• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

13. júna 2012 
uz mi zacal serial :grinning: taka som salena,diega a palomu uz davaju asi 4krat :grinning: a ja vecne cumim :grinning: normalne cakam :grinning: idem si urobit kavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: mala nejak dlho spi,asi preto ze p je pri nej
15. jan 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj,mne sa malý napapal a teraz sedi v stolicke a zapla som mu kravičku Connie jeho oblubenu kreslenu rozpravku dookola :grinning: ,aj deku ma a tam je kravička tak mu asi kupim nejhaku hracku kravicku a connie sa bude volať :grinning: ,mám čas takých 20 minut..mm odisiel do nočnej už

stále po jedle musi sediet lebo on by to hned vylietal co jedol :grinning:

ap hej davam do francuzkych smotanu,ty nie?ved aby neboli suche..ci ty co davas?ked mam navrstvené vsetko tak si kyslu smotanu rozmiešam s troskou mlieka,pridám 2 vajíčka surové,trosku soli,nastruhaný syr a tým to všetko prelejem a zapekám..mňam :grinning:

diega som aj ja mala rada,a podobá sa na mojho bývalého :pensive: :grinning: aj vlasy mal dlhé..v noci išlo,aj esmeralda..
ty romantičko :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neee,ja nie som romanicka :grinning: :grinning:

jedlo je fuuuj,nechuti mi,ani p urcite nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a do francuzke nevrstvim,ale vsetko zmiesam,peciem,pred koncom polejem rozslah.vajickami....

mne mala nejak dlho spi,uz sa nudim :grinning: uz tri hodiny,nechapem

urobim p tie pampusiky,len cakam kedy vstane mala,nech ju prevetram a pojde so mnpou do obchodu,lebo mam len jeden banan

ten savik musi byt riadne sidlo,ked tolko lieta :grinning:
15. jan 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
skoda ze sa neda dat video,by si videla :grinning: aj teraz ho fotim a kym to cvakne uz je prec a neni v zábere :grinning: :grinning:

idem dat fotky,toten malý je celý jeho otec,rád pratá a pomáha:grinning: este nech sa nauci zehliť ako ocko :grinning: :grinning:

hej urob ich uvidis dobre budu nananove adaj 3 banany a nechaj cesto postat..
tak skus francuzke tak a uvidis tu zmenu :grinning: :grinning:

ja tu kasu urobim niektory den ale nemam hovadzie maso len bravcove pliecko pomlete a mrkvu si podusila nastruhanu,hej?na cibulke?
15. jan 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky maso skoncilo v kosi,staremu som urobila hamburgery :grinning: som opikla nakorenene maso,lebo som nemala polotovar doma,aj cibulu som oprazila s tym masom,taku na hrube kolieska,boze,jak som slintala ,ked to jedol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
som mu zavidela :grinning: :grinning: :grinning:
a urobila som tie sisky,su fajne,tiez som si jednu dala cistu na veceru :grinning: chcela som jogurt,ale revala azjak ho chcela :grinning:
bola som sa snou na chvilku prejst-do obchodu sme sli,no ten topiaci sa sneh,katastrofa a s kocikom sa trepat po nom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jan 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
preco v koši?? :confused: ako presne si robila ved tam islo len vsetko dobré..

takže pampušiky chutili :wink: ,sla si presne podla receptu?
15. jan 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caw,
ja neviem,no ja somlen ochutnala tu omacku a bolo to nefajne a ani p nechutila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja na take nezvyknem pouzivat kys.smotanu a udeny syr som fakt pouzivala prvy krat a estehorcica do toho :rolling_eyes: kysle divne to bolo

hej,podla receptu som sla,neboli tmave,fajne su :slight_smile:

isla som si s malou lahnut,ale ja nezaspim skoro normalne,tak som sa vratila :grinning: dala som 15min.na bike,bo p hucal,ze ho vyrusujem :grinning:
zajtra praca vola :rolling_eyes: ale aj sa tesim
15. jan 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som hladná,idem povešat teda prádlo z dvoch praciek a urobit si kávu,pridem za 30 minut ak tu este budes
15. jan 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som kuk fotky,tak maly ti len s mopom beha,hej? :grinning: a s metlou?asi to su hracky no.1 u vas teraz :grinning:
zlaty je,ajja musim laure take nieco pozriet,odkial to mate?
15. jan 2010 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz nebudem,idem si lahnut,snad zaspim,ale vobec sa mi nechce..
aj ja ked som velmi hladna,pijem kavu :grinning: daj si nieco,este noc pred tebou :grinning: ty si kludne podla mna daj nieco aj neskor,kedze chodis velmi neskoro spat.
boze vedla len buchaju a buchaju,sa stahoval tam niekto,tak asi sa zariaduju...ale uz by mohli prestat :angry:
15. jan 2010 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

mukky vsetko naj naj naj k narodeninam :slight_smile:

co porabate?moji sli do mesta kupit malej nafukovaci domcek ci co,ja varim
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18585&order=1
fajne to je,ale nemala som zazvor,ani sardelovu pastu,ale aj tak ok...

este robim hov.vyvar,mozno nejaky kolac este? :confused: sibe mi :grinning:

mukky co ste nakupili?a nejake prekvapko od manzela bolo?
16. jan 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky vsetko najlepsie k narodkam. ani si sa nepochvalila. a kolko ze? 20? :grinning: :grinning: :grinning:
16. jan 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čafté,nedávno sme došli,sme boli von,potom sa najesť a schopingovať :grinning: :zipper_mouth:
baby dakujem za blahoželania,ste zlaté :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mm mi ide teraz robiť kávičku,aj mrkvu a kapustu nastruhal na zajtra na šalát,zajtra chce este obaliť rezne a mamka bude len robiť zemiaky a vyprážať,ja sa mám :grinning: :grinning: ,keby som povedala kludne urobi ceký obed ale ja radsej sama,nevie tak ochutiť ako ja.. si fandím,nie?? :grinning:

viac ako mesiac nepil nič,nechcel,začal cvičiť,ale som mu povedala ze nech si dá dnes na moje narodky to šampanské co nevypil na silvestra...tak on sampanské pije a ja vodu z vodovodu :grinning: apna no prekvapko bolo teraz ked mi kupila tu vetrovku puma predvcerom tuším z rakuska,tyzden pred tym mi kupil botasky adidas..niic som nechcela ani na narodky..aj v madarsku som si kupila,tak mi nic netreba..
no ale som si dnes kupila 2 rtričká v orsay obchode a o 6 e mi menej zaučtovali :grinning: ,tak ma vysli 2 tricka na 10 e,zadara :grinning: take su elegantnejsie lebo ja same sportove nosím.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mozno bola z akcie este vacsia akcia,kto vie,ale pisane na vysacke bolo inak..
no a som sa vyblaznila v drogerii :grinning: ,make up,ceruzka na oci,ceruzka na nechty,5 tienov ,lesk na pery.. :grinning: tomu sa ja najviac teším :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jan 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
apn a no dnes som vedela ze nebudem dietne jest a vobec mi to nevadi ani som na to nemyslela..som si nechcela pokaziť chuť :grinning:

ranajky pol banána
obed pomaranc
olovrant neskorsí chicken burger/ale v celozrnej zemli/ vela zeleninky aj taka omeletka vajicková v tom bola,hranoly,tatarka,cola :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,som nakoniec take jedlo vybrala nech si dame a nie varene,ked zajtra budu rezne bravcove.
vecera nič,káva a voda
16. jan 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawes,
mukky tak si nakupila,ty snad uz aj cestovne kufre budes potrebovat na tu kozmetiku :grinning: nie ze kozmeticke :grinning: ...
hej,viem,ze ti kupil,len som myslela,ze ci nieco,co ti nedal este..
a dobre,ze si si dala aj ja by som si dala,keby som mala sviatok..

ja tiez dnes nic moc,rano v robote hrianka s vajkom a fazula v omacke parad. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
isla som pesi z roboty domov :grinning: asi 25min.,nemozem verit,ze som sa vybrala,
som si urobila kavu a nejedla som,len som ochutnavakla co som varila a este aj plnku z kolaca :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no a okolo siedmej som si dala trochu vyvaru so zzeleninou a teraz cisty vyvar zo salky este chlipkam...

zas ma lame cela noha,hlavne ma picha v tom klbe bedrovom,ja sa uz aj hambim normalne ,jak stara baba som :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
a zrazu ma zacaloi dusit a to fakt z minuty na minutu a uz kycham a z nosa mi tecie, a pritom mi nic nebolo,tak zrazu na mna prislodufam,ze prejde,dala som si slivovicu52% :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: a citron som zjedla,dajake c-cko a na noc si dam paracetamol...to mam preto,ze som akrat dnes vravela,ze mala uz mesiac je zdrava :zipper_mouth:
16. jan 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. jan 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz si dovarila,dobre to je,mna dobre to vyzera
16. jan 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sa rehlim lebo som nenapisala hranolky ale hranoly :grinning:

dufam ze ta prejde choroba :rolling_eyes: vela si makala to preto :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
16. jan 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej kufre mi treba :grinning:

fazula?nemusim take lakocinky :grinning: to moj jedava,mu varievam cely hrniec mexicku fazulu a mam potom pokoj od varenia tyzden :grinning:
16. jan 2010 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
slivovice aspon pol flase musis vypit a budes povolna a sa vypotis potom :grinning: :grinning: :grinning:
16. jan 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne mukky vazne,mozno som prechladena alebo ja nechapem,v kuse ma lamu kosti,nemozem vydrzat...nie len ked po praci ,ale hlavne v tom klbe ma picha ,nemozem poriadne chodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
si zaobstaram invalid.vozik takym tempom asi :rolling_eyes:
16. jan 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuj hnusna bola,dala som si pol deco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tyzden je fazulu?sak byma roztrhalo :grinning:
16. jan 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
super to je..to je tak cele v kuse??take dlhé?

:cry: :cry: mna láme uz par rokov ale klop klop uz trosku ustalilo sa..mam remu :frowning2: neviem uz v akom stadiu len asi miernom ale som mala zle reumaticke testy uz asi 10 rokov dozadu..koli mandliam,takmer mesacne same anginy od babatka :frowning2: :frowning2: ale od porodu ani raz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. jan 2010 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
niki uz si tu??kuk hore link,toto este nemame pre nase deti,dobre nie?? :grinning:
16. jan 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukla som :wink:
16. jan 2010 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja uz tyzden jem hrachovku :grinning: :grinning: :grinning: ,este stale neni zjedena ja neviem varit malo polievky :grinning: :grinning: a mm mi neje,len 2 krat mal,lebo nestoji tam lyzicka :grinning:

som si kupila tarhonu,som naposledy robila pred par romi co som vam pisala ze bohatstvo velka bola jak kukurica,alebo pinpongove lopticky skor :grinning: :grinning:

ako ty apna robis?tisic rokov som nemala a k tomu masko na stave,mnam...aj slovensku ryzu asi naposledy v jedalni v skole som jedla
16. jan 2010 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trochu oprazim na troche oleja,zalejem vriacou vodou asi 1cm nad tarhonu,dam vegetu,zakryjem,dam na najpomalsie a dusi sa,kym sa voda nezmizne..potom vypnem a este necham zakrytu dojst..ako ryzu

dobre to je,ale nie do nasho mini bytu :grinning: to skor fakt do zahrady

niki caw :slight_smile:
16. jan 2010 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Apna, ahoj...
Vidím že v tejto téme sa zbierajú nočné sovy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. jan 2010 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pojdem asi pomaličky zalhnúť a zajtra sem k vám nakuknem...
Majte sa

ps: mukky zase iná foto :grinning: :grinning: :grinning:
ale pekná :wink:
17. jan 2010 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ap tak kedz budzem mac podla tvojoho postupu golfove lopcičky a ne tarhonu tha ci dam cez križe :rolling_eyes: :grinning: :grinning:

ja nedam vegetu len sol
17. jan 2010 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok