Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

sunny_face
12. sep 2009

Klasiku lekvar a slahačku.Posypem grankom. A pre mna tvaroh so škoricou

hasleerka
12. sep 2009

sunny robíš to aj v tej špeciálnej panvici, či len tak od oka?

sunny_face
12. sep 2009

Ja zatial netusim, ale minule mi Mukky narobila chute s lokšami,tak dnes som varila zemiaky v šupke a nejake mi zostali, tak ak mi ich nezjedia, tak je sanca ze si pomaškrtím

sunny_face
12. sep 2009

Hasleerka - uz som si kupila ja panvicu, lebo ked som robila od oka tak mali vselijake nepravidelne tvary.A kedze sa ujali tak som kupila aj panvicu.

mukky
autor
12. sep 2009

haslerka ahoj 🙂 tak asi aj tak pojdem ku doki v pondelok kedze ideme na cesty a ako sa im laryngitida konkretne prejavovala?dost som toho o tom pocitala a u kazdeho inak to pebiehalo..

ja som prave vybrala "babu" z rury,nezvyknem takto neskoro varit ja neviem co ma to pochytilo 😕 😀

haslerka a my mame dietovat,nie? 😀 ja tak pomalicky,ved nakuknem neskor do temy

ja zajtra budem robit plnku z kuracej pecienky,mnam a k tomu varene zemiacky alebo kasu a salat nejaky zeleninovy

sunny mnaaam 😀 ,ja som mala navstevu mamu a sesterku a doniesli zakusky a som rano zjedla len jeden jogurt a na obed jednu lapacinku tak som si dala z kolacov trochu 🙄 len od hladu

mukky
autor
12. sep 2009

a vtej lievancovej panvici sa daju robit aj placky mini alebo rozne fasirky zeleninove a podobne,ja ju nemam 😀 ,lievance nerobievam ale zacnem 😀

chudak mm mi tu spi aj pri malom zaspal,mali tazky den v praci.Takmer ako vzdy 🙄

mukky
autor
12. sep 2009

http://www.receptyonline.com/recepty/masite-hla... 😀 kliknite si na obrazok ak tam nie je

mukky
autor
12. sep 2009

http://www.receptyonline.com/recepty/ine/zapeka...

nieco pre pancake ona casto robi leco

mukky
autor
12. sep 2009

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=22700

toto som uz dvala a stale na to zabudnem ale uz isto vyskusam

sunny_face
12. sep 2009

Mnam kebab a hlavne mnam arabsky chleba,ja ho zjem aj len s kečupom

mukky
autor
12. sep 2009

ja viem si pamatam ze tusim ty ho lubis 😀

sunny_face
12. sep 2009

Mas dobru pamät, inac ten hleba zapečený s lečom, ktovie ako by to bolo s tym arabskym chlebom-asi ako pizza

mukky
autor
12. sep 2009

tak chutnam co som navarila,musim nie?tak je to fajnotka,mnam na vrch som dala este maslo roztopit a zapiect ale nedala som tam cibulu na oleji poprazenu,len nastruhanu ,som sa bala ze to bude tazke na noc a mastne ,mnam,mnam a ty si uz dopapala?

mukky
autor
12. sep 2009

apna a lumi nas zabiju 😀 hlavne apna 😀

sunny_face
12. sep 2009

To si robila tu zemiakovu babu,že? Moja mama ju robieva často, ale ona ju robi tak isto ako zemiakove placky, len sa s tym neprple ale hodi to zapiect na plech. Ty mas nejaky iny recept
Ja som sa nahodila do pravidelneho režimu 5x denne jedlo. Ked pridu vlcie hlady, tak som si zobrala priklad z teba a riešim to kavou z mliekom alebo čajom.Takže naposledy som jedla o pol 7 jablko a zaliala som ho meltou. Teraz už až rano

sunny_face
12. sep 2009

No fajn dievčata lučim sa s vami a idem do duchen.Dobru

mukky
autor
12. sep 2009

tak skoro? ☹

mukky
autor
12. sep 2009

ja jem tak neskoro fakt vynimocne tak som rada ze si si nieco zo mna zobrala 😀

mukky
autor
12. sep 2009

Baby toto ma uz davnejsie zaujima,co vy na to?len to ma dost debilkovsky nazov 😝 😀

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

nadhera
12. sep 2009

mukky,teraz som v dm kupila zlcove mydlo 😀 vraj je dobre na flaky. maly sa posnazil a hura mame flak na skusku. tak zajtra skusame.

nadhera
12. sep 2009

dnes som si pripadala ako vo vyvarovni - vyprazany syr,fasirky,zeleninova polievka,spenatova polievka, zemiakova kasa a este krokety. po vsetkom sa len tak zaprasilo. teraz vecer som este chcela postavit kuraciu polievku ,ale kuchynu dnes uz nemusim vidiet. ☹

mukky
autor
12. sep 2009

nadhera tak napis potom ako si to robila a ako to pralo 😉
pocuj a vy mate zavodnu jedalen,ci? 😕 😕 😀

mukky
autor
12. sep 2009

cessy kukuc 😀

nadhera
12. sep 2009

co sa tyka lievancov, mam odskusany drahsi aj lacnejsi recept, ale vsetko jedno - deti to aj tak zbastia. panvica jednoznacne musi byt, tiez ma nepravidelne tvary hnevali. dokonca mam super malu palacinkaren.
detom natieram dzemom ale aj nugatovo natierkou.

nadhera
12. sep 2009

mukky,vraj flak treba potriet zlcovym mydlom a dat riadne vyprat do pracky.

nadhera
12. sep 2009

nooo,tam sa spomina aj zlcove mydlo. sliz vyzera fakt ako sliz slimaci.

mukky
autor
12. sep 2009

nadhera a ty ale ho ides rrobit ci nie?

nadhera
12. sep 2009

si prosim precitajte ,ako mi dnes gratulovali k vcerajsiemu sviatku moji chlapi - vyroky nasich najmensich .xixixi