Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

sunny_face
1. nov 2009

Ahoj Mukky, konecne si naspat nejako to tu bez teba viazne. Dnes este nepopisem,ale zajtra sa uz budem volna

lumistri
1. nov 2009

ahojte 🙂
co robim? vysivam dalsie obrazky.. si chcem dat take kvietocky do kuchyne 😀
a inac ma kamos zdrbal (nepriamo) ze som tucna tak som presla z jesennej depresie do dalsiej depky 🙄 a uz nezerem 🤐 teda aspon sa snazim.. ale je to tazke 😢

mukky
autor
1. nov 2009

sunny ahoj,to sa tesim,daj vediet kedy docvalas 😉

lumi kamos je super,takych si treba vazit 😝 😝 😝 taktnost nadovsetko 😝 .nemaj depky a ked chces mozme si o tom popisat v ip
ja mam nadvahu asi 25 kg a to naozaj...sice beriem dozivotne hormony ale aj tak,sama si mozem urcite aspon za polovicu..cely den nemusim jest a vecer jem sladkosti lebo som tu na konovi a je mi fajn
trapi ma to momentalne len z dovodu takeho,ze sa bojim aby som nedostala cukrovku ci nemala vysoky tlak a podobne...ale inak som taaaaakaaaa stastna strasne,lebo mam zdraveho synceka a vsetko ide bokom,ziadne depky z nadvahy,pekne sa obliekam,myslim ze sa viem aj pekne liciit,mam urobeny melir,nosim pekne doplnky...chapes co tym chcem povedat,to sa nechavalim..

ked si pomyslim ze z ukrajiny sem mame par kilometrov a moze tu prist ta strasna chripka,toto je problem a na depku...a nie vaha a u teba urcite to je par kileciek ak vobec

mukky
autor
1. nov 2009

no a s mm mame nejake blbe obdobie uz skoro rok takze to by mohlo byt na depku ale nie je..keby som nemala synceka tak hadam sa aj zblaznim z toho ale teraz nie..vobec
lumi tak neviem ci som ti pomohla...

apna
1. nov 2009

cafte baby.
ako sa mate?tu je tak desne pocasie,len na spanie a depku super 😒 boli sme na vikend u svagriny,tak aspon trochu zmena....taka som prezrata a to som zacala akoze s dietou aj ja,no ale sa nedao tam nejest 😀 😀
pozerate superstar?

mukky
autor
1. nov 2009

ahoj,mame sa fajn

mukky
autor
1. nov 2009

pridala som par fotiek 😎
maly mi nejak poplakavamuz som bola pri nom 3 krat,teraz pije vodicku

apna
1. nov 2009

zlaty maly,super vlasky.nedava si pusinky na zrkadlo?nasa ho olizuje. 😝 a co ,mozno sa mu nieco snivalo?alebo zubky?
mukky a co si taka strucna? 😉 😕

mukky
autor
1. nov 2009

apna dik,vsimni sa lae tu ostrihanu ofinu 😀 schody totalne

sme boli na navsteve sa hral s chlapcekom a opakovali po sebe a ho olizovali 😀 doma to nerobieva
odbieham a este som v jednej teme
ale ty uz napis konecne viac,ako sa mate,co nove?preco tu uz tak casto po nociach nechodievas..co robis v noci?uz ste s drahym za dobre? 😀

mukky
autor
1. nov 2009

http://www.katherine.sk/post/kolac-so-zelatinou... toto mam rada,mnam,rychle a chutne a kyslee,musim urobit

http://www.katherine.sk/post/nepecena-jablkova-... aj toto lubim ale bez tej cokolady to papkame,mnam

apna
1. nov 2009

tak nebolo nejak s kym,len ty si tu nocny vtak 😉 a aj ja nejak uz v poslednej dobe nevladzem tak ako predtym,chodim skor spat,aleaj tu vzdy nakukam,ale nikto nic nepise velmi 😲

my sme ok,tak jak vzdy,s p uz ok,zatial 😀 😀 mala tiez ok,uz je zdrava,dufam,ze tak skoro zas ta nebude,lebo to je katastrofa.mam teraz 3vikendy dovolenku.

a ty co si porabala bez pc po nociach?ked si pisala ,ze dlhsie si bola hore...a co s manzelom,pises,ze mate blbe obdobie?to mas raz,raz tak,ale dobre bude... 😉

zas chute robis na noc, 😀 😝

mukky
autor
1. nov 2009

s mm som ti pisala do ip vtedy

pozeravala som telku same blbosti a citala som si casopisy,robim chute hej 😀 a coze nevladzes?starnes? 😀
mala ked ti spinka cez den nejdes si s nou uz lahnut?

apna
1. nov 2009

ale kedy ako,ale v poslednej dobe som ku nej aj lahla uz,lebo iba raz denne spal,tak som chcela,aby dlhsie pospala.
hej,no pisala,ale nejak som nemyslela,ze to je vazne.
no asi starnem,nevladzem normalne,este sa furt v noci zobudi mala a musim ju dat ku nam,tak som dolamana.
inak som ta uz vynasla 😀 😀 😀

mukky
autor
1. nov 2009

co si ma? 😀

apna
1. nov 2009

😀 😀 😀
bola si na jacksona?paci sa ti pesnicka nova?

mukky
autor
1. nov 2009

nebola a neviem presne ktoru myslis..kukni do mj temy su tam nejake nove linky ci uz si videla?

mukky
autor
1. nov 2009

apna a laurinka sa ti uz stavia?

apna
1. nov 2009

no tu this is it....my asi pojdeme dalsi vikend,sa tesim...
hej stavia,aj sa pusti,stoji sama,dokoca niekedy urobi par krokov,ked si ju pustame tak
minule tak spadla,chudacka,normalne mala modre oko,potom jej sfialovelo a nakoniec zozltlo.uz ok.
maly uz spi ok?mne stale sa tak laura budi...dakedy kazdu chvilu treba ku nej behat...uz zvyk,ale niekedy fakt na nervy

mukky
autor
1. nov 2009

sikovna je a vidis ani nepises novinky
mm siel si k nemu lahnut do izby a maly zamrncal asi 2 krat od kedy je tam ale ho mm utisil .tak potom napises ako bolo 😉

mukky
autor
2. nov 2009

apna idem uz pozeram postu pre teba tak paaaaaaaaaa,pusinku laurinke posielam

apna
2. nov 2009

ok.mukky dneska skupa na pismenka 😀 😀 😀 i ja idem zachvilu zdychat,uz nevidim na oci 😝

mukky
autor
2. nov 2009

nie som skupa 😀 😀 no a ja neviem uz peknych par dni vobec v noci spat,ak som dnes spala v noci 10 minut tak vela 🙄
idem sa naranajkovat,dat si kavicku a asi navarit malemu obedik,hadam ich nepobudim

apna
2. nov 2009

mukkyto si vstala o siestej?ci si bola hore tak a uz rovno cakala kedy maly vstane? 😕 ma porazi 😀 😀 😀 to jak vladzes?
ale ma porazi fakt z toho,ze mala zas kycHa a sopli,neviem ci preslo 6dni,co bola bez soplov.
tu zas prsi,zas to krasny den....
a vy co budete porabat baby?a co varite?ja neviem co,nevybrala som maso,takze nieco bez bude,ak bude 😝

mukky
autor
2. nov 2009

apna vobec som nespala takze ano,neviem spavat v noci poslednu dobu
chudak malinka ☹
maly uz lezi v postielke,pomaly sa pridam k nemu,mm siel na hroby
apna ved uz som tu dala stovky receptov 😀 ake maso si vybrala?ja mam este stale z tych cestovin,vela toho bolo a tak mi chutia ze mi normal neva ze uz treti den ich budem jest 😀
m si asi urobi vyprazany syr a hranolky alebo neviem ci bude cestoviny ci co..alebo si da utopenca
ake maso si vybrala?

mukky
autor
2. nov 2009

urob rezne naopak napr.obais do struhanky a potom do vajicka,mnamka a nemas spinave ruky 😝 ale neviem co za maso si vybrala..moze to byt aj pstros,ci?

sunny_face
2. nov 2009

Cavte kočky, akurat premýšlam, čo s pomletým masom.Cez vikend som robila fasirky a este mi zostalo.Musim kuknut spätne ake recepty ste tam podavali.
A co sa tyka vahy zasa som sa rozozrala a ako kazdy pondelok si vravim,tak a idem naostro a naostro skoncim s keksikom v rukie 😀

pancake
2. nov 2009

ja som vcera rozhodla ze spravim tie ikea gulicky z mleteho masa co su na mimibazare a zabudla som vybrat maso, tak kaslem na to a palinovi spravim ham and eggs a hotovo. dnes nevarim. budem az zajtra.javascript:addEmoticon('😠','vBody')

apna
2. nov 2009

sak prave som nevybrala maso a som urobila granid nakoniec a malej cestoviny a poprazila som kuracie,dala som jej stipku cerv.papriky,trochu rasce mletej zaprasila kukur.mukou,hrasok a fazula zelena ,zaliala tak ma omacku.som zvedava ci jej bude chutit.
mukky to jak vladzes fungovat,ako viem,ze niektori ludia nepotrebuju vela spat....ale myslis,ze to je ok?citis sa normal,neboli ta hlava abo daco tak?
pocuj sak ty mozes ist na nocne normalne 😀 😀 😀

sunny urob bolonsku omacku na spagy alebo cestoviny,ja lubim,ale p nemusi,tak nerobim.no a s tym zranim,ani nevravim nic radsej,lebo uz sa hambim za seba,ze kolko rozpravam a nerozim nic.minuly tyzden,tiez som trosku zacala,aj som sa celkom drzala,ale na vikend sme boli u svagriny ,bola oslava,kolace...atd.tak vies ako to dopadlo,ale som si povdala,ze od noveho mesiaca naostro,ale no neviem neviem.to preco sme take pazrave?sunny sak ty si stihla,co tak na fotke trochu vidno... 😉
mukky a tu este dietujes?
lumi a tebe to ako ide?

sunny_face
2. nov 2009

Bolonsku omáčku?prečo nie mate nejaký overený recept, dajte mi ho sem, nechce sa mi hladat.
Lucia mi zacala odmietat spavat naobed aj teraz mi odsuva ruky od klavesnice.Ale zase vecer zaspi jedna radost už o 8hod väčšinou spi.