Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
27. sep 2009

pozeram modre z neba a do placu mi je ti co sa idu brat z humenneho,neviem ci ste viddeli...

sunny_face
27. sep 2009

Mukky my mame magio takze si to nahravam a ked mam cas kuknem.Stale je to velmi dobre a su tam fakt dobre informacie ohladne stravy.Nikdy som nechapala preco deti nemozu celozrnne pecivo a tam to vysvetlili uplne jednoducho,ze sa im to zle travi a som o nieco mudrejšia,alebo ze sunka je najlepsia ked ma nad 85% mäsa a teraz beham po obhodoh a hladam poriadnu sunku.A kopu inyh veci...Ale uz dam pokoj z dietou.

apna
27. sep 2009

videli,i ja furt revem pri relaciach toho typu,ale toto ma nejak nedojalo 😝
aj na poste pre teba neznasam,ked si niekto niekoho pozyva,aby sa mu podakoval a tak a pritom su bezne spolu.ao napr.rodicov a tak...mozno je to viac dojak,ked tak rozpravaju pribeh,ale nejak sa mi to nepozdava

sunny_face
27. sep 2009

Apna ja som nechodila na kurzy asi si ma mylis s Lumi, ta bola na konkurzoh ale nepochvalila sa ako skoncila.Jasom si akurat tento tyzden rozposlala nejake zivotopisy a uz len cakam, co bude dalej,ci ma pozvu niekde na pohovor.Ale co mam skusenosti, tak mi vsetci len poslu list, ze momentalne neberu,ale budu ma rok viest v evidencii a keby nieco.....,tak nic.

apna
27. sep 2009

tak ako s tym pecivom?vy ake davate malym?biele lahkostravitelne alebo tmave-zdravsie?

apna
27. sep 2009

ale vlastne ano,to bolo to,co maju chlapceka maleho s rak..? ☹

sunny_face
27. sep 2009

Ja postu pre teba nepozeram, ale moji rodicia ano, tak ked je tam nieco zaujmave,tak mi to prerozpravaju,ale uz dlho mi nic nehovorili.Ja to nerada pozeram, lebo je mi luto, ked su tam trebarz z domova a rozdelia ich a oni sa potom ani nepoznaju a nevedia nic o sebe.

apna
27. sep 2009

hej?no vidis to,starnem,uz nepamatam 😝 ale fakt sa mi teraz poslednu dobu stava,ze vela veci,aj ked napr.nieco citam a chcem si zapamatat,tak just zabudnem.
sunny sak ja sa az obavam,ze keby ze sme sli domov,co by som robila a kde by som si u nas nasla pracu..

mukky
autor
27. sep 2009

sunny hej a ja casto kuknem do chladnicky a povim si ze toto by mi ta pani doktorka isto vyhodila 😀
ja davam chlebik tmavy,casto nedavam a rozok grahamovy obcas..celozrne nedavam aj koli semiackom a aj ze som o tom tiez citala..
ja pozeram teraz este len to prve modre z neba,este som nepozerala...

apna
27. sep 2009

ja som na tom letela ,kedsom bola tehotna,to som revala o zivot...a vlastne cele tehu som mala chut revat bez priciny 😀 take pribehy ako pises su o inom,ale nejak mi tam nepasuje,ze dcera si pozve mamu,lebo jej vela v zivote pomohla napr.

sunny_face
27. sep 2009

Ja davam malej biele a semtam mi ukradne z mojich ranajok celozrnne.Ale horsie je, že mi zacala odmietat jest.Ma asi nejake hladovkove obdobie-stale sa len tlaci cajom a ked jej dam nieco normalne, tak vypluva-polievka, chleba, zemiaky-nic nechce.Uz som bola dnes v lekarni a kupila som jej nejake vitaminy, kde je hlavne B,aby jej zacalo chutit.

sunny_face
27. sep 2009

Modre z neba nepozeravam-neznasam Vila, tak automaticky prepinam.Nepoznam ani jednu relaciu kde je on.

mukky
autor
27. sep 2009

sunny a ty kedy ides budit manzela na to vino??? 😀

sunny_face
27. sep 2009

Tak depkove obdobie som mala hlavne po porode.To ma rozplakalo skoro vsetko.Niekedy sa ani necudujem, tym mamikam, co to nezvladnu-ta poporodna depka je hrozna.

sunny_face
27. sep 2009

Jaaj ja som aj zabudla.Skusim do neho stuchnut, ci este mam sancu. 😉

mukky
autor
27. sep 2009

sunny a rano ide do prace?ci ma volno?si zabudla na manzela ze si chcela romantiku?to je dobre 😀 😀
ja som nemala depresie chvalabohu,ja som najstastnejsia na svete a najkrajsie obdobie bolo tehotenstvo a teraź...o depresiach viem svoje...verim ze uz nikdy nebudu

apna
27. sep 2009

sunn radsej nestuchaj,lebo ta odmietne a budes nasrata.. 😀 😀
inak mne mala uz nepapa tak pekne doma varene,radsej by si dala hippku 😠 a cez vikend,ked robim,tak jasne ,ze p jej da kupene a dnes si predstavte,ze zjedla 2 190g.som nervy mala,ze naco jej tolko dal,ale vravel,ze rano velmi nepapala,iba trocha jogurtu,potom pred obedomtrocha mlieka,potom spala,tak asi bola velmi hladna,vravel,ze kricala,ked dojedla jednu,ze este chcela...tak jej dal

sunny_face
27. sep 2009

Rano o 5 vstava aby bol na 8 v Brne.Takze mam poslednu sancu zobudit ho 😀 . Tak cavky zajtra nakuknem, co ste popisali.

apna
27. sep 2009

tak cau sunn a uzite si 😀 😀
mukky,no co uz si vybalila nakupy?

mukky
autor
27. sep 2009

apna este nie 😀 az zajtra...dnes som nemala cas..mm uz ide domov mam pocit

mukky
autor
27. sep 2009

my papame asi takto
rano mliecko 240 ml
desiata zvacsa jogurt s ovocim,alebo obcas chlebik s maslom,alebo parikou
obed varene,vacsinou 2 dni maso,dva dni nie..
olovrant raz za cas kasu,asi raz za 2 tyzdne,tyzden,,,uz davno nemal a to ich mam doma dost,len s tym nie som velmi stotoznena,alebo jogurt a ovocie,alebo banan ci len ovocie,alebo chlebik
vecera mliecko 240 ml

mukky
autor
27. sep 2009

moj uz je doma ale som na neho riadne nakricala 😝

mukky
autor
27. sep 2009

kde si?

apna
27. sep 2009

mukky a co sa zlostis na neho?dlho bol?
my rano mame chleba s maslom,niekdy sunkou,alebo jpogurt.... alebo ovocie tak popucene
tak o dva tri hodky,ked ide spat ma mlieko,lebo vacsinou tak zaspava,ze vypije mlieko a spi,cize desiata 180ml mlieko
ked vstane,asi tak o hodku mame obed,zas tak o tri hodky olovrant ,to je zas mlieko pred spanim. a ked vstane,tak vacsinou ovocie s paskotami alebo take nieco,kase tiez velmi nedavam,ale teraz asi dva dni mala prvy krat kukuricnu s hruskou a velmi jej chutilo
a no a potom pred spanim mliecko

mukky
autor
27. sep 2009

nie preto,ale ze od kedy skoncil robotu tak nezavolal..a ja som potom jak na trni ci vobed dosiel do tej krcmy a ci je ok...trubka jedna 🙄 a ja sa mu pchat nebudem tak som ja nezavolala 😀
a on ze ved som mala kuknut ze auto je pred blokom ze dosiel z roboty a isiel do baru..hej ja na okno chodim kazdu chvilu

apna
27. sep 2009

ok,mukky idem si lahnut,lenbo uz nevladzem,som spala po 5hodin
a ty sa tiez bez udobrovat s m 😀

apna
27. sep 2009

aha no ja tiez ked niekde ide moj,nezavolam,aby nemyslel,ze kontrolujem 😀 😀 a volam mu hned
zato svagrina,ked muz jej pride napr.sam ku nam,ani 5 min.nesedi a ona uz vola...ja by som nemohla tak

mukky
autor
27. sep 2009

hej aj ja tak 😀
tak dobru,ja tiaz som asi tolko spala,ale sa nejak necitim unavena,som si zvykla..a ako malej sa dari si ani nenapisala ci uz lepsie

sunny_face
28. sep 2009

Cavky tak ste to vcera vzdali aj vy dost rychlo.Ja som mojmu chlapovi volavala len ked mi povedal, že pride do 10 vecer domov a zobudila som sa o 1 hodine a jeho nikde.Ale to som volala skor zo strachu, ci sa mu nic nestalo.Ale raz mal vypite a bol na mna hnusny v telefone, tak uz mu nevolavam.Zariadim si to tak, ze ked ide von on, tak aj ja so svojou partickou a snazim sa prist domov neskor ako on nech vie ake to je ked sa clovek boji.

nadhera
28. sep 2009

😀 ste si vcera pokeckali a my sme mali "dllllhu noc" - o 19tej,papame,kupeme a prisla 20ta a moje starsie dieta zrazu dake divne - teplota-takze celu noc som davala zabaly,dokonca raz som ho supla pod sprchu.cipky,cajik,rano lepsie,ziadna skolka,ja nevyspata a od 7ej som uz zehlila,pokial drahy nesiel do prace. oci sa mi zatvaraju,ale este druhu cast obeda navarit detom a potom uz zacnu susedia opat prerabat byt,takze treskot,buchanie,vrtanie . 😖 no co uz. K prerabaniu bytu mam super zazitky - jeden z nich -niekto zavolal v sobotu policajtov,ze deti nemozu spat.lenze nikto v dome s detmi nebol,len ja. 😠 jasne,ze viem kto zo susedov volal - su tu dvaja taki - lenze cely barak si mysli,ze som to bola ja.