Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
28. dec 2009

jjjjééj krasne to je 😀 ,aj tata si zvacnila 😀 😀 😀 a co ,pacilo sa mu?super to je..to je pod sklom ci ako?

apna
28. dec 2009

nie to je na platne a na rame,ze sa to hned zavesilo...
aj ja som akurat dala do pc fotky,idem pridat nieco...
maly je cely ty...podla mna,sice som nevidela tata,ale strasne sa mi na teba podoba ,co som videla tych par fotiek, co davas do pasu...
a super mas linku 😉

a co u svokrovcov ste boli?alebo oni?

mukky
autor
29. dec 2009

na tata sa nepodoba 😀,ale ma po nom mihalnice obrovske a vtáčika a gulky 😀 a tvoj tata tak vlasy ma jak moj 😀 😝 ,mama hovori ze vyzuera ako vypalnik 😀
sme boli tam asi na 2 hodky,okolo 19 tej sme sli predvcerom..som vypila kavej a zjedla koláč,maly dostal darceky...

mukky
autor
29. dec 2009

velmi je to pekné....pekný darcek..a cely hrdy je p,ne?? 😀 😀

mukky
autor
29. dec 2009

akurat si písem s tou kamaratkou na fotke z detstva..zije už cez 10 rokov v New Yorku..spomienky,ach jaj...krasne to bolo,som bola ako chlapec 😀 a tam kde sme byvali bolo super...

mama.wolfka
29. dec 2009

😀 IP
Savi je zlatúšik 😀

mukky
autor
29. dec 2009

dík 😀 stratená 😀 😀 😝

mukky
autor
29. dec 2009

apna si este tu?

apna
29. dec 2009

tu som,davala som par foiek,to je na nervy tu s tym zmensovanim....
caw wolfka 🙂 ako?

mukky
autor
29. dec 2009

ja vsetko fotim na mobil a nic potom nemusim zmensovat..mame vistu program..ale neviem si stiahnut filmy z antiku 🙄 ,nejde to,nechce to 😠 ...a schrecka este tretieho nemam 😀

mama.wolfka
29. dec 2009

ahoj apna 😀
no tak pomaličky 😀
už to s tými nevoľnosťami nie je až také zlé, už len občas, tak sa teším
brušisko už za chvíľu vykukne riadne myslím, lebo po prvom to už nie je ako predtým 😀

mama.wolfka
29. dec 2009

Laura je chutnučká 😀 okaňa riadna

apna
29. dec 2009

mukky ci si dnes robila malemu papu? a zajtra?

wolfi,tak nech i tie nevolnosti prejdu,nie je to prijemne...s tym brchom verim,ja sa tiez toho obavam,co to bude po druhom 😀

mukky
autor
29. dec 2009

ap dnes
rano mliecko
desiata acidofilne mliecko a neskor 1 a pol chleba s lučinou,paradajka
obed neskorsi polievka s ruzickovym kelom,kalerabom a ryžou
olovrant mal korky z chleba 🙄 ,dnes po prvy krat nemal ovocie..som si sla lahnut a mm mu nedal papať ovocie..a ja som mu zabudla povedat..a korky mu dal,to ma rad 😀
vecera mliecko..
a zajtra urobim neviem co 😀 ,menim zeleninky a prilohy stale,tak si zajtra rozmyslim

apna
29. dec 2009

ok,tak napis aj zajtra,co urobis..aj ja snazim menim,len niekedy mi dochadzju napady 😀

mama.wolfka
29. dec 2009

Samušovi tiež zachutilo acidko, včera si dal tak cca deci a bola dobrá kaka konečne po čase
on len čo vidí chlieb, tak hneď pýta, alebo ja rožok tak
v poslednej dobe by stále len jedol, myslím aj medzi jedlami stále niečo zobne, našťastie aj ovocie
a hrozne mu chutia tyčinky, dlho som mu nedávala, ale už som povolila a dnes som mu kúpila maxi balíček 😀

ja zajtra asi konečne urobím šošo polievku krpcovi, už sa dlho chystám

apna
29. dec 2009

dobre,idem ja spat,zajtra musim skoro vstat,musim zafrbit vlasy,ked sa mi bude chciet,mame ist na baby clinik,maju ockovat malu,ale odmietnem zatial,sa bojim,aby zas nebola chora,dam ju mozno neskor,pojdeme sa aj povazit...
a pojdeme ku svagrovi,syn jeho ma narodeniny a este na nakup musime,dosli zasoby 😀

mama.wolfka
29. dec 2009

dobrúúú 🙂

mukky
autor
29. dec 2009

apna tak sa maj a dobru..takze si si nie ista tym ockovanim,predsa?

mukky
autor
29. dec 2009

ap tak pekny den zajtra,a nech malinku nič neboli ak sa budete ockovať nahodou..

mukky
autor
29. dec 2009

ahojte,dnes je krasne,slnečno...
apna malemu urobim na obed kalerábový prívarok so zemiakom,jogurtom a žltkom..

mukky
autor
29. dec 2009
mukky
autor
29. dec 2009

ahojte,je tu niekto??

apna
30. dec 2009

cafte baby
co porabate?ja som akurat malej dala papat,vybrala som kuracie,tak neskor musim nieco urobi,len este neviem co...
mala tu na mne visi,och,p spi,taky je zdochly,ze na nervy mi ide...
a vy co?co varite zajra a prveho?ja neviem este...

mukky co vravel m,ako bolo na lyzovacke?
pan kde si?pochval sa,co si nakupila?ako sa mate?

pancake
30. dec 2009

ahojte.
tak nakupene je, to ano, p. az panenky pretacal. 😀 😀 😔 😔

ale som spokojna. vcera som mu este nakupila v tkmaxe tricka nike a bench tak je ticho. ma radost.
mne to akosi neda. aj novu tlaciaren sme si kupili, aj kopec milion inych hovadin. no minula som kopec penazi ale stale si myslim ze keby neboli zlavy, miniem raz tolko. no a z tej mojej podpory sa neda moc vyskakovat. takze len tolko co bolo na ucte som minula. 😀 😀

a ty? bola si niekde?ake mas ulovky?

apna
30. dec 2009

caw pan
pre malu nemam nic,lebo som az poobede bola v nexte a uz to bolo rozobrate tam,aj vsade..a cez ne som pozerala,tak nikde nic na sklade nebolo,co sa mi pacilo 😝 to neva...
a sebe som kupila akurat dziny z riveru,som dostala vooucher a natrafila som na zlavnaky,tak mam dvoje,sa tesim..
a kozenku za 12lib. 😀 😀 a uz nic take,len malickosti z primarku

tak si nakupila asi riadne teda...ja sa uz chystam do tk max,este som tam nebola,ale kazdy tam nakupuje...mna odradza to prehrabovanie sa vo vesiakoch...ja nerada,mne musi padnut do oka 😀

pancake
30. dec 2009

no to je naj shopping tkmax. aj p. ho ma ako jediny oblubeny obchodak. inak nepachne nikde. a do primarku by som ho nedostala vobec. na konci januara pride kamos s frajerkou na nakupy tak s nimi pojdem do primarku atd... lebo tam je lacno, tam nakupis hocikedy.
a ak si chcela nakupovat cez net, tak si mala zacat o 8rano. vtedy otvarali stranku a mas na to iba pol hodku a potom ta vypnu. lebo je tam vela ludi, tak aby sa dostalo na kazdeho. si sa mala opytat. ja to mam vsetko okukane. ☹
len teraz musim aspon 3 dni pockat a idem na to zase. 😔
inak mi prestali platit child benefit. a neviem preco. mam take nervy, zase tam musim volat a nemam pevnu linku tak sa zase nedoplatim. je to 40pi za minutu. vzdy tam necham 15 libier. 😝 😝 😝 no stale cosi.
ako sa ma janka? nech mi napise co ma nove. 😉
na tie rifle musim ist aj ja. mam iba jedny z nextu a to take s vackami sportove. no a potrebujem aspon jedny klasicke. lenze to musim ist bez chlapov, lebo by ma zozrali. 😢 😢 😢 a bez nich som bola naposledy pred rokom a pol ked som este nemala krpca. 😔 😔

mukky
autor
30. dec 2009

ahojte,idem vas dočitať

pancake
30. dec 2009

necitaj a odpisuj. 😀 😀 😀