• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

13. júna 2012 
sunny no mala nespala vstala o pol deviatej,ale tato ju zobral :grinning: :grinning: :grinning:
inak mi uz laura pospi aj do rana niekedy,ked ide neskoro spat,t.j okolo pol jedenastej,pospi do siedmej,osmej.inak tiez zaspava okolo osmej,deviatej,ale ona pospi pol hod a potom sa asi dalsich 45min.budi,musim ku nej kazdu chvilu behat,davat dudu a tak.ale ked ide neskoro,tak nie,spi uz riadne.dakedy to je nervy vkuse ku behat.keby som lezala kolo nej,tak by spala.ona si vybera dudu,s rukami naraba a nemoze tak spat.ked som pri nej,ju drzim za rucky a haja
5. júl 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky dakto tu posal do vsetkych ten,kde dnes niekto prispel same hovadiny,nadavky,
5. júl 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tem
5. júl 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej,a vsetko uz vymazali?a odkial vies?ja som nikde nic necitala..
5. júl 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este mi to neda.Esteze su ti tatinkovia, len skoda ze ten moj my moze zobrat rano malu len cez vikend a to sa mu vačšinou nechce, lebo makal cely tyzden a potrebuje sa dospat. (Ja som predsa na materskej DOVOLENKE!!!Stale doma a len sa prechadzam po ulici a nenarobim sa- oooch ty chlapi). Ja som to mala tiez takto ze Lucka zaspala a po pol hodine pravidelne mraucala dala som jej cajik a spala dalej. Teraz sa uz zlepsila.Zaspava pri caji a spi mi tak do 3 dame mliecko a potom uz az rano o 6.
5. júl 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky su fajne,ja mam len jeden a som spokojna,dajak nepotebujem potrebu,kupit iny,neviem,mozno doma
5. júl 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sunny este si tu?ved ostan :grinning:
5. júl 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak uz naozaj papa
5. júl 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som citala,ale som ale som nepisala,lebo sme sli niekde,sak pozri v ostatnych a uvidis,ze ten isty nick,len uz vsade vymazali.ani nechci vediet co,vsade nadavala akurar v prikrmoch daco o hrasku pisala
5. júl 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no my sme museli kupit este jeden :confounded: ,lebo tamten mal len letnu striesku chicco a bola este zima a do vanicky sa uz nezmestil..inac ani ja by som nekupovala,niekto ma aj 7,8 krat vymeneny pri jednom babu :confused: :grinning:

som ho aj chcela predat ten chicco,a nepredal sa mi,tak si ho necham pre druhe a je to..
5. júl 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, ale ste toho naplodili za tyzden :grinning:
az sa mi to nechce citat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. júl 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf lumi,kde si bola?
dala som do albumu kocik :wink:
5. júl 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som u mami.. nech si uzije vnucika, a uzila si ho teda riadne, lebo mu vysiel treti zub a bol mrzuty :grinning:
dufam ze to bude uz len lepsie :unamused:
5. júl 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lumistri ahoj
5. júl 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a bez manzela si bola? :sunglasses:

apna pekny kociarik :slight_smile: cervena sa mi paci
5. júl 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teraz varili a idu jest na VOx kanale,promi diner relacia :grinning:
5. júl 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teraz piju :grinning:
5. júl 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten bol doma.. hovoril ze sa nudil.. furt mi vyvolaval :grinning:
pekne kociky mate.. my sme mali zeleny.. neutralny :dizzy_face:
5. júl 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj mne teraz moj volal,som mu povedala nech ide makat a nech sa neulieva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lumi a uz nemate?
5. júl 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teraz jedia nejaku polievocku s masovymi gulkami z mleteho masa :grinning:
a druhe maju plnenu papriku a zakusok neviem co este...
5. júl 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame odstaveny v pivnici.. som kupila taky lahky
http://www.babymania.sk/index.php?lang=&l=s&p=_detail&id=610&c=2
no taketo daco, ale v takej hnedej farbe, sice muz tvrdi ze je to siva a svokra ze strieborna, ale ja furt hudiem ze je to hneda :grinning:
5. júl 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj p ma v robote prestavku kazdu hodinu a zo zaciatku mi vzdy vyzvanal,az na nervy.teraz uz tak 2krat za smenu
my pozerame nejake dvd komediu,laura nespi,dnes je jak z divych vajec,plna zivota.sme bolui u segry,zajtra iodu na holiday do turecka,jak im zavidim,my toho roku nikam,lebo s malou nechcem este.
mukky,vy teraz prvykrat s malym?
5. júl 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lumi pekny :slight_smile:
apna prvy krat..ja som velmi nechcela ale manzel uz potrebuje vypnut z roboty..dost tazko robi
ano,prvy krat ideme,dufam ze nebude problem,aj ked mam strach z cesty..taki vodici bezohladni,vsade same nehody,toho sa bojim..za 7 hodin by sme tam mali byt,pojdeme cez noc
my sme neboli ani na svadobnej ceste a na dovolenke sme sami nikdy neboli :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,a to sme spolu dlho
5. júl 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
apna a to co robi ked ma tolko prestavok? :confused:
5. júl 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem ja na stacionar bambulky,aspon na 10 minut ak vydrzim..potom pridem
5. júl 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, ja by sla tiez na dovolenku.. ale sme sa so starym dohodli ze az na buduci rok k moru.. dnes sme sli autom 3,5 hodiny, maly spal z toho dve, a potom sa zobudil a chudak bol nervozny z toho ze musi sediet a byt priviazany.. a navyse som ho trikrat prezliekala, lebo bol spoteny a to aj napriek tomu ze mame klimu.. no hrozny cas bol dnes na cestovanie..

takze dovelenka toho roku = tyzdenu jednej starej mamy a tyzden u druhej.. :grinning:
5. júl 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zvladla som 15 a pol minuty,doteraz najviac,uz sa mi viac nechcelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a spalenych 110 kalorii..jeden stredne tucny jogurt ma zhruba tolko,uz som smirovala :grinning: ,takze nic moc to teda neni :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lumi ved aj to je pekna dovolenka..my pojdeme asi na noc,zatial tak to vyzera..
5. júl 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo cestovat v noci je lepsie.. aspon nie je tak teplo..

som sa chcela spytat.. vy este kojite?
5. júl 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som si vecer vybrala palette sampon ze si dam na vlasy ale uz na to kaslem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

babyyyyyy,ja asi nedam na den narodenin mojmu malickemu nic,az neskor :frowning2: ,myslite ze to vadi..??
lebo vcera si segra prisla odomna nieco pozicat a sme sa bavili len tak medzi dverami a ja ze chcem malenmu kupit odrazadlo alebo bicyklik ci nieco podobne a ona ze nemam kupovat ze mu kupili uz nejaku motorku..a ja ze idem tortu kupovat no a ona ze mamka urobi urcite pre drobca,no a aj svokra ide dat urobit a ze naco mi tri
:stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no tak rozmyslam ze co este podostava..lebo neviem..tak ci nemam pockat co dostane a potom pojdeme do madarska a tam mu kupim co by sa mi este pacilo pre neho..nechc mu nekupim teraz ieco a nahodou to dostane,co stym potom..co vy na to???ved si ho vystiskam a vybozkavam..
5. júl 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok