Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

apna
15. jan 2010

uz mi zacal serial 😀 taka som salena,diega a palomu uz davaju asi 4krat 😀 a ja vecne cumim 😀 normalne cakam 😀 idem si urobit kavu 😝 mala nejak dlho spi,asi preto ze p je pri nej

mukky
autor
15. jan 2010

ahoj,mne sa malý napapal a teraz sedi v stolicke a zapla som mu kravičku Connie jeho oblubenu kreslenu rozpravku dookola 😀 ,aj deku ma a tam je kravička tak mu asi kupim nejhaku hracku kravicku a connie sa bude volať 😀 ,mám čas takých 20 minut..mm odisiel do nočnej už

stále po jedle musi sediet lebo on by to hned vylietal co jedol 😀

ap hej davam do francuzkych smotanu,ty nie?ved aby neboli suche..ci ty co davas?ked mam navrstvené vsetko tak si kyslu smotanu rozmiešam s troskou mlieka,pridám 2 vajíčka surové,trosku soli,nastruhaný syr a tým to všetko prelejem a zapekám..mňam 😀

diega som aj ja mala rada,a podobá sa na mojho bývalého 😔 😀 aj vlasy mal dlhé..v noci išlo,aj esmeralda..
ty romantičko 😀 😀 😀

apna
15. jan 2010

neee,ja nie som romanicka 😀 😀

jedlo je fuuuj,nechuti mi,ani p urcite nebude 😝
a do francuzke nevrstvim,ale vsetko zmiesam,peciem,pred koncom polejem rozslah.vajickami....

mne mala nejak dlho spi,uz sa nudim 😀 uz tri hodiny,nechapem

urobim p tie pampusiky,len cakam kedy vstane mala,nech ju prevetram a pojde so mnpou do obchodu,lebo mam len jeden banan

ten savik musi byt riadne sidlo,ked tolko lieta 😀

mukky
autor
15. jan 2010

skoda ze sa neda dat video,by si videla 😀 aj teraz ho fotim a kym to cvakne uz je prec a neni v zábere 😀 😀

idem dat fotky,toten malý je celý jeho otec,rád pratá a pomáha😀 este nech sa nauci zehliť ako ocko 😀 😀

hej urob ich uvidis dobre budu nananove adaj 3 banany a nechaj cesto postat..
tak skus francuzke tak a uvidis tu zmenu 😀 😀

ja tu kasu urobim niektory den ale nemam hovadzie maso len bravcove pliecko pomlete a mrkvu si podusila nastruhanu,hej?na cibulke?

apna
15. jan 2010

mukky maso skoncilo v kosi,staremu som urobila hamburgery 😀 som opikla nakorenene maso,lebo som nemala polotovar doma,aj cibulu som oprazila s tym masom,taku na hrube kolieska,boze,jak som slintala ,ked to jedol 😝
som mu zavidela 😀 😀 😀
a urobila som tie sisky,su fajne,tiez som si jednu dala cistu na veceru 😀 chcela som jogurt,ale revala azjak ho chcela 😀
bola som sa snou na chvilku prejst-do obchodu sme sli,no ten topiaci sa sneh,katastrofa a s kocikom sa trepat po nom 😝

mukky
autor
15. jan 2010

preco v koši?? 😕 ako presne si robila ved tam islo len vsetko dobré..

takže pampušiky chutili 😉 ,sla si presne podla receptu?

apna
15. jan 2010

caw,
ja neviem,no ja somlen ochutnala tu omacku a bolo to nefajne a ani p nechutila 😝 ja na take nezvyknem pouzivat kys.smotanu a udeny syr som fakt pouzivala prvy krat a estehorcica do toho 🙄 kysle divne to bolo

hej,podla receptu som sla,neboli tmave,fajne su 🙂

isla som si s malou lahnut,ale ja nezaspim skoro normalne,tak som sa vratila 😀 dala som 15min.na bike,bo p hucal,ze ho vyrusujem 😀
zajtra praca vola 🙄 ale aj sa tesim

mukky
autor
15. jan 2010

ja som hladná,idem povešat teda prádlo z dvoch praciek a urobit si kávu,pridem za 30 minut ak tu este budes

apna
15. jan 2010

akurat som kuk fotky,tak maly ti len s mopom beha,hej? 😀 a s metlou?asi to su hracky no.1 u vas teraz 😀
zlaty je,ajja musim laure take nieco pozriet,odkial to mate?

apna
15. jan 2010

uz nebudem,idem si lahnut,snad zaspim,ale vobec sa mi nechce..
aj ja ked som velmi hladna,pijem kavu 😀 daj si nieco,este noc pred tebou 😀 ty si kludne podla mna daj nieco aj neskor,kedze chodis velmi neskoro spat.
boze vedla len buchaju a buchaju,sa stahoval tam niekto,tak asi sa zariaduju...ale uz by mohli prestat 😠

apna
16. jan 2010

ahojte,

mukky vsetko naj naj naj k narodeninam 🙂

co porabate?moji sli do mesta kupit malej nafukovaci domcek ci co,ja varim
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18585&ord...
fajne to je,ale nemala som zazvor,ani sardelovu pastu,ale aj tak ok...

este robim hov.vyvar,mozno nejaky kolac este? 😕 sibe mi 😀

mukky co ste nakupili?a nejake prekvapko od manzela bolo?

pancake
16. jan 2010

mukky vsetko najlepsie k narodkam. ani si sa nepochvalila. a kolko ze? 20? 😀 😀 😀

mukky
autor
16. jan 2010

čafté,nedávno sme došli,sme boli von,potom sa najesť a schopingovať 😀 🤐
baby dakujem za blahoželania,ste zlaté 😵 😵 😵

mm mi ide teraz robiť kávičku,aj mrkvu a kapustu nastruhal na zajtra na šalát,zajtra chce este obaliť rezne a mamka bude len robiť zemiaky a vyprážať,ja sa mám 😀 😀 ,keby som povedala kludne urobi ceký obed ale ja radsej sama,nevie tak ochutiť ako ja.. si fandím,nie?? 😀

viac ako mesiac nepil nič,nechcel,začal cvičiť,ale som mu povedala ze nech si dá dnes na moje narodky to šampanské co nevypil na silvestra...tak on sampanské pije a ja vodu z vodovodu 😀 apna no prekvapko bolo teraz ked mi kupila tu vetrovku puma predvcerom tuším z rakuska,tyzden pred tym mi kupil botasky adidas..niic som nechcela ani na narodky..aj v madarsku som si kupila,tak mi nic netreba..
no ale som si dnes kupila 2 rtričká v orsay obchode a o 6 e mi menej zaučtovali 😀 ,tak ma vysli 2 tricka na 10 e,zadara 😀 take su elegantnejsie lebo ja same sportove nosím.. 😝 a mozno bola z akcie este vacsia akcia,kto vie,ale pisane na vysacke bolo inak..
no a som sa vyblaznila v drogerii 😀 ,make up,ceruzka na oci,ceruzka na nechty,5 tienov ,lesk na pery.. 😀 tomu sa ja najviac teším 😀 😝

mukky
autor
16. jan 2010

apn a no dnes som vedela ze nebudem dietne jest a vobec mi to nevadi ani som na to nemyslela..som si nechcela pokaziť chuť 😀

ranajky pol banána
obed pomaranc
olovrant neskorsí chicken burger/ale v celozrnej zemli/ vela zeleninky aj taka omeletka vajicková v tom bola,hranoly,tatarka,cola 😀 😀 😝 ,som nakoniec take jedlo vybrala nech si dame a nie varene,ked zajtra budu rezne bravcove.
vecera nič,káva a voda

apna
16. jan 2010

cawes,
mukky tak si nakupila,ty snad uz aj cestovne kufre budes potrebovat na tu kozmetiku 😀 nie ze kozmeticke 😀 ...
hej,viem,ze ti kupil,len som myslela,ze ci nieco,co ti nedal este..
a dobre,ze si si dala aj ja by som si dala,keby som mala sviatok..

ja tiez dnes nic moc,rano v robote hrianka s vajkom a fazula v omacke parad. 😝
isla som pesi z roboty domov 😀 asi 25min.,nemozem verit,ze som sa vybrala,
som si urobila kavu a nejedla som,len som ochutnavakla co som varila a este aj plnku z kolaca 😝
no a okolo siedmej som si dala trochu vyvaru so zzeleninou a teraz cisty vyvar zo salky este chlipkam...

zas ma lame cela noha,hlavne ma picha v tom klbe bedrovom,ja sa uz aj hambim normalne ,jak stara baba som 😝 🙄
a zrazu ma zacaloi dusit a to fakt z minuty na minutu a uz kycham a z nosa mi tecie, a pritom mi nic nebolo,tak zrazu na mna prislodufam,ze prejde,dala som si slivovicu52% 😝 😀 😀 a citron som zjedla,dajake c-cko a na noc si dam paracetamol...to mam preto,ze som akrat dnes vravela,ze mala uz mesiac je zdrava 🤐

apna
16. jan 2010

moj kupil dneska malej toto
http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/stores/servle...
mudry je? 😀 😀 😀 sa pomylil,chcel nafukovaci domcek ci co 😀

mukky
autor
16. jan 2010

uz si dovarila,dobre to je,mna dobre to vyzera

mukky
autor
16. jan 2010

sa rehlim lebo som nenapisala hranolky ale hranoly 😀

dufam ze ta prejde choroba 🙄 vela si makala to preto 😀 😀 🤐

mukky
autor
16. jan 2010

hej kufre mi treba 😀

fazula?nemusim take lakocinky 😀 to moj jedava,mu varievam cely hrniec mexicku fazulu a mam potom pokoj od varenia tyzden 😀

mukky
autor
16. jan 2010

slivovice aspon pol flase musis vypit a budes povolna a sa vypotis potom 😀 😀 😀

apna
16. jan 2010

ne mukky vazne,mozno som prechladena alebo ja nechapem,v kuse ma lamu kosti,nemozem vydrzat...nie len ked po praci ,ale hlavne v tom klbe ma picha ,nemozem poriadne chodit 😝
si zaobstaram invalid.vozik takym tempom asi 🙄

apna
16. jan 2010

fuuj hnusna bola,dala som si pol deco 😝
tyzden je fazulu?sak byma roztrhalo 😀

mukky
autor
16. jan 2010

super to je..to je tak cele v kuse??take dlhé?

😢 😢 mna láme uz par rokov ale klop klop uz trosku ustalilo sa..mam remu ☹ neviem uz v akom stadiu len asi miernom ale som mala zle reumaticke testy uz asi 10 rokov dozadu..koli mandliam,takmer mesacne same anginy od babatka ☹ ☹ ale od porodu ani raz 😵 😵 😵

mukky
autor
16. jan 2010

niki uz si tu??kuk hore link,toto este nemame pre nase deti,dobre nie?? 😀

nikollette
16. jan 2010

Kukla som 😉

mukky
autor
16. jan 2010

ja uz tyzden jem hrachovku 😀 😀 😀 ,este stale neni zjedena ja neviem varit malo polievky 😀 😀 a mm mi neje,len 2 krat mal,lebo nestoji tam lyzicka 😀

som si kupila tarhonu,som naposledy robila pred par romi co som vam pisala ze bohatstvo velka bola jak kukurica,alebo pinpongove lopticky skor 😀 😀

ako ty apna robis?tisic rokov som nemala a k tomu masko na stave,mnam...aj slovensku ryzu asi naposledy v jedalni v skole som jedla

apna
16. jan 2010

trochu oprazim na troche oleja,zalejem vriacou vodou asi 1cm nad tarhonu,dam vegetu,zakryjem,dam na najpomalsie a dusi sa,kym sa voda nezmizne..potom vypnem a este necham zakrytu dojst..ako ryzu

dobre to je,ale nie do nasho mini bytu 😀 to skor fakt do zahrady

niki caw 🙂

nikollette
16. jan 2010

Apna, ahoj...
Vidím že v tejto téme sa zbierajú nočné sovy 🙂 🙂 🙂

nikollette
16. jan 2010

Pojdem asi pomaličky zalhnúť a zajtra sem k vám nakuknem...
Majte sa

ps: mukky zase iná foto 😀 😀 😀
ale pekná 😉

mukky
autor
16. jan 2010

ap tak kedz budzem mac podla tvojoho postupu golfove lopcičky a ne tarhonu tha ci dam cez križe 🙄 😀 😀

ja nedam vegetu len sol