Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

sunny_face
19. júl 2009
sunny_face
19. júl 2009

Dnes sa nikomu nechce? Lumi sa tulikam Mukky vari .... tak idem dalej surfovat po nete?! 😉

sunny_face
19. júl 2009

jaj tie preklepy.Lumy ja sa k tebe netulikam malo to byť Lumy sa tulika a Mukky vari 😀 😀 😀

lumistri
19. júl 2009

sunny no len aby 😀 😀
sme hrali s muzom clovece nehnevaj sa.. som prehrala 4x a poslednu hru som vyhrala 😠 ☹
asik mam stastie v laske 😲 😝 😀
idem si hadam zmyt vlasy, bo nam cely tyzden nepojde tepla voda.. no neviem co to bude za hruza.. este ze nie su take horucky, a vraj ani nebudu tento tyzden.. len ci sa da tym meteorologom verit.. 😖
hmm, sme pozerali tie spravy z pohody.. no cosi strasne.. takze sa dohovorilo o jacksonovi a teraz sa bude zase mesiac hovorit o pohode a festivaloch a bezpecnosti.. ☹

lumistri
19. júl 2009

inac sunny ani mne nechcel maly papat.. minuly tyzden to bolo hrozne.. som sa len hnevala, potom som mu urobila jeho oblubeny spenat a nejako sa to zlepsilo.. si musim zaklopat, uz tri dni mi je riadne ako sa patri 😵

mukky
autor
19. júl 2009

ahoj sunny,nevarim,podvecer prisiel m z prace a zobral maleho ku prababke a na prechadzku trosku a ja som si zdriemla 😵 do 20 hodky,takze som plna energie na noc 😀 ,ale tu na nete 😀 😝

moja babka mi poslala borsc soskovy,knedlik a kuracie masko s lecom,kuracie rezne,a bublaninu 😀 a petrzlenovu vnat 😕 😀 ,takze zajtra nevarim a asi ani pozajtra..

dnes som skoro nic nejedla,som hladna a teraz nedavno som sa tesila na melon,vcera taky obrovsky som si kupila a je hnusny,nedozrety,taky ruzovy cely ☹ ☹ ☹ ☹ ,mam po veceri 😝 ,tak som si dala hrozno..asi mi uz nedozreje,ci? 😕 😕 🙄

uz vcera mi ju nakoniec otvorilo tu stranku,ale dik este raz,ukazem aj manzelovi,ale zajtra,dnes uz ma dost 😝

s ja aj ze dajake receptiky si podavala ☹ 😀

a cuketu si ako robila?ja mam este jednu tekvicu a asi urobim teda pozajtra vyprazanu v cesticku,to lubim velmi,k tomu kasu,mnaam,kasu zboznujem velmi,a uhorkovy salatik,mnamky..ale asi bude bez salatu

mukky
autor
19. júl 2009

ja som uz vcera pozerala v archive o tej pohode,aj dnes este musim kuknutspravy spatne

mukky
autor
19. júl 2009

mne maly papa dobre ako vzdy,este sa nestalo ze by nieco nezjedol

lumistri
19. júl 2009

oooch mukky, ze si skor nenapisala, ja krava som zabudla.. som si vcera uhorky kupila ze urobim salat a celkom som na to zabudla 😠

a toto som urobila poobede, ale len z polovicnej davky..
http://www.dobre-recepty.sk/detail/8885-pudingo...
mnam 😀

mukky
autor
19. júl 2009

lumi 😀 ,prepac 😀

fajny kolacik a jednoduchy,podaril sa?mam rada listkove a aj kysle jablka v kolacoch

baby maly mi dnes postiskal nieco na klavesnici 🙄 😝 ,nejdu mi pisat urcite veci,napr zavinac ani ked dam na sk ci en klavesnicu,ani minus mi nejde napisat..a na dalsie som este neprisla...co mi tam mohol pomenit a kde sa to nastavuje,neviete??

lumistri
19. júl 2009

mukky je ti odpustene 😀 😀
klavesnica.. no skus ovladacie panely.. je to v ponuke start, ale neviem ci to tam bude.. a skus dat zavinac pravy alt+v, minus je tiez na numerologickej aj normalnej klavesnici ako pomlcka, ale neviem co sa ti tam mohlo porobit..

kolacik sa celkom podaril, uz je zjedeny 😀 😝 😕

mukky
autor
19. júl 2009

dik ze si mi odpustila 😀

manzel sa na to potom pozrie,teraz pozera taky hlupy film uz druhu cast na markize,sci fi ci co to je,take ja neznasam

a co ten melon,nevies,dozreje este?

lumistri
19. júl 2009

myslim ze nedozreje.. skor zhnije ☹
idem spat.. teda idem do postele 😉 😀
zajtra sa uvidime.. bru noc 😔

mukky
autor
19. júl 2009

tak si ma potesila teda.. 🙄

tak dobru 😔

mukky
autor
19. júl 2009

som si nevsimla tie smajliky ze ides do postele 😀 😀 ,co sa na tom rehlis??Bude tutu mutu??? 😀 😀 😎

mukky
autor
19. júl 2009

sunny je kde 🙄 ?,asi na pivku..

pancake tiez,a apna detto 🙄

sunny_face
20. júl 2009

Ahoj kočky, nejako sa míňame- ako bola ta reklama na fernet "kde iny končia, my začíname" ja to prerobim "kde Sunny končí, vy začínate" 😀
Cuketku sme plnili plnkou, čo sa dáva do kuriatka, takže to do seba zapadalo - mňamka, len keby som potom tak ťažko neodfukovala.
Nám vypli vodu tiež tento týždeň, kedže som si neumyla hlavu včera, tak som bola prinutená dať si ľadový spršec hneď ráno.

pancake
20. júl 2009

sunny face diky za link, a ak som dobre citala tak si sa vydala????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵

ja som bola na tych vypredajoch v sobotu a bolo vsetko za50%. tak som nakupila malemu vecicky az na 3-4roky. super. som uplne happy. mam 40 triciek, 3nohavice,dvoje topanky,svetrik,ponozky.... bla bla. kopy je toho kopy. tak sa vytesujem a obzeram si to kazdy den. 😀 😀 😀 uz rano o 4.30 ked som tam prisa, tak bolo 150 mamiciek predomnou. ale v pohode. chcela som odist hned ked som zbadala tu radu, lebo som si myslela ze sa do vnutra nai nezmestim, ale v pohode som bola medzi prvymi. je to velikansky obchod. a o siestej som bola krasne v praci na cas. este som aj upozornila kolegu ze ak pridem neskor, nech ma nehladaju ze nakupujem. ale nastastie som to stihla.

blbne nam ten zasrany net, a kym si kuknem tuto temu a reality.sk, tak prejde aj hodina. strassne je pomaly.

a ja som robila spagety a sosovicovu polievku taku co moze aj maly. bez soli, iba cervena /lupana/sosovica,zemiaky a majoranka.taku hustu a to mame vsetci.
zajtra ale neviem co bude. 😠

tak zatial pa a drzte sa.

mukky
autor
20. júl 2009

sunny kde si sa vydala,na cestu? 😀 😀 ..ja som nic take necitala,tak ma opravte ak ano.. 😕

bola som s malym von,od rana vrtaju 😠 nenormalne tak sme isli si pospat von.Ideme papat,najprv krpcek,potom ja,som hladna,uz sa tesim na obed.M mi uvaril cestoviny a ja si dam k tomu to kuracie masko s lecom,knedlik som radsej prenechala jemu 😝

nechc sa mi trcat doma,m ide o chvilu do roboty...ja nemam vodicak ,inac by som dakde hned vybehla do nakupneh centra..vy mate vodicak?

sunny_face
20. júl 2009

Ahojky, Mukky niesom na žiadnej ceste, len sme sa minule s Lumi bavili o tych svadbach a pancake to asi pochopila, že som ju mala teraz niekedy. Ja už som 2 roky stastne vydata - dufam, že to nezarieknem.

Bože Pan čo budeš robiť s tolkými vecami?Ze rano 4.30? Pomoooc-to ja som ešte v riši snov. Budeš maleho aj 3xza deň prezliekať,aby to všetko znosil.Ale ak je ako moja mala, že si sadne hoci kde na zemi nieje problem.

Mukky ak byvaš v panelaku, tak si viem predstaviť tie nervy.My sme to mali minulý rok-všetkým hrabalo a prerábali byty.Celé prázdniny buchali a vrtal.A mam suseda, ktorý tu vrtačku vie vybrať aj o 9hod.večer. Hroza, má jedine šťastie, že kým sa oblečiem (lebo to už som väčšinou v pyžame), tak skonči.Ináč hromy-blesky

mukky
autor
20. júl 2009

sunny som si myslela ze asi len pan to zle pochopila..

lumistri
20. júl 2009

uuu pan, to je fakt dost veci.. ani neviem ci ja mam tolko v skrini 😀
sunny aj my dva roky.. 🙂
mukky s tym vrtanim ti nezavidim.. my sme sa stahovali neskor ako ostatni, takze hrmot sme robili my.. ale asik len jeden vikend 😵 sem tam sa stane ze susedia este nieco dotahuju.. tak chytim maleho a ideme von.. nastastie sa to uz dlho nestalo (musim zaklopat)..
inac ani ja nemam vodicak.. a ani neplanujem urobit, mam z toho panicky strach.. mm do mna stale rype, ze si kvoli tomu ani robotu nenajdem.. a je fakt ze to skoro vsade vyzaduju.. ale co uz narobim ked sa bojim 😕

mukky
autor
20. júl 2009

dokvitnep po 21 hodke ... 🙂 😉 ☹ 😒 😠 😎 😖 😲 😢 😀 😝 😔 😅 😕 🙄 😨 🤐 😵

lumistri
20. júl 2009

idem sa ja dako po psote a biede umyt v lavory (jezis maria ako v 18 storoci 😠 😖 )
s potom si zrejme pojdem lahnut.. dnes som nejaka nemrdom..
vela piste, nech mam zajtra co citat, a dake receptove inspiracie na zajtra prihodte, bo ja neviem co varit 😕 zase..
tak bru noc 😔

mukky
autor
20. júl 2009

lumi co si na tabletkach ci co??? 😕 ☹ ☹

mukky
autor
20. júl 2009

nikde nikto? 😕

pridala som nove foto ak chcete,nakuknite...maly sa clapkal v bazeniku so sesternickou v nedele na oslave..

mukky
autor
20. júl 2009

CO VARIEVATE SVOJIM DETICKAM?miesate im spolu vsetko dokopy,napr masko,zemiaciky a zeleninu ci zvlast varite?

mukky
autor
21. júl 2009

🙄 🙄 kde je apnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa? a sunny a pancake??
lumi sexuje,to viem iste 😀 😀 😀 😀 😀

nedavno som zliezla zo stacionara,35 minut a 15 sekund,uff,som pri tom pozerala celebrity camp,skor su to cele v r.ti tie celebrity,otras aki su hnusni tam niektori,a pariskova a ta danica neskutocne,vlastne vsetci takmer 😝

recepty sa mi uz nechce davat 😝 ,ale sa mi nechce spat, s malym sme vstali o 19.15 po troch hodinach spanku 😀 😀 a vypila som nescu veeelku,posledny tyzden pijem nejake chute mam na nu,ale cez den,nie kojim tak nechcem...a skoro 2 roky som nepila..koli kojeniu a tehotenstve,,,fuha,tolko hodin a ja mam plno energie...tak a rano sa mi nebude chciet vstavat 😝 ,papapapapapapapapa

mukky
autor
21. júl 2009

som si urobila caro,ja asi musim ist do nejake spankoveho studia 😀 ,idem si kuknut sitcom a prinutit sa spat,a modlit sa aby maly vstal aspon o 8 hod 😀