Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
22. dec 2009

nie 25 😀 ,25teho decembra mu dame doma nase darceky 😀
som vedela ze ta potesim tými receptami a živánskou 😀 😀 a pošli mi rožky a daj recept 😀 ,moja mamka dnes ich piekla..kukam poštu česku..
ja budem mať 110 minut volnych na 2 roky ale platim pausal len za 55 minut ,20 sms a po prevolani volne minuty vikend..asi 380 sk to je tusim..a k tomu nokiu za 1 euro a za 20 centov pamatovu kartu 😀 a zadarmo SIM kartu so 7.000 minutami zadarmo po 19 tej a vikendy a sviatky cely den 😀 do siete t mobile..
mam aj orange ale len kartu..nie na pausal
taze sa mu to paci hej,ten antik 😀 ,ze ho pozdravujem 😀 co hykas jak kon vravi,nie? 😀 aj to s tym ciganom co kradaol sa mu paci? 😀 že vseeetko 😀 jak povie,a pojde ked bude moznost sedieť 😀

pekny darcek si vymyslela...daj vediet ako to vsetko vyzeralo...a aku ma oblubenu vonavku?

mukky
autor
22. dec 2009

tha kde si? 😕

mukky
autor
22. dec 2009

asi vyjedáš vanilkové rožky 😀

pancake
22. dec 2009

ahojte. ako sa mate? varite, upratujete? ja by som mala, ale sa mi nechce. 😝

apna
22. dec 2009

cafte
pan kasli nato,ani ja nic nerobim 😀
a dneska ma tak stary nasral,ze nebudem do stvrtka ani nic varit,.nech zere parky 😠
juj jaka fajna zima je vonku,aspon daco ma tesi...som sla s malou trochu vonku,asi na pol hodku,hned zaspala...
idem jej daco urobit papu,neviem este co,predtym som jej urobila polefku z petrz.,zel.fazulky a pohanky a teraz neviem co,masko jej urobim s nejakou zel.a cestovinku asi...a nam nic,som mala v plane karfiol,ale mozes kaslat

mukky ked si o hracky pisala a ze 25 mu dame doma,tak som tak pochopila 😀 😀 😀
hej presne hykas tam vravi,som si nevedela spomenut 😀 😀 😀aj ine pozeral,ale toto je najlepsie,ten cigan je iez dobry,ale toto je super.....a pravdu ma nie? 😀 😀 😀
najradsej ma dolce&gabbana tmavo modru a lacoste essential asi,taka zelena krabicka...
pre tie veci som nebola,lebo sme sa nedohodli s p a sme sa pochytili,och,take mam nervy
a vy co delate?

apna
22. dec 2009

pan a tie vypredaje co si spominala 26. su iba v nexte ci vsade? 😕

mukky
autor
22. dec 2009

ap ahooj,juj vobec nemam cas...asi az vecer nakuknem,idem popratat este,ohriat malemu polievku,teraz vstal po 3 hodkach spanku..uz mi dosiel pred chvilou mobil...
a ideme este na postu a na nakupy peciva...

mukky
autor
22. dec 2009

ap napis ip ze co ta tak nastval ☹ ☹ ak chces..vypinam sa,len som nakukla...idem do sprchy a ideme este kupit staremu pstruhov..a na postu,po 21.hodke pridem

mukky
autor
22. dec 2009

😕
ahojte,pozerám ordináciu..

apna
22. dec 2009

caves zeny
tak na mna prislo pecenie,tak druha davka vanilkov.sa pecie,urobila som gulky nepecene kokosove a to ferrero 😀 a uz sa mi nechce,zajtra este tu kokosovu roladu a uz koncim 😝 25-urobim nej.zakusok a tak
bol tu dnes bracho,tak sa venoval malej a ja som si robila,ostava tu dva dni...fajne tak,mozem si robit,ked sa s nou hraje 😀
zajtra rano idem do mesta pre tie veci a este nieco dokupit...
a vy co?tu tak snezilo,ja sa riadne vytesujem 😀 som bola dva krat na chvilu s malou von,pekne sedela...keby mala nejake oteplovaky,dam ju vyvalat sa vo snehu 😀
mukky nakupene?

mukky
autor
22. dec 2009

caw..

mukky
autor
23. dec 2009

nakupene vsetko okrem pstruhov pre mm 🙄 ,este rano pojde do obchodu..

apna
23. dec 2009

ok,idem dnes skor spat,vlastne uz,idem dat sprchu a koncim na dnes,mam dost 😀 zajtra musim skoro vstat..
aj ja som rozmyslala,ze urobim nejaku rybu,,a ty ako robis pstruhov?

mukky
autor
23. dec 2009

ja asi idem zalahnuť 😕 ,asi starnem alebo čo..a zajtra ma caká perný den...trosku doupratovať a variť a piecťale mm je doma,tak to bude lahšie..bude robiť kapustnicu druhy raz v zivote a robit slanych slimakov z listkoveho cesta,dnes uz povysaval a este zajtra ho caka utieranie kuchynskej linky a zmyvanie podlah 😀 😀 😀 🤐
ja budem robit salat,sladke jeden alebo 2 druhy a slane jeden druh..

mukky
autor
23. dec 2009

pstruha len do muky s cervenou paprikou obalim a na masle upeciem,alebo ldo muky s č.p a polozim ako keby stal ten pstruh na pekač..ale ja milujem kapra

mukky
autor
23. dec 2009

dnes som toho az tak vela neporobila kedze sme sa zase boli fllakat po nakupoch v dvoich nakupnych centrach 😝 ,takze zajtra mam toho viac...ale sa neuštvem 😀 😝 aj v stvrtok este bude cas,neviem na ktoru ideme k nasim..tak dobru nocku apna

pancake
23. dec 2009

apna su vsade.26. a potom zase na boxing day. ja idem hed od rana. 😵 😵 od 8.00

mukky
autor
23. dec 2009

ahojte kočky 😉
drobec mi zaspal,idem si dopit ľadovu kávu ako psí čumák od rana,3 krat zohrievanu 😀 😝,nemala som čas nejak si najsť chvilku..mm šiel kupiť kaprov chudáčik,tolko lieta 🤐 iný by ma už hnal 😝 nám aj našim,a sebe tých porantaných pstruhov 😀

idem si nachystať cesto na slané,vybrať pradlo z pracky a ked drobec vstane dám este prat vankuše...potom este tie orechove listkove urobim,mm kapustnicu a slimákov..a kto nám postráži dieťa? 😕 😀 a ešte trasenu tortu,ale to je rýchlovka..

tolko jedla 😝 ,ale ja som sa nikdy nejak neprejedala na sviatky..,mne stací kapustnica,kaprík a šalatik,ine ani nemusí byť..

a vy ako?

mukky
autor
23. dec 2009

maria ano tych slimakov som myslela... 😉 ,len ja dávam iba šunku a syr,a potriem vajickom pred pečením

pancake
23. dec 2009

mne na vianoce chuti najmenej. ale na druhy den uz idem rad radom. az do silvestra. to sa dorazim oblozenymi misami a chliebickami, a ockami.... 😝 😝 😝 😀 😀

mukky
autor
23. dec 2009

ahojtéééééé 😎
ja len na skok,ešte pečiem orechové sladké...ale za hodku som volná,len ide film na markíze ...ale nakuknem

apna
23. dec 2009

ahojte baby,
mala zaspala,je tu bracho,idemeste robitr tu kokos.roladu a este cosi on vymyslel...
len popratane nemam nic,sakra sa mi nechcelo,ale za pol hodku to zmaknem,len kupelne,veci poukladam suche,vyvesim vyprane a kuchynu upracem,ked dorobime..zajra prach a povysavat
boli sme v obchode s malou,cesou spat fnukala tak chodila a niesli sme ju 😝 som myslela,ze dusu vyplujem...
ale fajne ju vysipalo,dufam,ze nebude chora 😝
a nemali ziadne ryby,som nechapala...
mukky makas este?co pozeras na markiize?

mukky
autor
23. dec 2009

ahoj,ja uz hotovo,len zajtra este poupratujem daco a pobalim darceky a este mi plnka ostala orechova...mozno este sa daco zajtra dorobi,,poobede ideme k nasim do vecera..no a jasne ze mm mi vela pomahal,si to važim...ale som mu nepovedala 😝
kukam snezenky a machri po 30 rokoch..ci 20 rokoch,ani neviem...

mukky
autor
23. dec 2009

tu moju ideš robiť,hej?tak potom daj vedieť ako ti chutila...

mukky
autor
23. dec 2009

ako sa laurinka vysypala? 😕
sa cuduješ jak opica chvostu že nemaju ryby v taký čas? 😀
nám plaval kapor vo vani,drobec sa tešil 😀 ,tušim aj nejeké fotky máme..

mukky
autor
23. dec 2009

dufam ze wolfka su v poriadku..už sa mi pár dní neozvala ☹ ☹

apna
23. dec 2009

fajne ti,moj maka poobednajsiu,aj zjatra este tusim od siestej do dvanastej...
aj ja musim zabalit mojmu,joj,krasny je ten obraz ,sa vytesujem jak mala z neho,aj ten privesok 😀
hej tu idem robit roladu,dobra bude urcite 😉 dnes som robila ot masko brav.s cibulou,samppion.sunkou,syrom a smotanou mnam a opekane zemiaky k tomu,..,ten recept co si davala...
mukky len to m pekne povedz 😉

apna
23. dec 2009

mukky vystipalo 😀 😀 😀
hej,ale tu vzdy maju vselijake a teraz absolutne nic nemali vylozene 😀

mukky
autor
23. dec 2009

dala som photos...

mukky
autor
23. dec 2009

neznaš pisac? 😀 dobre že len vyštípalo 😀
ktorý recept presne si robila???
my sme akurat s mm zožrali po jednom kuse trasenej torty 🙄 🙄 ,len ochutnavame čo sme robili 😀 ,nic som dnes nejedla len jogurty a potom len zo vsetkeho kusok ochutnala...