Recept na čokoládovú tortu

7. júl 2023

Dievcata vie mi prosim niektira poradit dobry recept na tortu cokoladovu na korpus pripadne plnku cokoladovu? Prosim bez mascarpne kvoli alergii vdaka 💙💙💙

guiseppinka
7. júl 2023

Coko krem som robila tento a bol super...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anavixy
7. júl 2023

Alergia je na co konkretne? Lebo vacsinou vsade je nieco mliecne… pre mna bezkonkurence najlepsi coko krem je ganache a pre zaciatocnikov aj najjednoduchsi. Klasicky cokoladovy (kakaovy) maslovy do torty my varime z vajec, kakaa a cukru, ale ked chcem nemaslovy tak ganache.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aduskatt
7. júl 2023

Pozri v mojich albumoch ak chceš....

autor
7. júl 2023

@elizabet173 ano na bkm mlieko maslo tvaroh siviem kupit z kozieho mlieka ktore je v pohode iba kravske je problem mascarpone z kozieho som este nevidela predavat....

noemi155
7. júl 2023

Veď máš aj vegán mascarpone

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
limoncino
7. júl 2023

Daj si do googli torta rozprávka. Jemné cesto a úžasny krém

simca06022011
7. júl 2023

No... korpus ti stacia vajcia, muka, cukor.. krem mozes dat rastlinu smotanu napr, miesto slahackovej s cokoladou, neviem ako to bude drzat, ale urcite nejak... Ak sa da vyslahat, pripadne so stuzovacom, tak rozpustena cokolada do toho a zachladne to a bude to drzat. A mas plnku. Cize moze byt ta torta uplne bezmliecna v pohode. Ja davam medzi krem a korpus este lekvar/ovocie... receptov si tu dostala az az, tak nejdem pisat :D Absolutne do perfektnej cokoladovej torty nemusi ist maslo a pod.

limoncino
7. júl 2023

Mascarpone je aj bezlaktozove

autor
7. júl 2023

@limoncino laktoza a mliecna bielkovina su 2 rozne veci...

limoncino
7. júl 2023

Som si nevšimla príspevok o BKM

janetinka27
7. júl 2023

Ahoj, korpus na cokotortu robievam podla tohto receptu. Plnku si davam podla seba