať na vaše skúsenosti, čo sa týka raňajok u 10 - mesačného dieťatka. Vidím, že moja dcérka je ráno hladná a mliečko jej už nestačí. Skúšala som jej dávať chlebík, ako mi bolo povedané, ale nechce ho ani vidieť, nieto ešte jesť 🙂 Poradili by ste mi prosím inú alternatívu raňajok, po prípade nejaké nápady? Dopredu ďakujem 🙂

tkmama
24. feb 2012

ahoj, ja dávam svojej rovnako starej dcérke detské keksíky alebo kukuričné chrumky. potom papá do večera už len zeleninu, mäsko, ovocie, príp. kašu.

katy1979
24. feb 2012

u nas sa papa na ranajky jogurt. vyskusaj kase ci ryzovu ci ovsenu ci detsku vyzivu

agathokleous
24. feb 2012

Ja davam mojej malej chlebik ale to ona rada s masielkom a stiredam jej to s ovocim, skus jej dat ovsene vlocky s ovocim, niektore deticky to maju radi, moja mala sice nie ale u tvojej to mozno zaberie🙂

doluma
autor
24. feb 2012

@tkmama prave dnes som jej dala kukuricne chrumky, velmi jej chutia, dakujem 🙂

doluma
autor
24. feb 2012

@katy1979 kasicky ma tiez rada, papa ich na veceru, tak vyskusame 🙂

doluma
autor
24. feb 2012

@agathokleous dakujem za napad, nenapadli ma tie vlocky, tak vyskusam a uvidime 🙂

lypka
24. feb 2012

ja ráno striedam coopačika s výživkami 🙂

pallacinka
24. feb 2012

Ja davam na ranajky ovsenu kasu a striedam ovocie, niekedy jej v nej uvarim jablko, hrusku, alebo banan, no vacsinou ju zmiesam s kupovanou vyzivou.

monr
24. feb 2012

@doluma popozeraj viacere temy, iste najdes odpoved.

danu
24. feb 2012

@doluma pouzi prosim vyhladavac, v kategorii Recepty mas neurekom tem