Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

apna
5. júl 2009

som bola pri malej,spi a keca a kolotoc jej zavadza

pancake
5. júl 2009

caute. pomozete mi pri vybere golfiek? chcela by som kupit nejaky veeellmi pohodlny kocik pre maleho. len si neviem vybrat. apna aky mas?
lebo nepoznate nejake formum na golfkace????

ja som rozozrana ako hovado, mali sme vcera oslavu, s. dostal tollko darcekov ze ani nepostrehol ze ich ma tolk tolko vela. 5 minut sa hral s kazdou hrackou a odhodil.no odpadla som, aj suseda zaklopala a priniesla malemu hracku a pohladnicu.... no bolo super az na to moje obzerstvo.

nestiham vas ani iprecitat ale ked si najdem cas, tak docitam. papa

pancake
5. júl 2009

mukky hrncekove knedlicky nerobim, ja knedle kupujem a tie laskonky by som nezjedla ani keby si mi 100 eur davala. ja na sladke nie som. ja vypekam drahemu aby som mala na par dni od neho pokoj. ma to aj na ranajky alebo ku kave, alebo na veceru. nemusim furt rozmyslat co mu nachystam.preto peciem.

apna moj maly sa vola Samko. 😉

ak vas napadnu tie kociky tak napiste.

a apna aku autosedacku mate? ja som si vybrala z argosu. kukni.stoji 44 libier a je 1-3stage..taky @ je tam nakresleny. kukni do katalogu a napis co si o tom myslis.budem cakat.

jozkasisi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mukky
autor
5. júl 2009

pancake tak to je super ked nemas rada sladke,by som bola jaka stihla keby som ho nelubila,aj ja chceeeem nelubit 😀 😀
a nemas rada ani keksy ,cukriky,coko,zmrzku..ci len kolace?

my mame maxi cosi autosedacku,v testoch patri medzi najbezpecnejsie,kupovali sme na madaroch

mukky
autor
5. júl 2009

apna ideme do chorvatska v auguste,na krk.

co ste dnes varili?Ja tie cestoviny,boli super

sisa2
5. júl 2009

pancake - my mame jane energy, som s nimi fakt spokojna - relativne lahke, skladne a pre drobca pohodlne. ja som vysoka (180 cm), takze som ocenila, ze rucky su vyssie, co mi pri inych kocikoch chybalo.

sunny_face
5. júl 2009

Ahojte kočky! Ste sa teda rozpysali-tolko receptov, fu ale aspon viem keby nieco kde sa mam inšpirovať. My sme mali oslavu narodenin v pizzerii. Moji rodičia aj svokrovci väčšinou všetko oslavuju doma,tak sme si s drahym povedali, ze im urobime zmenu.A bolo celkom fajn,len keby ten moj certik obsedel aspon 10 minut. ☹ Moja mala je trosku hyperaktivna a odkedy chodi, tak len za nou lietam a zachytavam ju, aby si neubližila.

sunny_face
5. júl 2009

Ja som tento vikend robila šatečky z lístkoveho cesta- na tom sa moc nenarobim a cela moja rodinka ich miluje. Mnam a boli fakt dobre. Od zajtra sa pridavam k mukky a idem sa brzdit v jedeni.

mukky
autor
5. júl 2009

sunny ahoj,a ake robis satocky,s cim?urobis stvorce a potom rohy das spolu do stredu?ja som este nerobila talkto..
sunny ved prid do chudnucej temy a pridaj sa k nam 😀 😎

mukky
autor
5. júl 2009

ja si papam teraz veceru studeny melon a este mozno padne za obet jablko...
bobacik mi uz haja,manza na nocnej,to je raj 😀

sunny_face
5. júl 2009

Satočky robim klasiky ako pises. stvorcek a sup uz je trojuholnik s lekvarom v trede.

Mukky a ktora je ta chudnuca tema-co som pozerala je ich tu velmi vela.

mukky
autor
5. júl 2009

ja chodim tak do troch sa pozerat ako sa komu dari 😀 ,ale najviac som v ideme chudnut rychle ..

mukky
autor
5. júl 2009

oprava ideme seriozne 😀

sunny_face
5. júl 2009

Tak tam idem kuknut. Co tam babenky ponukaju, ake dietky

apna
5. júl 2009

cafte zeny
pan som pozerala v katalogu,my mame tu za 34libier a je ok,ja som spokojna a alle pravdu[povediac sa moc do toho nerozumiem,p kupoval.v nasej sedi riadne,neviem ani ci da dat tak,ze akoby lahnut.a kocik ja mam od narodenia sportovy,ten co sa napichuje vajicko nato a som spokojna.prv som velmi chcela riadny s vanickou,ale tu moc nemaju take,a velmi som chcela cerveny,tak sme nasli hauck a v pohode.aj v zime ked som bola doma a mala mala mesiac,som ju dala do overalu,deky a fusakua este do toho fusaku od kocika a v pohode.dajak neriesima ani nerozmyslam nad novym.az potom klasicku buginu,ale to mi vyhovuje viac,lebo ked zaspi,tak ju dam lahnut.ja nemozem kukat na to jak deti spia po sediacky a hlavky im visia.

tak ste mali oslavu hej?a maly mal presne vcera rok?vela zdravia prajeme 😵

ja som dnes robila tarhonu a hovadzie ako stroganov,fajne bolo.a este som piekla tie rafaelo rezy 😝
baby i ja ku vam pridavam od zajtra,sice aj tak sa kontrolujem,ale davam aj sladke a tak.

aj ja robim z listkoveho cesta,ale rozky a vacsinou s nutelou robim

sunny_face
5. júl 2009

S nutelou som šatočky ešte nerobila, u nas je overeny lekvar aj v obchode kupujeme len s lekvarom. Nejak mi to drahy nechce a mne to tiez nepride na chut

mukky
autor
5. júl 2009

ja mam rada kysly lekvar a ked som pred tehu este nemala rada kolace velmi,tak rada som mala rohlicky z listkoveho a slivkovymi povidlami,mnam 😀
apna serus 😀 ,dufam ze dnes tu nebudes tak dlho strasit lebo potom nic nestiham pozerat 😀 😀 😀
musim zistit ci aj dnes ide to co vcera na joj,ten tanec,nevies?..

sunny_face
5. júl 2009

Ja mam klasicke golfaciky, moja mala nezaspi ani v aute v sedacke a uz vobec nie v kocari. Ma rada pohodlnu postel, Uz ako mala vzdy plakala v kocari a nie a nie zaspat. To boli vzdy behy s placom von na pol hodinu a po pol hodine zase naspät samozrejme s placom.

sunny_face
5. júl 2009

A to opakuju ten milionovy tanec, co bol kedysi? Ten sa mi pacil viac ako vsetky tie Lets dancy a Baillanda

mukky
autor
5. júl 2009

idem ja dojest melon,potom pridem

apna
5. júl 2009

ja s plnene lekvarom nelubim nic,ale makoma aj orechami hej

mukky neviem ci ide,daj vediet 😀ale rano sa mi tak nechcelo vstavat,nijak som sa nemohla prebrat

a to ake su vlastne golface?normalny sportovy?moj ked bola malla,lubila v kociku spat,v zime aj 4hod.na dvore.aj teraz pospi,ked sme vonku,ale uz si sedi,tak kuka na svet.

sunny_face
5. júl 2009

Joj to uz tu zase ja nebudem, ja mozem byt najviac tak do 22.00 a potom uz ma chytaju spanky. Ja sa len cudujem ked vidim, ze tu vypisujete aj po polnoci.To by som nezvladla.Kedy sa dobijate energiou?

apna
5. júl 2009

😀 😀 😀 ten prvu link super,ze prazdny plech 😀 😀 😀
hej,ale navrch som dala riadne cokoladu a este posypala kokosom

sunny opakuju hej,ja som vtedy nepozerala,aj mne sa to paci,sranda z poniektorych som sa narehlila 😀

mukky ty melon,ja si nalozila na maly tanierik co som varila 😝
i ja som si kupila velky melon,zajtra si dam,este grepy mam,ananas a vsetko stoji

apna
5. júl 2009

sunny ja ten tyzden vyspavam dlho,dnes do stvrt na dvanast,nechapem 😝 ale strasne ma bolel chrbat,bo som nechala malu s nami na posteli,bo mala nejaku bujnu noc

sunny_face
5. júl 2009

Ty brdo to fakt do stvrt na dvanast??? 😨 Ja musim vstavat o 6rano a potom mi ide mala spat az o 12 na 2 hodinky a vecer mi zaspava tak okolo 8.30. Ale este nikdy ma nenechala tak dlho spat.

sunny_face
5. júl 2009

Hladala som nejaky obrazok mojho kocarika, ale nemam sancu, lebo ho mam posunuty od sesternice a ma uz nejaky ten rocik. Teraz su uz vsetky kocariky velmi mohutne a podla mna aj tazke. Toto chytim a raz dva prenesiem, ked treba. Ale aj tak mi viacej chodime ako sa vozime-ako som uz spominala mam moc zive dieta a chodenim ho aspon trosku znicim (samozrejme aj seba)

mukky
autor
5. júl 2009

sunny a ked ti mala spinka si nelahnes doobedu?Mne dnes spal 3,5 h,vcera tusim 4 a spala som s nim 😀 ,vtedy dobijam energiu

neviete asi so tu napisal ten nick a kto ho dal vymazat? 😕

sunny_face
5. júl 2009

Tak ja sa s vami lučim a idem sa dobijat na zajtrajsi den. Zajtra sa ozvem Ahojky