• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

13. júna 2012 
autor
nie 25 :grinning: ,25teho decembra mu dame doma nase darceky :grinning:
som vedela ze ta potesim tými receptami a živánskou :grinning: :grinning: a pošli mi rožky a daj recept :grinning: ,moja mamka dnes ich piekla..kukam poštu česku..
ja budem mať 110 minut volnych na 2 roky ale platim pausal len za 55 minut ,20 sms a po prevolani volne minuty vikend..asi 380 sk to je tusim..a k tomu nokiu za 1 euro a za 20 centov pamatovu kartu :grinning: a zadarmo SIM kartu so 7.000 minutami zadarmo po 19 tej a vikendy a sviatky cely den :grinning: do siete t mobile..
mam aj orange ale len kartu..nie na pausal
taze sa mu to paci hej,ten antik :grinning: ,ze ho pozdravujem :grinning: co hykas jak kon vravi,nie? :grinning: aj to s tym ciganom co kradaol sa mu paci? :grinning: že vseeetko :grinning: jak povie,a pojde ked bude moznost sedieť :grinning:

pekny darcek si vymyslela...daj vediet ako to vsetko vyzeralo...a aku ma oblubenu vonavku?
22. dec 2009 o 01:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tha kde si? :confused:
22. dec 2009 o 02:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
asi vyjedáš vanilkové rožky :grinning:
22. dec 2009 o 03:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. ako sa mate? varite, upratujete? ja by som mala, ale sa mi nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dec 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte
pan kasli nato,ani ja nic nerobim :grinning:
a dneska ma tak stary nasral,ze nebudem do stvrtka ani nic varit,.nech zere parky :angry:
juj jaka fajna zima je vonku,aspon daco ma tesi...som sla s malou trochu vonku,asi na pol hodku,hned zaspala...
idem jej daco urobit papu,neviem este co,predtym som jej urobila polefku z petrz.,zel.fazulky a pohanky a teraz neviem co,masko jej urobim s nejakou zel.a cestovinku asi...a nam nic,som mala v plane karfiol,ale mozes kaslat

mukky ked si o hracky pisala a ze 25 mu dame doma,tak som tak pochopila :grinning: :grinning: :grinning:
hej presne hykas tam vravi,som si nevedela spomenut :grinning: :grinning: :grinning:aj ine pozeral,ale toto je najlepsie,ten cigan je iez dobry,ale toto je super.....a pravdu ma nie? :grinning: :grinning: :grinning:
najradsej ma dolce&gabbana tmavo modru a lacoste essential asi,taka zelena krabicka...
pre tie veci som nebola,lebo sme sa nedohodli s p a sme sa pochytili,och,take mam nervy
a vy co delate?
22. dec 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pan a tie vypredaje co si spominala 26. su iba v nexte ci vsade? :confused:
22. dec 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ap ahooj,juj vobec nemam cas...asi az vecer nakuknem,idem popratat este,ohriat malemu polievku,teraz vstal po 3 hodkach spanku..uz mi dosiel pred chvilou mobil...
a ideme este na postu a na nakupy peciva...
22. dec 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ap napis ip ze co ta tak nastval :frowning2: :frowning2: ak chces..vypinam sa,len som nakukla...idem do sprchy a ideme este kupit staremu pstruhov..a na postu,po 21.hodke pridem
22. dec 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:confused:
ahojte,pozerám ordináciu..
22. dec 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caves zeny
tak na mna prislo pecenie,tak druha davka vanilkov.sa pecie,urobila som gulky nepecene kokosove a to ferrero :grinning: a uz sa mi nechce,zajtra este tu kokosovu roladu a uz koncim :stuck_out_tongue_closed_eyes: 25-urobim nej.zakusok a tak
bol tu dnes bracho,tak sa venoval malej a ja som si robila,ostava tu dva dni...fajne tak,mozem si robit,ked sa s nou hraje :grinning:
zajtra rano idem do mesta pre tie veci a este nieco dokupit...
a vy co?tu tak snezilo,ja sa riadne vytesujem :grinning: som bola dva krat na chvilu s malou von,pekne sedela...keby mala nejake oteplovaky,dam ju vyvalat sa vo snehu :grinning:
mukky nakupene?
23. dec 2009 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caw..
23. dec 2009 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nakupene vsetko okrem pstruhov pre mm :rolling_eyes: ,este rano pojde do obchodu..
23. dec 2009 o 01:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok,idem dnes skor spat,vlastne uz,idem dat sprchu a koncim na dnes,mam dost :grinning: zajtra musim skoro vstat..
aj ja som rozmyslala,ze urobim nejaku rybu,,a ty ako robis pstruhov?
23. dec 2009 o 01:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja asi idem zalahnuť :confused: ,asi starnem alebo čo..a zajtra ma caká perný den...trosku doupratovať a variť a piecťale mm je doma,tak to bude lahšie..bude robiť kapustnicu druhy raz v zivote a robit slanych slimakov z listkoveho cesta,dnes uz povysaval a este zajtra ho caka utieranie kuchynskej linky a zmyvanie podlah :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
ja budem robit salat,sladke jeden alebo 2 druhy a slane jeden druh..
23. dec 2009 o 01:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pstruha len do muky s cervenou paprikou obalim a na masle upeciem,alebo ldo muky s č.p a polozim ako keby stal ten pstruh na pekač..ale ja milujem kapra
23. dec 2009 o 01:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes som toho az tak vela neporobila kedze sme sa zase boli fllakat po nakupoch v dvoich nakupnych centrach :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,takze zajtra mam toho viac...ale sa neuštvem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj v stvrtok este bude cas,neviem na ktoru ideme k nasim..tak dobru nocku apna
23. dec 2009 o 01:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apna su vsade.26. a potom zase na boxing day. ja idem hed od rana. :dizzy_face: :dizzy_face: od 8.00
23. dec 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kočky :wink:
drobec mi zaspal,idem si dopit ľadovu kávu ako psí čumák od rana,3 krat zohrievanu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:,nemala som čas nejak si najsť chvilku..mm šiel kupiť kaprov chudáčik,tolko lieta :zipper_mouth: iný by ma už hnal :stuck_out_tongue_closed_eyes: nám aj našim,a sebe tých porantaných pstruhov :grinning:

idem si nachystať cesto na slané,vybrať pradlo z pracky a ked drobec vstane dám este prat vankuše...potom este tie orechove listkove urobim,mm kapustnicu a slimákov..a kto nám postráži dieťa? :confused: :grinning: a ešte trasenu tortu,ale to je rýchlovka..

tolko jedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale ja som sa nikdy nejak neprejedala na sviatky..,mne stací kapustnica,kaprík a šalatik,ine ani nemusí byť..

a vy ako?
23. dec 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maria ano tych slimakov som myslela... :wink: ,len ja dávam iba šunku a syr,a potriem vajickom pred pečením
23. dec 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne na vianoce chuti najmenej. ale na druhy den uz idem rad radom. az do silvestra. to sa dorazim oblozenymi misami a chliebickami, a ockami.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
23. dec 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojtéééééé :sunglasses:
ja len na skok,ešte pečiem orechové sladké...ale za hodku som volná,len ide film na markíze ...ale nakuknem
23. dec 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
mala zaspala,je tu bracho,idemeste robitr tu kokos.roladu a este cosi on vymyslel...
len popratane nemam nic,sakra sa mi nechcelo,ale za pol hodku to zmaknem,len kupelne,veci poukladam suche,vyvesim vyprane a kuchynu upracem,ked dorobime..zajra prach a povysavat
boli sme v obchode s malou,cesou spat fnukala tak chodila a niesli sme ju :stuck_out_tongue_closed_eyes: som myslela,ze dusu vyplujem...
ale fajne ju vysipalo,dufam,ze nebude chora :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a nemali ziadne ryby,som nechapala...
mukky makas este?co pozeras na markiize?
23. dec 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj,ja uz hotovo,len zajtra este poupratujem daco a pobalim darceky a este mi plnka ostala orechova...mozno este sa daco zajtra dorobi,,poobede ideme k nasim do vecera..no a jasne ze mm mi vela pomahal,si to važim...ale som mu nepovedala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kukam snezenky a machri po 30 rokoch..ci 20 rokoch,ani neviem...
23. dec 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tu moju ideš robiť,hej?tak potom daj vedieť ako ti chutila...
23. dec 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ako sa laurinka vysypala? :confused:
sa cuduješ jak opica chvostu že nemaju ryby v taký čas? :grinning:
nám plaval kapor vo vani,drobec sa tešil :grinning: ,tušim aj nejeké fotky máme..
23. dec 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dufam ze wolfka su v poriadku..už sa mi pár dní neozvala :frowning2: :frowning2:
23. dec 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fajne ti,moj maka poobednajsiu,aj zjatra este tusim od siestej do dvanastej...
aj ja musim zabalit mojmu,joj,krasny je ten obraz ,sa vytesujem jak mala z neho,aj ten privesok :grinning:
hej tu idem robit roladu,dobra bude urcite :wink: dnes som robila ot masko brav.s cibulou,samppion.sunkou,syrom a smotanou mnam a opekane zemiaky k tomu,..,ten recept co si davala...
mukky len to m pekne povedz :wink:
23. dec 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky vystipalo :grinning: :grinning: :grinning:
hej,ale tu vzdy maju vselijake a teraz absolutne nic nemali vylozene :grinning:
23. dec 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dala som photos...
23. dec 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neznaš pisac? :grinning: dobre že len vyštípalo :grinning:
ktorý recept presne si robila???
my sme akurat s mm zožrali po jednom kuse trasenej torty :rolling_eyes: :rolling_eyes: ,len ochutnavame čo sme robili :grinning: ,nic som dnes nejedla len jogurty a potom len zo vsetkeho kusok ochutnala...
23. dec 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok