Čo dávať na raňajky miesto mlieka?

vivia7
21. mar 2011

Ahojte ja by som sa chcela opytat mam16 mesacnu dcerku a do teraz som jej na ranajky davala pit mlieko.No v poslednej dobe mi ho uz nechce co jej davat na ranajky?

katren
21. mar 2011

rohlik alebo chlebik s maslom a sunkou.....alebo dzemom
nasa papava s tatinom kakao a v nom namocene rozky, to su jeho oblubene ranajky a mala mu sedi na kolenach a jedia spolu....alebo si tam namacaju piskotky 😉
skusali sme aj cerealie s mliekom a jogurt s ovsenymi vlockami....vsetko mi krasne popapa 😉

andrea487
21. mar 2011

nasa bude mat o mesiac 2roky.
vela závisí i od toho kedy vstáva 😀 lebo nasa vstáva o 8,30-9hod kojím ju takže ráno má kojenie,potom do 1/2hodiny papá ranajky-pečivo+pomazánka/maslo+zelenina k tomu jej robím caj,alebo dzús ci mlieko s juniorom kakao
tak cca 2x do týždna má na ranajky kasicku bud krupicovu klasiku,ci cereálnu,niekedy kukuricnu..
mojej švagrinej vstáva o 6hodine tak predsa len je to trosku iné lebo sa hej to celé posúva,skus dat to mliecko len do hrnceka k pecivu lebo moja napr.inác ani mlieko nevypije lebo ju kojím tak ho nedávam až tolko.. 🙂
prípadne na ranajky može kludne i jogurtík,ci "sladké" ranajky poliaty banán+vlocky s jogurtom,ci acidkom,alebo mlieko s vlockami/ci cereáliami...

peggi
21. mar 2011

Ahoj Vivia7. Moj syn ked bol vo veku tvojej dcérky,dávala som mu na raňajky chlebík alebo rožok s maslom,na to postrúhanú mrkvu alebo syr a pred tým som ho ešte nakojila. Keď nekojíš,tak nejaké umelé mliečko. Kľudne možeš dať aj jogurt,tak ako píše andrea.