• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

13. júna 2012 
tak ty musis davat pozor na neho,chodit za nim..ja si porbim v kuchyni kludne aj vsettko co mi treba,len to ze na mne visi casto a mrnci,chcela by pozerat ,co robim a tak...minule som ju postavila na stolicku ku linke a tam stala,drzala sa a kukala :grinning: :grinning: ale som sa bala,aby nespadla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aj laura,ked sme s petkom,ide ku nemu,pusinkovala by ho,ale on sa smeje a ju odmieta :grinning: :grinning: ale niekedy sa da a taky su smiesno zlati s otvorenymi ustami..
petko ma take ine vlasky,kucerave,tvrde,take cernosske vies a minule ho tak hladkala a zistila,ze to je daco ine,sa jej to zapacilo a teraz furt ho hlavke hladka a niekedy skube :rolling_eyes:
4. jan 2010 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. jan 2010 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som nechtiac stupla laure na varhany co ma hracku,praskli,isiel jej dnes kupit p nove a teraz sa tu bavka :grinning: :grinning: skryty talent :grinning: ale vie trochu,vazne :zipper_mouth:
4. jan 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta druha dietka sa mi paci,nechce sa mi verit,ze to je dieta :rolling_eyes: az n tie ovocne a zelen.dni
ja mam zajtra skrobovy den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2010 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ta kde si ja mozem daco robit?? a maly aby bol pri mne?nehrozí :grinning: :grinning: ved aj vesam pradlo pol hodku pomaly ..ked je pri mne..odbiehava,skace..
a ani z kuchyne napr nevidim nikde,len do chodby trochu..

aj moj tak bozkava :grinning: ako kapor :grinning:
4. jan 2010 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ale teraz sa uz naucila cmukat normalne,taka je zlata...
ja mam dobre,lebo z kuchyne vidim na celu obyvacku a dvere zavriem,ale ona ani casto nechodi prec,len ked p este spi,tak chodi ku nemu...
mne laura pomaha vesat :grinning: alebo si nieco ukradne ,zavesi na krk a je spokojna :grinning:
4. jan 2010 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co budes jest?
4. jan 2010 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. jan 2010 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes sa rozlucim skor..idem si nejake receptiky dietne pohladat..daco posutazit,,precitat nejake drby :grinning: ..
4. jan 2010 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem este-moze sa ryza,zemiaky ,strukoviny-asi si urobim sosovicovu polievku a malej este neviem co,asi zemiaky- so zltkom a spenat..
a p neviem co,bravcove vyberiem,mam tam sampiony,treba ich uz urobit ,tak nieco vymyslim
4. jan 2010 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved dnes mal stary maso,nie?? :grinning: varis mu kazdy den??co ma rad,aj cestoviny ti zje alebo privarky?moj vsetko..okrem granadiru :grinning: a nemusi take moje ukrajinske jedla...pirohy slane,placky,bandurky v supke :grinning: ..
5. jan 2010 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. jan 2010 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zje v podstate vsetko,ale nema rad nove jedla,vymyslanie,taku klasiku ma rad...aj granadir :grinning: aj poprazene bandurky :grinning:
ale napr.parad.omacku zje,ale polievku nie,kapustu dusenu ku knedli nezje,ale inak ano...
tvoj to je,kym sa nedoje,u nas nehrozi...max.na druhy den si da,ale uz viac krat nie..
5. jan 2010 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozajtra budem mat uhlohydraty a na veceru je povinny nejaky kolac alebo zmrzka a tablicka horkej cokolady :grinning:
5. jan 2010 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a savik asi bude po nom :grinning:
len ja som vyberava :grinning: ..jajajajáj ale mi skrka v brušku :grinning: a kava skoro pol litrová už dopitá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jan 2010 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky zaludok ja mm dobry :grinning:
ty kokso,ta koza je fakt desna
5. jan 2010 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ake su to porazene bandurky? :grinning:
5. jan 2010 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok mukky idemja pomaly,o pradlo na mna caka asi pojdem zalahnut ku malej,len cizaspim,ked 23:15 len :rolling_eyes:
5. jan 2010 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. jan 2010 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning:
no ze zemiaky narezes na take platky,trochu oprazis cibulu,pridas cerven.papriku,ja davam viac jej a zemiaky,sol,korenie a podlejes vriacou vodou trosku,aby sa tak udusili a budu take akoby na stave..robim ku niecomu alebo aj same s kys.uhorkou narychlo niekedy
5. jan 2010 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak dobru ak ides..ani neviem ci bolo dnes bez servitky?idem kuk
5. jan 2010 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre,len tie masa su potom take suche,ked postoja.ani mne ku tomu neide ryza velmi :grinning:
5. jan 2010 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj..zemiaky na paprike mi tomu hovorime :grinning:
to jedava moj..spekacku mu k tomu opekam alebo parok,uhorku k tomu alebo nič..ja nejem take.ee,len u maminy :grinning: ked da zje..tam nevymyslam :grinning:
5. jan 2010 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
toto vyzera zdravo :grinning:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16163

boze ja by jedla :grinning: idem pit vodu a druhu kavu si robit :grinning:
5. jan 2010 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nikollette si tu? :confused: :grinning:
5. jan 2010 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. jan 2010 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze ale ste toho popisali. nemam to ani kedy precitat. ja nedietujem. robim americke zemiaky s pecenou klobasou a polievku mam gulasovu. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jan 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pan :grinning: :grinning:

no ja dnes dole -0,6 kg :dizzy_face: ,jupííííí :grinning:
5. jan 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok