Recept na rafaello. Poznáte ho?

murinka
29. jan 2010

ahojte.poznate ho niektora?budem vdacna za kazdy 🙂

vinka
29. jan 2010

Ano poznám pozhánam a hodím recept.Milujem to mnamky. 😀

vinka
29. jan 2010

A ja mám takýto:20 dkg prášk.cukru
20 dkg sušeného mlieka
4 tortové oplátky
1 hera
1 dcl teplej vody
15 dkg kokosovej múčky
Oplátky rozmrviť na malé kúsky.Ja potom ich ešte pučím rukou až sú skoro sypké.Pridať suš.mlieko,prášk.cukor,teplú vodu a heru.Všetko zmiešať na hmotu a tvarujeme gulky.Do gulky dáme lieskový orech a obalujeme to v kokose.Je fakt perfektný.Ked ho robím synovi do triedy ako prvý zmizne.Len ma štve,že mi tam nechajú prázdne košíčky a nepovyhadzujú ich po sebe. 😀 😀

neurologia
29. jan 2010

ja robievam podla tohto receptu... 😉

250g praskovy cukor
250 g hera
1 vanilkovy cukor
1 dcl vody

tieto suroviny rozpustime nad parou a rozmiesame potom k nim pridame a dobre premiesame s

250 g suseneho mlieka
150g kokos

ked cesto vychladne tvarujeme gulicky s lieskovcom v strede a obalujeme v kokose

zuzulatko
1. feb 2010

HA a teraz ženy, ze rozhodnite sa podla kt. receptu si urobim rafaello gulky 🙂 😨

junovka
1. feb 2010

zuzuliatko, mas zatial len 4 tipy, tak skus vsetke a podas vitazny verdikt 😀 😀 😉

zuzulatko
3. feb 2010

😀 oki tk 23.4 vam napisem kt. bolo najlepsie 🙂

tinatulipanko
15. feb 2010

baby, minuly tyzden - piatok, v tele rane ukazovali recept rafaelove rezy a vyzeralo to velmi jednoducho , ale nestihla som to zapisat. Nepoznate to nahodou ? Je to hrncekovy recept a pamatam si , ze ked sa upecie , tak sa nan vyleje slahacka a posype kokosom.
Velmi ho tam chvalili. dakujem

neurologia
15. feb 2010

a neskusala sisi tu relaciu najst na internete -na stranke tej televizie? malo by to byt v archive a pust si to este az na pocitaci... 😉

tinatulipanko
15. feb 2010

veru som to este neskusala 🙂 tak pozrem a hadam najdem,.... a ked vyskusam a bude dobry recept , tak sa vam tu pochvalim s nim 🙂

zfidorka
15. feb 2010

tinatulipanko:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
recept v strede stranky

aj s obrazkami tu:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2422

ja som to piekla, je to rychle a velmi chutne, robila som to s celozrnnou mukou 🙂

tinatulipanko
16. feb 2010

uz som to vcera nasla a som to aj robila, naozaj ten kolac je zaujimavy a dobry. Taky vlazny. Ale ja som dala orechy namiesto kokosom. Super. a je naoazaj rychly, za pol hodinku bol hotovy. 😵

kimati
18. nov 2012

Najlahsie je vyliať 1 salko, zahustiť kokosovou mučkou so hmoty, ktorá sa dá tvarovať. Do vnútra guličiek umiestniť mandlu a vyválať v kokose..

lela88
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luaaana
18. dec 2013

@kimati Dobrý deň, aj ja mám taký recept, ale ešte som ich nerobila.... chcem urobiť na sviatky a mám otázočku.... môžem ich urobiť aj v predstihu, alebo radšej tesne pred? Ďakujem. Lucia

luba28
18. dec 2013

@luaaana ja ich idem urobit zajtra a myslim,ze v chlade budu najlepsie,cize dam na balkon

janituska
18. dec 2013

Ja som dnes robyla tieto: 250g pras.cukru 150g masla to som potom topila vo vodnom kupeli a nechala vychladnut potom som pridala 120g kokosu 1 vanil.ccukor a pol salka ale ja som dala cele to som zmiesala do kopi a dalla stuhnut do chladniky potom vyberiem a robym gulky a obalujem v kokose 😉

sasa227
18. dec 2013

@tinatulipanko mozem poprosit ten recept ja som ho nenasla :D

luaaana
18. dec 2013

@luba28 Ďakujem 🙂