• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

13. júna 2012 
Ako napis, u nas ide vo velkom.
16. sep 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my este zijeme.. a mali sme ich vcera :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumistri, svietite?
16. sep 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsak som luskala v rychlosti tu nasu temu a nenasla som ten clanok, ale Mukky ho určite najde.Hlavne ze som sa pobavila na niektorych nasich temach.
Cavky Lumi a uz ste poupratovali.... :grinning: Mukky ešte robi poriadok.Prepacte to som sa len trosku pobavila na vasich stresoch z bordelu.Ja to už neriešim mam jednu velku debnu a tam vzdy vecer vsetko nahadzem a upratujem vyhradne len v sobotu, ked sa tato venuje malej a su vonku.
16. sep 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cawte idem vas docitat
16. sep 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme sa boli dnes ockovat do laveho predlaktia, a on sa pozeral ako mu to tam sestricka picha, ako mu to vybera a este mu to prelepila a on ani nepipol.. normalne nechapem.. akoby to ani nebola jeho rucicka, dufam ze to tak bude vzdy.. :grinning:
teraz by sme mali ist az v troch rokoch na prehliadku.. aj vas chcu tak malo vidiet? :confused:
16. sep 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som to už minule spominala, že nemam dalsi termin kontroly a netušim ani kedy bude dalsie očkovanie.Teraz už aspon viem v 3 rokoch dik.
16. sep 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby jedzte mrkvu,je dobra na oci :grinning: ten clanok som tu smarila dnes o 12.15 tusim
16. sep 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky,jasne,ze je mrkva dobra na oci, ved si videla zajaca s okuliarmi? /stary vtip/ moje sviste miesto hryzatka hlodali mrkvu - karotku. kazdy den som im ocistila a co nezjedli,zjedla som ja.
16. sep 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sunny a na com si sa konkretne rehlila? :grinning: hej vela tem sme tu prebrali a nasmiali sme sa...
tak hoho chcete otravit a svietite? :grinning:

moj prave odisiel spat,pred tym este povesal pradlo pod jemnym natlakom :grinning: ,teraz som dala prat este jednu varku tmave,a uz mam konecne prazdny kos,len maleho vecicky sa opat kopia ako vzdy..
16. sep 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: no inac to musim vyskusat aj na mojho,lebo rad papa sam strasne korku a vtedy je kludnucky..ale ci by mi neodhryzol velky kus z nej?to si asi davala len ked im zubky sli,ci? :confused:
16. sep 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mukky ty mas takeho dobreho muza, zavidim.. :rolling_eyes:
16. sep 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby ved kazdy nech robi ako chce,no nie?ja som len hodila do placu to co ma zaujalo.."pangana" myslim
16. sep 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lumi nemas co,ved isto aj tebe tem tvoj pomaha,a ak nie tak aspon casto sexuje aj to sa ceni no nie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ty stale ze tutu mutu robite tak som si dovolila.. :grinning:
16. sep 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som radsej keby ozehlil :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja to druhe :grinning:
16. sep 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej dobry muz je,vcera mi kopy pozehlil,dnes povesal nieco a aj to druhe bolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neocisti malemu tenk mrkvicku,ale hrubsiu -pripadne mu nechaj hrubsiu cast /vrchnu/. este aj teraz ked nemam kupene jabko,tak chrumaju mrkvu. podotykam - karotku - ta je sladucka. mam 4hryzatka , ale nemal ich kto hryzt. mohla som davat do chladnicky,do studenej vody,hovbeles, karotka bola vzdy lepsejsia. vyskusaj. je zdrava /pokial dakto nevytiahne ,ze co obsahuje :grinning: / a aspon maju betakaroten.
16. sep 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nadhera tak dik a ked nieco niekto vytiahne tak som to ja alebo pancake :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic netahaj,lebo budeme vsetci o halde a smade :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby ste vedeli,ako mi tu rozvoniava po byte chlebik,ktory peciem....dufam,ze aj susedia si robia chute :grinning:
16. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
take nieco by som si dala,mnam,osviezujuce..no nic,idem si po vodu z vodovodu,hadam aj ta osviezi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.oetker.sk/oetker_sk/html/default/debi-7q8eax.sk.html

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=14784
16. sep 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to mame az na rano :slight_smile:
16. sep 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj,ty pises o sladotach :grinning:
16. sep 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco to so mnou nic nerobi ... som asi ina...pamatam za mlada,ked mi sestra vyzierala sladkosti,ktore sme dostali. dodnes jej to ostalo,zavislacka sladkasta. :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chlebik piekla moja mama a na tu vonu si pamatam..mnam a aj na chut
mam chut na sladke ale tiez nie som kolacova ci zakuskova,ja som zmrzlinkova a lentilkova a taka no fajnotkova :grinning: :grinning: ale teraz by som si dala take nieco bez pecenia s ovocickom,mnam

mas pekaren chleba?
16. sep 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem spat.. nepiste vela bo pridem az v nedelu, aby som potom dve hodky necitala :wink:
tak sa mavajte pekne a dobru noc :pensive:
autor
lumi a kde ides opat? :frowning2:
a kde budes 4dni?
16. sep 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok