Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
7. aug 2009

sunny tak si to dnes krasne uzite 😵 😵 ,idete len dvojka ci aj s kamosmi?
potom kedy pojdete po malu zajtra?v noci ti spinka pekne,celu noc?

mukky
autor
7. aug 2009

ja zboznujem 2 a pol chlapa,len mi skoncilo trapasy mojej sestry miesto toho ☹ ,toto vsetko ja si pozeram v noci a relaxujem 😵 😀 ,ked to ide cez den tak vtedy s malym buvame 😵

sunny_face
7. aug 2009

Dnes som bola na grilovacke u segry mala narodky tak som cuckala cervene vinko a uz citim ze mam ist do postielky ale musim sa premoct, lebo keby som tatu pustila sameho von tak by to zle dopadlo, vratil by sa až rano a ja by som mala len nervy, co vyvadza, kedze je taky isty ako ja a urcite by vymetal parkety

mukky
autor
7. aug 2009

sunny 😀 😀 ,bud rada ze vymeta parkety a nie zenske 😀 😀
tak si si mala dat fajnu ladovu sprchu,silnu kavu,ci energet.napoj,alebo podriemkat..a coze idete tak neskoro? 😕

sunny_face
7. aug 2009

zatial sme len my dvaja ale urcite sa niekto najde, kedze nasi znami su vacsinou bezdetni (co je na 30-nikov prekvapujuce), ale ved aj na nich pride cas a potom nam budu zavidiet ako sa nam chodi na pivko. Malu vyberame az okolo 4 od babky, nechame ju tam v klude sa vyspat a potom nech si ju uzije tata-po tyzdni bude na neho namotana.

sunny_face
7. aug 2009

Skor sa neda lebo moj tatuldo prichadza az okolo 22.00 co mi primpomina, ze uz tu mal byt a idem mu volat, ci sa nic nestalo.To ako ladova sprcha uplne stacit, ale az tak v hlave nemam aby som ju potrebovala. Predsa len uz som mimo cviku a davam si pozor

mukky
autor
7. aug 2009

a si sa vyparadila?a make uu,vlasy? 😀
este tvoj nie je doma ci ako ze idete tak neskoro?

sunny_face
7. aug 2009

Všetko ako ma byť, nech si troška zdvihnem sebavedomie a tatuldovi urobim radost, ked ma bude držat za ruku.
😵

mukky
autor
7. aug 2009

mne sprcha pomaha studensia ked som unavena,...taka vzpruha
juj tak tvoj rovno z prace ide tancovat?fiha to bude vladat?A napis nabuduce ze vy potrebujete rano dospat a nie mala 😀 😀 😀 ,to tvoj manzel chodi na tyzdnovky,nie?

sunny_face
7. aug 2009

Jasnacka my si ho uzivame cez vikend mala cez den a ja v noci 😀

sunny_face
7. aug 2009

Ale uz sa mi piska pod oknom, tak sa s tebou lucim a idem na rande s vlastnym mužom 😀

mukky
autor
7. aug 2009

😀 😀
sunny sa chcem opytat ze mali ste ake topanky gumene do mora?mali ste,nie?

mukky
autor
7. aug 2009

to je kraaaasne 😀 romantika ty vole 😀 😎

mukky
autor
7. aug 2009

tak uz si prec..pekne fotky,pridaj viac 😵

sunny_face
7. aug 2009

ešte v rychlosti popri obuvani- tam sme kupili take latkove, tie boli dobre lebo drzali na nohe a nesklzavali a dali sa kupit aj malej. jej stali 30kun a naše 40 kun? Však už si nepamätam. ale približne 7kun=1euro prepočitaj si

sunny_face
7. aug 2009

zatial papa

mukky
autor
7. aug 2009

sunny ake latkove? 😕 😕idem ja,zacina mi serial,pa

mukky
autor
7. aug 2009

bola som na wc tak som si nemyslela ze si este tu a ty sa obuvas 😀 a pises

sunny_face
8. aug 2009

Takéto nejaké len my sme si ich kupili tam a neboli gumenné ale z látky. Ináč sú veľmi dobre lebo v tých crosskach sa zle chodi vo vode-aspoň podľa mňa

http://www.najnakup.sk/Porovnaj_plutvy_SPARTAN-...

mukky
autor
8. aug 2009

a kupim to tam v pohode?dostat to vsade si myslis?tu malemu ani sebe a m neviem nic kupit 😝 a to aj na malu mali take male cisielka?my nosime 20 ale este aj 19 mu je dobra
tak ako bolo vcera?do kedy ste boli? 😀

mukky
autor
8. aug 2009

sunny dospava,apna je nezvestna,budem musiet po nej dat vyhlasit VB patra,pancake pracuje alebo oddychuje,lumistri dam tiez vyhlasit za nezvestnu.. 😝

mukky
autor
8. aug 2009

womenne a ty? 😕 piekla si kolacik?

mukky
autor
8. aug 2009
pancake
9. aug 2009

caute. sto rokov som nemala zapnuty net.hned 70mailov som mala, a este som ani nestihla pokukat.

ako sa mate?
co nove? ja nic stale po starom. este 4tyzdne budem chodit do toboty a potom zatvaraju firmu. bola som na konkurze do dalsej prace a vyzera to nadejne, ale som tam klamala, lebo som sa ponahlala domov k malemu,/strazil mi kolega z prace/no a asi na to pridu. ze kde som bola pred troma rokmi zamestnana v uk. a ja ze nikde, bola som na Sk. no ale ja som tu 5 rokov, tak to si zistia hned podla identifikacneho cisla, ked to vlozia do pocitaca. ale je mi to jedno. ja som chcela len vyskusat, a aj tak chcem zostat s malym doma. pre mna je dolezite aby si P. nasiel pracu. ale jemu sa zatial neozvali. bojim sa toho, ze on bude doma nezamestnany a ja budem musiet chodit do prace. dufam ze to ale tak nebude. 😝
dnes mam veget, tak vecer nakuknem.

pancake
9. aug 2009

no a dnes som varila kuracie sote s lecom a varene zemiaky s vnatkou a maslom. a k tomu vyvar. a vecer spravim cokoladove mafiny. ak si to dovtedy neromyslim.

a baby co uz davate detom jest???????????? boze ja neviem. mne sa zda, ze moj krpec papa to co ked mal 8 mesiacov.som hotova. na vsetko co sa kuknem, tak si poviem, tam je sol, alebo cukor, ...... a nedam mu nic. a on je stale hladny. lebo ta zeleninka s tym maskom cez neho preleti ani nevie ako. a stale krici ham ham ham. cely den. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mukky
autor
9. aug 2009

pan ahoj,ja tu budem vecer tak po 21 hodke 😵

ja som dnes malemu robila privarok.Dala som varit cervenu sosovicu do makka,bola asi za 20 minut.Po desiatich minutach od jej varenia som tam dala aj zemiaky na kocky,trosku kminu,asi necelu minutu pred vypnututim som tam pridala 2 lyzicky bieleho jogurtu.k tomu mal chlebik,chutilo mu to velmi,vcera mal to iste,ale s kyslou smotanou.Sol este vobec nedavam.Je to syte.Nas maly zacal asi treto den pistat ked jeme ,a nedame mu 😀

pancake
9. aug 2009

ja som mu teraz robila na olovrant varenu ryzu s mliekom a dala som tam jahodovy domaci dzem a vyplul mi to, tak do neho pcham banan. asi som to zle uvarila. 😝 😝

a my nemozeme vobec jest ked on nejje. musime spolu. inak to svoje nechce, a potom to moje by zjedol vsetko. 😀 😀 😀 😀

sunny_face
9. aug 2009

Ahojte dievčata teraz len tak v rychlosti až večer pokukám, čo sa tu deje.
Ohladne jedla malym nepomozem, lebo však viete ja uznavam zlatu strednu cestu a to znamena, ža pridam aj trosku soli, aj cukor dam do čajiku a mala je všetko čo jem ja. 😅
Mukky my sme tam malej kupili 21tky topanky do mora. Oni možu byt aj trošku väčšie, lebo su dosť tesne a sú hlavne na plávanie a chodenie pri mori a nie na celkové chodenie. Maju ich tam skoro v kazdom stanku.
V piatok sme dopadli velmi dobre bavili sme sa až do 4hod.Boli aj tanecky na parkete no musel byt na nas dobry pohlad medzi tymi 15-16ročnymi, ale kašlať na to hlavne, že sme sa vybujačili. 😀