• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

13. júna 2012 
ani oblubene by nejedol dlho ..maximalne dva dni..
hej mamaka ich rozmaznala,dobre vravis,tam je na obed jedno a na veceru sa uz ine vari :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked sme doma,tak so svagrinou len zradlo riesime :grinning: dakedy jak zavodna jedalen...
13. jan 2010 o 01:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja svokra ked vidi v obchode pkne maso,nevie odolat :grinning: musi kupit...hoc nema kde kam dat,bo vsetko natrieskane..sa pamatam,raz sme grilovali v lete,ona stala pri grile,furt potierala a sa usmievala na maso normalne... :grinning: ale sama nepoje skoro nic,len salaiky a take..ked uz je,tak to co ostane,lebo sanuje vyhodit
13. jan 2010 o 01:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisem ako magor :fearful: sorry :rolling_eyes:
13. jan 2010 o 01:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej,som pochopila :grinning: :grinning: ,svokra dobre teda vari...aj moja,len vela solí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale sme jej nikdy nepovedali,sme taktni a ked povie ze ona vela nesoli tak vzdy sa len kuk spolu na seba s mm :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ked na chate daco urobila a m ochutnal ta ci boha jake slane :grinning: ,ja solim viac ako moj,moj nepotrebuje ani hranolky osoliť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ty nevieš??? :confused: ,hej obaja berieme dozivotne lieky,hormony :frowning2: :frowning2: ,preto sme jebnutí rovnako :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jemu skor zistili,ho strasne bolela hlava ked robil v teple alebo na bicykli v lete a podobne..v robote..
no a nema jednu stranu zlazy...a potom aj zistili ze jeho matka ma a sestry..ale ona uz len berie lieky,im netreba uz ale este strasia svagrina myslim berie,mladsia nemusi

ja verím ze bobačik bude zdravý i ked je tam riziko :cry:
13. jan 2010 o 01:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja rychle pisem ale nemusis davat titulky,chapem :grinning:

som sa nahlas teraz smiala z teba..ze na maso sa usmievala :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 01:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,som nevedela,nespominala si alebo som prehliadla...tak o je blbe no,aj on kvoli tomu pribral?neboj maly bude ok..
my sol tak normal,ale neosolene hranolky by som nezjedla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2010 o 01:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ap idem pomaly i ked sa mi s tebou dobre piše...prečitat co je nove vo svete a spravy asi kuknut..a promi noniny..a tááák a zase budu 4hodky ráno a po 7 budíček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2010 o 01:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ja sa smejem doteraz z toho,ked si na to spomeniem,aj p furt pripominam :grinning:
aj ja somsa zasmiala,ze "rovnako jebnuti" :zipper_mouth: :grinning:
aj ja uzide,idem spat,mala sa budi uz skoro...
no mi vraveli baby v robote,ze vraj malej davam vela jest :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajtra ti napisem o tom,furt na to myslim teraz :rolling_eyes:
13. jan 2010 o 01:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vazne pisem ako cvok..nie je tu taky smajl,co sa hanbi? :grinning: :confused:
13. jan 2010 o 01:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja solim hranolky..trochu s morskou solou...

som casto spominala,asi ma nečitas poctivo :rolling_eyes: ,ale sranda,ze sme sa nasli :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: obaja s tym istym :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no aj preto pribral..ale on ma nohy tenke,take stehna ani ja nemam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,on ma po matke postavu..ta ma tenke nohy a ruky a velke prsia,boky a zadok..ale neni silna uz,dakedy bola...ale ved uz ma 60,pekna je zena celkom a nevyzera na tolko

ked sa nelieci ta choroba mozes byt dementny neskor,fakt ako je to smiesne ale je to tak...a nic ta nebavi,depresie,uzkosti...smutok,nadvaha,ospalost,sucha pokozka,vlasy padaju...a ja som taka pomalsia....a stale som mala s tym problem ale to je z toho :frowning2: :pensive:
13. jan 2010 o 01:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moj asi vela papa tiez,ale on vybeha..nedavaj denne chlieb,aby nebola tucnucka neskor
13. jan 2010 o 01:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som nevedela ,ze to ma take priznaky a nasledky...tak,ked beriete lieky,tak snad bude vseko ok :wink:
aj ja by som chcela stehna ako moj p :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 01:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moj kludne zje jeden banan,2 jablka a jogurt naraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,je bez dna,ale som to uz stopla,nech si velmi neroztiahne zaludok a polievku zje tolko co ja keby mohol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2010 o 01:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok,idem uz,dobru...
13. jan 2010 o 01:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no treba brat poctivo lieky...stitna zlaza ti vlaszne produjuje hormony...v googli som vela o tom pocitala,mi mame znizenu funkciu stitnej zlazy..ja som mala huste prehuste vlasy,a mam z nich jednu tretinu :cry:
a osteoropozu maju casto tito ludia,ako moja babka :frowning2: ,sa jej lamu kosti pomaly aj pri nadychniti :frowning2: :frowning2:

ta zlaza ma vplyv na vsetko,aj na chut sexu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2010 o 01:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja idem tak sa majte zajtra fajn :dizzy_face: ,pááááá
13. jan 2010 o 01:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babizne :grinning:

Cestovinky na studeno, ako šalát
Suroviny:
Cestoviny (špirály) 500 g
konzerva krájaného ananásu
4 lyžice kyslej smotany
1 lyžica majonézy
1 lyžica curry korenia
Zelený šalát, prípadne čínska kapusta
mladá cibuľka, resp. cibuľová vňať
Postup:
Cestoviny (špirálky) uvariť v osolenej vode s kvapkou oleja a vychladiť.

V mise zmiešať smotanu, majonézu, trochu nálevu z ananásu. Pridať cestoviny, ananás, jemne nakrájanú cibuľku (nemusí byť) a zmiešať. Pridáme natrhaný šalát a jemne premiešame. V prípade potreby dosoliť.
Na hodinu v chladničke vychladiť.fantázii sa madze nekladu...ja mm dávam aj salámu makku doi toho,alebo vajíčko na tvrdo,pár zemiakov na tvrdo..

na tento dietny receptík nám treba,

1 malú hlávku čínskej kapusty, 1/2 bal. grahamových cestovín, cca 20 olív bez kôstky, 5-6 PL olivého oleja,2-3 paradajky, 5-6 strúčikov cesnaku, 1 väčšia konzerva tuniaka, trošku morskej soli, medzi prsty pomrvený majorán/nemusí byť/ šťava z 1/2 citróna.
Cestoviny uvariť podľa návodu, kapustu pokrájať na tenké rezance, olivy nakrájať, cesnak rozotrieť, tuniak aj s nálevom, paradajky pokrájať na drobnejšie, nechať ich postáť poliate oliv.olejom, citrónova šťava, soľ, majorán. dobre premiešať.
13. jan 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
drobec zaspal,idem sa konečne napapať,na ranajky bola polka banánu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :wink:
mala spi asi 45,som popratala trochu,konecne sa najedla,rano len dve mandarinky a liter cajuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dala som si 20min.na stacion. a 50 brusakov :grinning: sa tesim,ze som s dokopala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes nevarim,este mame.bola tu kamoska zroboty s malym,tak sa zas pohrali trochu deti..
poobede pojdeme ku svagrovi,nech sa mala trochu pohra,ked uz vonku nechodime,lebo je otrasne...ale asi pojddem s nou,hoci len na 15min..

mukky kedy si isla spat?akurat prisiel p a povedal,ze on take zbrindy jest nebude :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslim to od vcera..
s tym jedlom malej,mi vraveli,ze podla nich jej davam vela..ked som povedala,zezje jeden krajec chleba s niecim,tak nechapali :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ked ten maly toastovy na hrianky tak jeden a pol..tebe kolko zje maly chlebika?korku orezujem..
ze oni su rady,ked im zjedia pol toho toastoveho..
skoro rano,ked sa budi,kolo siestej alebo stvrtej v noci,tak ma mlieko
potom okolo desiatej jogurt biely s bananom vacsinou alebo inym ovocim alebo iba ovocie napr.banan s jablkom alebo hruskou atak.
okolo jednej obed,ked jej chuti,tak tiez by zjedla vela,ale tak normalne jej davm...ked ma sem tam hipp,tak tu velku 250g zmakne v pohode,lebo to jje chuti...
tak o tri hodky ma ovocie ..podla toho co mala na ranajky...ale nedavm jej ze kusok jablka do ruky na olovrant ale normalne potriem jabko s mangom napr.a tak...
vecera bud polievka alebo chlebik alebo kasa nejaka a pred spanim mlieko
13. jan 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co myslis?vela?sem tam ma do ruky korku alebo mrkvu alebo nieco...hlavne ked my jeme..
13. jan 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ap večer ti napisem,pááá
som sla spat o 5.15 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ,som kukla asi 6 televiznych novin :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,som aj politicka v srdci skrytá ak o tom este nevieš..
som mudra a vsestranne nadaná,mám velký rozhlad..vo vsetkom....no čo,zabijem sa ked som mudra?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ste sa zblaznili? to ste toho tolko popisali? ja nestiham nic,..... hadam vas niekedy docitam. :rolling_eyes: :rolling_eyes:

mukky cauko. si mi 2 krat pisala na fb, ze? ale ja mam zapnuty a cumakuje mi tam p. a pisal si so segrou, tak preto. lebo sa mu nechcelo ma odhlasovat a seba prihlasovat. :grinning: prepac. zajtra tu tiez nebudem, idem rano ku kamoske, a potom cosi navarit musim. dufam ze stihnem. ak nie pojdeme zase na kebab ako dnes. :pensive: :pensive:
13. jan 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pan tak len docitaj kua lebo som mala na teba dotaz :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
apna som ti pisala taky dlhy prispevok a neodoslalo :angry:

pančake,poprosím recept ako robis ty na tu kasu zapekanu s masom a zeleninou a BLESKOVO :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte,
mukky a o com si mi pisal;a? :rolling_eyes:
ja som taka hladna,ze idem rovno asi spat,lebo sa nazeriem :zipper_mouth: som si dala 20min.stacion.a 50 brusakov teraz..no som zvedava na svalovku zajtrajsiu...
sme boli u nasich na chvilku,a tak..vy co ste porabali?

pan skus doma urobit kebab-kuracie prsia na kocky,velky biely jogurt a korenie TANDORI MASALA,maju vsade,ja kupujem v morisone,asi 3 lyzice velke,pomiesaj na noc daj do chladnicky,na druhy den len daj na plech a daj pomaly piect..tak na 170 stup.ostane ciste kuracie cervene maso,podla mna presne ako kupeny...ja to davam do tortila wrap+zeleny salat,cibula a tzaziky alebo majon...

zajtra som chcela urobit vyprazany karfiol mojmu so zemiakmi a uhor.salatom,ale nemam struhanku :angry:
13. jan 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak kamoska mi dala taky recept ze:
jedno kura naporcujes(ja skusim z prs iba)oprazis len tak na oleji do biela,vyberies,das do zapekacej misy,do toho vypeku das kyslu smotanu a asi 200-300g nastruhaneho udeneho syra a asi dve lyzice horcice....ked sa to spoji,polejes tym maso a das zapiect do rury...

nejak mi tam neide kys.smotana,ale skusim,vraj je to vyborne ...
13. jan 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte,
co porabate?mukky manzel dosiel?nakupil co si mu nakazala?
mne je dnes nejak blbo,mala vstala o pol osmej,ale spala celu noc a ja som normalne nemohla vstat,sa so mnou toci svet,zle mi je...som jej urobila mliecko,o deviatej zaspala asi do desiatej a do 10-45 sme sa vyvalovali....teraz ranajkujeme.mala chleba s redkvickou,ja prazenicu z bielkov so zeleninou
asi nebudem varit nechce sa mi,mozno neskor urobim ten karfiol, a asi pojdem vonku s malou,aj mne prospeje vzduch cerstvy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
14. jan 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och mukky sorry.
robim to tak, ze si oprazim na oleji ml. maso, a dochutim. sol,korenie a do janskej misy.prva vrstva je zemiakova kasa, potom toto mlete maso a mam zavaranu mrkvu s hraskom.tak to tam davam. a zase vrstva zemiakovej kase na vrch. a posypes syrom.pecies 20 minut v trube kym sa to nespoji.
14. jan 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte bosorky,

pan dík,iste urobím,aj apna robí podobne,len ja urobím ako ona ak nevadí :grinning: :grinning: :grinning: ,podusím nastruhanu mrkvu a pridám hrášok,ale ty to robíš zase jednoduchšie :grinning: ,neže sa pobijete :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Banánové pampúšiky / šišky /

* 2 banány * 2 vajíčka * 3 PL pr.cukor * 8 PL poloh.múka * šťava z 1 citróna * 1ML PDP * štipka soli * 1ML rum * ... olej na vysmážanie

banány rozmačkáme, pridáme vajíčka, soľ, citr.šťavu a rum - premiešame /prešľaháme, pridáme múku, cukor a prášok do pečiva, a cestíčko necháme odstáť, / caa 30 min ,polievkovou lyžicou odoberáme z cesta a vysmažíme ,odkladáme na pap.obrúsok ...- a poprášime pr.cukrom, pridáme si džemík ,kto má ako rád
14. jan 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zajtra budem robiť tie banánové šišky len nemám rum..tak aby mi to nevpilo potom vela oleja...budem musiet aj ochutnať,dufam ze zjem len max.3 kusky v rámci diety :grinning:

apna mám zatial -1,5 kg,sa to vlečie :grinning:
14. jan 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok