Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
12. aug 2009

sticker zlate deticky,mas vela fotiek,prestudujem neskor vsetky 😵
ty si sa ma vcera pytala na scrapy,nie? 😵 ..dobre som to napisala 😕

sticker
12. aug 2009

Mukky a čo si videla z toho okna Ty? 😀
Hej pýtala. 🙂 Lebo je to naozaj "požierač času" 😝

mukky
autor
12. aug 2009

sunny dobru 😔

sticker ,videla som prd
😀

mukky
autor
12. aug 2009

ale pekne mas fotkecky 😵

mukky
autor
12. aug 2009

tej mojej janke,co mi ich robi,trva jedna aj 2 ,3 hodky...ma ich veeeela vselijakych

sticker
12. aug 2009

Tak to sa mi ani neoplatí ísť znovu na balkón, či náhodou.... 😝 😀
Tak idem opačný smer a to je spállňa 🙂
Ahojte a super je tu s vami 😅 Zajtra budem poctivo študovať 🙂

sticker
12. aug 2009

Aj táto Janka bude raz taká šikovná 😀 Len naozaj nemám čas.... Už vydržím, kým pôjde malá do škôlky a potom cez spánok mladšej budem robiť.... 🙂

mukky
autor
12. aug 2009

😵 😵

tak dobruuuuu,ved ak budes chciet nejake receptiky este,tak poridavam

mukky
autor
12. aug 2009

baby uz som vam pisala receptna tvarohove sisky?robievate?su vynikajuce ,lahke a rychle..a 2 krat ich robil aj moj m,ale mam dojem ze si ich oblubil koli tomu rumu,aby zvysok mohol dopit 😀

akurat ja mam recept ze tam ide hrudkovity tvaroh a cukru davam viac,aj take 4 lyzice,lebo to bolo malo sladke

http://www.receptar.sk/index.php?ID=18&SubID=2&...

sticker
12. aug 2009

Fíha, tak týmto by som ohúrila toho môjho. On je na sladké 🙂 . Lenže ja sa veľmi bojím robiť nejaké cesto. Lepí sa to a mne pri tom klesá aj tak nízke sebavedomie 😒

mukky
autor
12. aug 2009

lumi kde si sa zasekla??? 😕 tutu ci mutu? 😀

a na tej posteli spodnej bude este nejaka zabrana?

mukky
autor
12. aug 2009

stic je to strasne lahke..skuste to urobit po prvy krat obaja...ako my..ked to on zvladol,moj..a to nevari..ale nieco vie a aj z listkoveho by zvladol strudlu...

mukky
autor
12. aug 2009

ked pojdes podla navodu iste nepokazis nic...pripadne tam pridas viac rumu ci muky 😀 ...a treba to robit na miernom ohni..moja mama aj cedi olej po kazdom upeceni jednej varky v pancici,aby sa neprichytili

lumistri
12. aug 2009

cumim hviezdy, nie?! 😀 😀
ale nieee.. nejak som sa tu zacitala do tych tvojich receptov 🙂
a k tej posteli.. nooo ak dam len jednu tak len hornu a ta ma zabranu.. takze to mam poriesene..

mukky
autor
12. aug 2009

sticker tak tu mas tu ukazku video receptov,je ich tam spusta a su super,je tam postup 😵

http://ekucharka.net/langose/

lumi dobre vymyslene..a mate presne tu co si dala link?

pancake
12. aug 2009

tak ja som sa dala na facebook a som sa tam akosi zabudla a vy zatial ste tolko popisali. no pekne. zase mam co dohanat. 😠

je tu este ktosi?

mukky
autor
12. aug 2009

ja...aj ja som na face 😀 😝

mukky
autor
12. aug 2009

idem si urobit veeelku kavicku a pozerat serialy...ale aj tu som ..ak tu budete este tak kricte nahlas

lumistri
12. aug 2009

taku sme objednali.. myslim ze matrace budu biele 😀

pancake
12. aug 2009

mukky a ako sa tam volas idem ta najst.

lumistri
12. aug 2009

a tutu mutu dnes nebude, bo mm pride zase neskoro, ma poobednu a nadcasuju dve hodky, takze pride az okolo pol druhej.. a to ja uz budem na jeden bok vychrapana.. dufam 😝
idem este kuknut tie hviezdy a potom sprcha a spat.. tak sa majte pekne a mukky dobru chut ku kave 😔

mukky
autor
12. aug 2009

dnes som kupila tuto pastu=fel pre maleho..mam aj normal detsku pastu vademecum,ale tam je napisane neprehltat..a vcera mi poradila suem tuto..tu kozmetiku poznam len z regalov,ale sa mi paci..

http://www.biokosik.sk/e-shop/p/154/detsky-zubn...

mukky
autor
12. aug 2009

pan ip 😀

mukky
autor
12. aug 2009

lumiiiiiiitak dobruuuuuuuuuu,pekne snicky..inac ako spravna zena by si mala manzela cakat,aj do rana 😀 😀 😀

pancake
12. aug 2009

ved ja koza som tam dala email adresu a zabudla som heslo. takze to nemozem potvrdit a som z toho na nervy. a vobec sa tam nevyznaaaaaaam 😝

mukky
autor
12. aug 2009

som si kupila dnes po 100 rokoch casopisy na dovolenku a aj svokra mi dala zopar..baby co ja tam budem na dovolenke po nociach robit? 😕 😕 😕 ,som zaaaavisla na nete 😕 😕 ,ci skor na konikovi 😕 😝 🙄 ja som ho nechcela,som m vravela ze nechcem net 🙄 ,ale zlata moja sesterka nam dala zadarmo notebook 😵

mukky
autor
12. aug 2009

mozno si spomenies....

pancake
12. aug 2009

nespomniem. uz skusam hodinu. a ty si tam neni. 😕

mukky
autor
12. aug 2009

som..

opravujem sa...tekvica mi poradila ten gelik na zubky..prepac tekvicka

pancake
12. aug 2009

neni si tam. je tam milion takych bab s menom ako ty.
a vobec sa mi neda dostat niekde kde by mi pripomenuli moje heslo. ja mam tych hesiel asi 10. a ani jedno nefunguje. mam nervy ako hovado.