• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

13. júna 2012 
autor
kde ste vsetky? :confused:

dnes som si robila prvy krat cuketu na kolieska na olivovom oleji,bola super,mnam.som na to dala trosku korenia..rozneho,lahodka a dietne :wink: bez chlebika,zajtra kupim vela cukiet,uz sa tesim..
26. jún 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :slight_smile:
ja vcera som zaspala na gauci tak skoro,uz som sa len premiestnila do spalne potom a spala jak zabita.vcera som ani vonku s malou nebola,nechcelo sa mi vobec,prisla segra,tak cely den kukala mtv,iiba jacksona pustaju,ta smutila.
vam sa pacil?tak myslim hudba a tak.
som robila vcera taky kokosovy kolac,co cesto upecies,obalis do polevy cokoladove a do kokosu.fajny mnam,len maly kusok so zjedla,nemozem verit,ze som sa prekonala.vcera som zas neporusila dietu.
a tebe to ako ide mukky?vcera bez lentiliek? :confused:
ja uz navarene,som iba dala ugrilovat kurca,ale iba posolene a s maslom furt potieram,pustilo stavu,tak pololievam a
pak som dala dole prikryvku nech sa pekne zapecie.bracho poradil tak,bez grilovacieho korenia,ze je lepsie tak.a kasu k tomu.a este sackovu gulasovu polievku,som tam hodila zemiaky a zelen.
a mozno potom upeciem pernikovy kolac nejaky,bo som tu nasla prasok do pernika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska ideme shopingovat,darceky domov uz kupovat konecne.
a vy co kuchtite dnes?
27. jún 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babeny.. tak mi mame pomaly po oslave :dizzy_face: torticka bola fajnucka :zipper_mouth:
ideme teraz na tyzden k mojem mame, tak sa uvidime az potom.. aspon nebudem mat dilemu co varit :grinning: :grinning:
sorry ze som nestihla tie fotky tam dat.. polepsim sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a inac dnes sme robili falosnu svieckovu s knedlou.. mnam..
tak sa zatial majte :wink:
27. jún 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
apna ahoj,no vcera bez lentiliek a akejkolvek sladkosti,a dne s to iste :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..ale po roku je to uspech :grinning: ,sranda je,ze po porode som mala plno sladkosti,ale za tych 5 dni som vobec nemala chut na sladke...az doma to zacalo cokoladovymi bombonierami,cokoladou mliecnou,Figaro,taka superbola a teraz ju pohnojili,vobec nie je tala fajnucka a mliecna :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz som im chcela aj napisat :grinning: reklamaciu :-dnes som mala rano jogurt nizkotucny,,potom maly tenky chlebiks platkom sunky a paradajkou,obed kotlikovy gulas s dvoma chlebikmi,olovrant 3 broskyne,vecera 2 jablka..odolala som na chate mojmu oblubenemu dezertu Tatiana :frowning2: :grinning: ,a neskor opekacke,spekackam slaninke,klobaske,a taaak :grinning: ,jedla som si pekne svoje broskyne :grinning:
27. jún 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
apna mne sa michael jackson vzdy pacil,dnes som mala hodinovy koncert s nim,ked som sa chystala na chatu a malovala,a pri jednej smutnej pesnicke sa mi aj slzicka v oku zasklela,no bol kral popu,to sa musi nechat...len neviem ci fakt mal rad chlapcov alebo nie..verim ze nie..

ja peciem roky kurca len na vode a je fantasticke,ono samo pusti stavu,naco olej a maslo,zbytocne :wink: ,pekne si kurca ochutim roznymi koreninami,mam ich doma vela..vsetky zmiesam v miske,pridam aj cervenu papriku,potriem kurca dost,necham posobit chvilu,uz nesolim..dam do pekaca s vodou,asi 2hrnceky vody,zakryjem,peciem cca 50 minut,potom odkryjem,stava je vyborna,koza chrumkava...ja mam rada z kurcata celu chrumkavu kozu,to mi vzdy da manzel,on nelubi :dizzy_face: ,ja uz ohrievane nezjem takze mi da hned celu kozu,to naj a najkalorickejsie :grinning: :sunglasses: ,potom mam rada kridla a to "cierne na spodku",ja to tak volam,vrchne stehno,chrbat a naj naj zadok :grinning: ,ostatne nemusim mat :grinning: ,takze ja mam cely tanier tohto vsetkeho,viac menej kosti,a manzel ma rad prsia a takmer bez stavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,nevie co je dobre,a este stehno ma celkom rad,a kurca je za jeden obed takmer zjedene :grinning: ,ak nieco nahodou ostane,tak manzel zosrotuje na druhy den..ale kupujeme take mensie kurca,aby ste si nemysleli :grinning: :grinning: ,a vy co mate radi na kurciatku?
27. jún 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lumistri ja som este nerobila ani pravu svieckovu..to si myslela,nie?A aka je ta falosna?
27. jún 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pancake ako sa mas?uz sa tesim ked dojdes na konovi :grinning:
27. jún 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte,
mukky tak sa drzis,aj ja ,no ale som dnes kus pokazila lebo rano som dala jogurt,potom do hrnceka p[olievku a potom som si dala na maly tanier kurca a trosku kase a jednu broskynu.mnam,no a nie az tak hrozne,pak sme sli do mesta a som nemala nic a okolo siestej maso a uhorku.lenze som piekla kolac a som si dala kocku,aj cokoladovu polevu som olizovala z varechy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja kurca neznasam robit kvoli tomu cisteniu,sa s tym seriem dlho a furt ma boli chrbat ako som zohnuta nad umyvadlom.ja zjem kurcata v podstate vsetko okrem zadku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: aj koze.bo sa obavam,ze tam este bude nejaky chlp.no ale moj chlap je ina kapitola,on iba prsia,ostatne neexistuje aby zjedol,on je celkovo taky vyberavy,nic poriadne chlapske nelubi.furt mu vravim,ze chcem poriadneho chlapa doma a ne zensku,co sa jedla tyka :grinning:
27. jún 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cokolady ja nemam rada mliecne,ako zjem,ale nemusim,ja lubim horke,na varenie a tak.
tak dnes ste mali opekacku,hej?hmm dala bny som daco take fajne opecene,mnam.

ja mam vzdy pustene mtv a cele dni teraz davaju len o nom ,klipy,rozpravaju a tak,ta veru,ze ja dnes poplakala :frowning2:
mne sa pacila tiez hudba,ale potom segra ma trochu viac nainfikovala,lebo si kupovala koncerty dvd a sme aj spolu pozeravali a ona az revala,histericka bola tak jak fanusikovia na koncerte. a ked mal klip s nejakou zenou ta na nu nadavala,bo jej zavidela ,ze je tam s nim :grinning:

falosna svieckova neviem ani ja aka to je?a klasicku robim.mnam.
27. jún 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a zajtra neviem,co budem varit,llebo nemam maso,este furt sme neboli na neho.my vzdy chodime do masiarne a nakupime naraz vsetko a viac.a tak neviem co.mm vravi,ze mi pojde rano kupit,ale ja neznasam tak,uz musim mat premyslene a nechce sa i na neho cakat,kedy vstane a pojde
27. jún 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este o jacksona,to halo co bolo to halo,ze s detmi,tak ja tomu neverim a ved to aj bolo nejake divne s tymi sudmi a ze vraj to nejaka sialena fanynka vsetko spiskala alebo tak dajak.
27. jún 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
apna ahoj,no mozno sa teraz ukaze ako to vsetko bolo..ja uz so studovala na nete ze ta matka jeho detiich chce spat ci co..este neskor pocitam co a ako..teraz skoncil o nom film na stv..

ja mam rada mlete masko,stale si kupim v masiarni okolo 2 kila a tam si to dam pomliet...a zajtra bude ta pecene tekvica plnena maskom a s kopou syra,ani si nevies predstavit ako sa tesim :grinning: :grinning:

a ti nehovorim aka som hladna.....ale idem si urobit caro,pozriet praiatelov a alfa :grinning:
27. jún 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
si este tu?
27. jún 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej tu som
studujem rcepty,zapisujem,u svokry budem varit a piect :grinning:
27. jún 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nam blbne netmze nevvy mam z neho.
aj by so urobila album ,ale neviem ako :grinning:
dneska ma zas tak otlacili take slapky,ze konec,tak ma bolia nohy,som si kupila ruzove laky,take ruzovo fialove,sa tesim a este cierne lakovane gladiator sandals,vies,jake to su,ne?a este bizu.
no a darceky ziadne ,iba tricka pre synovcov mm.a este tolko veci treba
27. jún 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neviem ake to su :confused: a album urobis lahko,,ja som pridala dnes nejake nove fotos,len trosku rozmazane,ja predavam bizu ktoru uz nenosim,i ked soim mala nula krat ci par krat :grinning:
27. jún 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zenakupujes a nenosis,hej?tak predavas
to su take,neviem vysvetlit ,ramienok vela a rovne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem pokukat album.
ja som sa dnes postavila na vahu a odkedy som tu prisla po porode,mi ukazuje osem kil dole,ja nechapem,osem sa mi zda vela a nic nevidiet,mozno mi splaslo brucho,ale dziny furt na mna tazko idu,vytiahnem lepsie,ale tazsie zapnut :grinning:
27. jún 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie,aj nosim,aj niektore len raz ci dva krat...take co uz nechcem nosit tak predavam..zatial som predala asi tak za 5oo sk,no dost pod cenu ale co uz..ja mam vsetky v 100 percentnom stave ,teda az na jedne tusim naramky a tie su gratis..aj striebro predavam..ved idem pokukAT co mam v inzerate,musim uz urobit nove a nahodit
28. jún 2009 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala sa mi furt nemoze vykakat,ja uz neviem ,co mam jej dat,i slivky som dala,jablka,hrusky, a nic.furt len tlaci a tlaciaz reve okolo toho a take tvrde po trochu.nechce pit vobec,caje jej nechcem davat,ale teraz kaslem na to,tak som jej davala ,tak ked je hladna vypije,ale vodu nie.
a spinka a furt sa budi a tak vzdycha zo spanku,zaplace sem tam.seginka moja
28. jún 2009 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ukazuje ti v ip nieco?ved to mas peknu vahu 8 dole..napis do ip este raz kolko vazis a merias..a na tom fote mas kolko kil,tam si chuda,nie?
28. jún 2009 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej uz som pozrela,vsetko je pekne,ale najviac sa mi paci ten nahrdelnik.dobry napad,ze predavas,co nepouzivas.ja vsetko uskladnujem a ked sa naserem ,tak vyhzdzujem.
hej,ale nato,ze osem kg,tak nic moc nejak nevidno,nikto mi nepovedal,ze som schudla,len segra,ze uz nie som taka ako predtym.a mm mi nepovie,bo pre neho som tucna :stuck_out_tongue_closed_eyes: jemu sa pacia take vychrtle zeny :grinning:
mam 164 alebo 165 a ked som prisla som mala 83 a teraz 75.
28. jún 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty si uz spojazdnila stacionar?
28. jún 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
apna no mam aj krajsie kusky,ale sa mi nechce nahadzovat inzeraty..som minule predala aj svadobny nahrdelnik aj nausnice..co s tym..

hej vcera,a dnes ma este caka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jún 2009 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko si vydrzala?ja mam steper,ale velmi nevydrzim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
som prala malej veci a akurat so vyvesala a take nervy mam,sak to vobec neide vyprat flaky od papu,ci mam blby prasok alebo pracku alebo co?tebe to schadza?
28. jún 2009 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mojmu muzovi sa pacim len ja :confused: :grinning: :zipper_mouth:
28. jún 2009 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kratko,par minut ale na zaciatok staci :sunglasses:

z podbradnikov mi nejde vyprat mrkva tusim a jabko..asi budem musiet vyvarit
28. jún 2009 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a co si tak dlho hore..o ktorej asi vstavas,a kolko ti mala pospi cez den..spis s nou ked aj ona?
28. jún 2009 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nespim s nou cez den,to pre mna je zabity cas ona aj tak dlho nepospi,tak by som bola v tom najlepsom a ona by uz vstala.a ked spi,tak som rada,ze daco porobima posedim kludne,kuknem casak,pc,tv a tak.ale doobedu vacsinou spi,to varim atd. a poobede sme vonku,to spi vtedy a potom uz ide spat iba normal na vecer.
vstavame kedy ako ,dnes o siestej,asi hodku buntosila,ale este zaspala do deviatej,v noci raz vypije mlieko a hned spi.
a tu je o hodinu menej :grinning: este musim riady umyt,bo mm nic nerobi,som mu povedala nech uprace v kuchyni,tak zdrhol spat. :grinning:
a som dala prevarit vodu,tak pockam,kym vychladne este.a nechce sa mi,ja vzdy neskor chodim,len sem tam odpadnem skoro...ale ani v telke nic neide..
28. jún 2009 o 00:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha som zabudla ze je o hodku menej...ok tak ja idem kukat alfa...tak snad zajtra,peknu nocku ti prajem
28. jún 2009 o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem skusit,ci sa mi podari vytvorit album.dobru...
28. jún 2009 o 00:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok