Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

lumistri
9. júl 2009

ale hej, som mu dala ten sirup proti teplote a uplne ine kafe oproti tym capikom 🙂 som ho bola pozriet pred chvilou nema uz vobec teplotu.. takze som aj ja spokojnejsia.. aspon ho konecne mozem nechat spat v postielke, lebo posledne dve noci som ho mala pri nas, lebo som sa bala o neho.. 😉

mukky
autor
9. júl 2009

to chapem..mne bol maly 2 krat chory,raz stale mal sopliky,nemal ani 3 mesiace a dala mu ta kr..a ATB,ale podla mna ani nemusela,ale co som ja vtedy vedela,az teraz som mudra z internetu..a asi pred 2 mesiacmi kaslal a sirup sme brali len a teplotu mal len raz jeden den 38 a iba ked tak po ockovaniach

ja som strasny bojko a o maleho duplom a nech si vravi kazdy co chce..

lumistri
9. júl 2009

co je atb?
moj este nebol vobec chory, raz mal asi tri dni sopliky, ale to som neriesila, len sme mu odsali a bolo..
aj teraz sme dosli k doktorovi a ho prezrel a mi hovori ze ci je to prvy raz, ked som mu povedala ze hej tak mi na to odvetil ze vraj ma narok.. debo ako by bol rad ze ochorel.. inac neviem ci nezmenim doktora bo sa mi zda kus arogantny tento, mam furt pocit ako by som ho otravovala, ked tam dojdem 😖

mukky
autor
9. júl 2009

sla som si vcera o 3 lahnut,a o 3 aj daco strasne rany,vybuchy..som myslela najprv ze petardy..sla som na okno a horelo auto,nie nase nastastie..a aj auta okolo sa chytili,no panika vsade,ludia sli preparkovavt auta ale nebezpecne to bolo riadne..som myslela ze jeden chlap to schyta..a zeny kricali nech tam chlapi nejdu..no hluk jak na silvestra,dym vsade..z auta nezostalo nic a aj ostatne asi nepojazdne,no hruza..idem kuknut spravy ci daco o trom nebolo..a hasici dosli asi o 20 minut ak nie neskor.. 😒

mukky
autor
9. júl 2009

antibiotilka

lumistri
9. júl 2009

a este tie ockovania.. no s nasim to absolutne nezamavalo.. dokonca aj ked mu pichli ihlu sa len zamracil, ani plakat nezacal.. sme sa az cudovali ako statocne to znasal.. iba ked bol este uplne male mimi, mu brali krv a to vtedy plakal na raty, ale skor si myslim ze to bolo kvoli tomu ze mu nasilu drzali hlavicku.. chudatko moje.. ked pojde este niekedy nabuduce asik radsej poslem muza, bo mne to srdce trha 😢

mukky
autor
9. júl 2009

aj mne...mala som mu dat robit odbery,neurologicka chcela a ja som sa na to vyprdla,lebo mu brali raz z hlavicky a to bolo n ieco strasne...a uz to nedovolim ☹ ,este asi 20 minut potom vzlykal ☹ ,inac ani on nejak neplace velmi

lumistri
9. júl 2009

noo, to bolo cosi strasne, sa cudujem ze nevymyslia nieco humannejsie 😒

lumistri
9. júl 2009

a daky jednoduchy jablcnik nemas v ponuke? taky co sa da urobit, ked sa ti dieta tmoli pod nohami.. 🙂

mukky
autor
9. júl 2009

veru

lumistri
9. júl 2009

noo som nieco aj na nete nasla, tak sa nemusis trapit 😵

mukky
autor
9. júl 2009

😀 😀 daj link predsa

lumistri
9. júl 2009
lumistri
9. júl 2009

idem drichmat.. som daka unavena dneska..
bru noc mukky a pozdrav apnu 😔

mukky
autor
9. júl 2009

ty si teda sukromnicka ked si link nechavas pre seba 🙄 😀 😀 😀

ja ti poradim..kup si listkove cesto ,urob strudlu a mas po probleme 😀

mukky
autor
9. júl 2009

dobru ,apna sa na mna vykaslala 🙄
nehram sa s nou 😠

mukky
autor
9. júl 2009

inac zajtra mame oslavu predsa ale len u nasich..

apna
9. júl 2009

cafte
konecne som sadla,uz mame cestovnu horucku 😝
mukky 😀 😀 😀 hraj sa so mnou 😀 😀 😀 ze na picija sikam normalne

apna
9. júl 2009

sme boli na nakup,pratala som kupelnu ,svokrovi izbu som pripravila,urobila gulas,zeby som zajtra toho nemala vela,aj rozky z listkoveho,aj som si uvarila zemiaky na zajtra na knedle.som zvedava ci sa mi podaria a ci ochutim kapustu jak treba.bo to jak naschval furt je. 😝

mukky
autor
9. júl 2009

len sa smej zo mna 🙄 😠

nehram sa s tebou,pa

apna
9. júl 2009

a sme uz podavali nejake veci do kufra oco beriem ja,ostatne do auta vsetko,boze kolko veci,nehorazne a malej sme nabrali plienky,mliecka a nejake vyzivy,keby trebalo,utierky mokre....kopa sladkosti,som zvedava jak sa to vsetko zmesti do kufra auta

mukky
autor
9. júl 2009

a kedy idete????

apna
9. júl 2009

a k ockovaniu,nam ked dali prvu vakcinu doma,tak mala zvysenu teplotu a ostatne co uz brala tu,tak vobec.mne dr na sk vravela,ze tu su o nicom vakciny 😕
a naposledy to boli tri naraz,no ja som nechcela s nou ist,ja nemozem sa pozerat jak place,a ja este viac

apna
9. júl 2009

v sobotu ideme konecne 😉 sa tesim uz

apna
9. júl 2009

a preco mate oslavu u vasich?

apna
9. júl 2009

zlatucky je maly,som kuk foto

mukky
autor
9. júl 2009

dobre som tam napisala,nie???? 😀 😀 lebo robim 100 veci naraz..pizzu myslim 😀

no ta oslava co mala byt v restike segrina a potom ju zrusila bude u nasich aspon..

apna
9. júl 2009

chladnicka kupena?so zlavou a matonkami?

apna
9. júl 2009

aha ja ze vasa oslava co malemu na rok 😉 a co dobre budu varit?

mukky
autor
9. júl 2009

hej vyplatena,dojde na buduci tyzden 😝 ,mattonky doma,este som sa ani nenapila...

varit asi nic,lebo sa nestiha nijak,len misy asi budu a torta