• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

13. júna 2012 
a vidim,že scrap ta bavi :slight_smile: šikovna :slight_smile:
26. apr 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a preco strava nefunguje na dva dni?? :grinning: scrap bavi moju znamu,to je je praca,ja by som na to nemala cas....
26. apr 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mlada si mamina...a piate babo este planujes??uz asi poznam odpoved :grinning: ..ja by som druhe a aj tretie snad este chcela...snad to plati pre to tretie..
26. apr 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..lebo su taky fajnovy,že by mi to nezjedli :angry: tak som si ich naučila tak mam...ale ja rada varim,ked viem čo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked mam rozmyšlať,ma ide poraziť...
niekedy som od zufalstva si pisala na papierik rozne nazvy a losovali sme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bo neznašam,ked sa opytam,že ,"čo mam variť?čo chcete na obed?" tak ony že nevedia,že je im to jedno :confounded:
26. apr 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piate? :confused: to by musela byť veeeeleka velikanska nahoda..ale fakt strašne velkaaa :grinning:
26. apr 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: ved za chvilu uz moze varit najstarsia a odbremeni ta :wink: aj ja rada varim,ale manzelovi ked nieco chuti tak v pohode aj tyzden to papa,to ja nie :slight_smile: a aj syn hadam nebude vyberavy...i ked sa budem snazit varit vyvazenu stravu,ale na 2 dni :grinning:
26. apr 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeho manzelka to potom oceni :grinning:
26. apr 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
buba cely zivot je nahoda :grinning:
26. apr 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: šak ony vajce nevedia rozbiť....ale šak život ich nauči...ja som tiež sa tak naučila,že od maminych hrncov som sa dostala k prazdnemu a kukala do nho,až kym som sa nenaučila....sice prve pokusy boli strašne,ale mali sme psa :sweat_smile: a na blizku večierku so šalatmi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a čo sa tyka vareniu pre decka,inak sa varilo pre decka pred tymi 14 rokmi a inak teraz..takže ja sa učim stale :wink:
26. apr 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
buba az teraz som nasla tie recepty od tej pani...fakt su dobre?????A prezradis svoj vek ?mas zlate deticky..aj pekne fotky
26. apr 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam 25 uz nejakych paru rokov :grinning:

no recepty od nej su skvele,fakt,treba vyskušat...
ja som sa pri nej naučila piect viac než babovku a bublaninu :wink:
26. apr 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tajne hej?Aj ja som na tom asi tak isto :grinning: dnes pokukam jej recepty :slight_smile:
26. apr 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a z MMB varievas?
26. apr 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne varim aj s mmb...tam sa tiež najdu skvosty :wink:

idem ja spať už,som chcela pozrieť mexičana,ale asi na to vykašlem,lebo ešte stale fiči "balet pre seniorov " na markize,tak idem ja radšej spat :pensive: rano idem riešiť niečo doležite..pa :slight_smile:
27. apr 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: ja som mexicana raz videla a tusima ani nedopozerala,bolo to dost slabe...na to ze tam hraju taki herci...ja idem este kukat spatne vareni peceni alebo video recepty
27. apr 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau mukky si tu? :confused:
ja tiez varim na dva dni. aj malemu a aj nam. no nechce sa mi stale stat pri hrncoch. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aj tak sa mi zda, ze nic nerobim, len sa okolo ,,jedla,, krutim. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tu som ale az teraz...
27. apr 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som ta vcera cakala do 23 15. tak mozno zajtra. dnes ma moj P. volno v praci. :wink:
28. apr 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj,my sme nedavno prisli po celom dni z madarska,som total grogy ale spokojna :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubaczik, ta stranka s receptami s predoslej strany je suuupeeer........ja som tiez nevedela varit, mama nas prosto neucila ( aj tak nevari moc dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a dookola to iste) a tak sa trapim sama, vela ma naucila svokra, ked sme u nej byvali, ale viac piect ako varit.........tak som zacinala polievockami pre maleho, a hlavne sladke jedla som vobec nevedela varit, tak tie sa ucim a hladam nove recepty, co by nam zachutili :slight_smile:

Cez tyzden nevarim, sme len traja a muz casto v praci, tak to mame len krupicu, chlieb vo vajci a tak, ale na vikend sa snazim nieco vymysliet :slight_smile: vdakabohu za internet :slight_smile:
:slight_smile:
29. apr 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tie recepty kukla vsetky ale neoslovil ma ani jeden. vsade je vela slaniny,oleja, klobas.... no neviem. sto ludi, sto chuti.
29. apr 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som este nestihla pozriet tie recepty ale isto sa mi to dnes podari..pancake ako sa mas?
29. apr 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ujde to. mala som dnes navstevu tak mi rychlo ubehol den. a zajtra ides co varit? ja majonezak a rezne. no neviem kde k tomu drahy prisiel ale tvrdim ze ide leto, musime jest viac zeleniny a on toto si vymysli. alebo ze by som spravila kuracie rizoto??? :confused:
29. apr 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pancake ja som tie masove ani moc nestudovala, skor ma zaujal ten doma peceny chlieb :sweat_smile: , to ked zvladnem budem macher :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a kolace su tam fajn :wink:

inak ak mate chut na SLANE PALACINKY, rozmrazte jeden sacok so spenatom (taky mlety neochuteny), pridajte vajce, mlieko, muku, sol, strucik cesnaku a upecte klasicke palacinky, este horuce posypte najemno postruhanym syrom a zakrutte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Maly mal dnes teplotu 38 :cry: som smutna..
30. apr 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj to prejde. vela tekutin a vela tekutin. :wink:
30. apr 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pije vodicku,neodmieta ju,aj papal dnes,co som rada,no spapal asi vzdy o jednu tretinu menej ako inokedy,ale vobec nevadi..hlavne ze papal...
30. apr 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pancake a co si varila dnes teda?ja nic,mala som spisske parky,manzel bol cely den v praci a vecer jedol co nam navarila prababka,kuracie prsia na kocky na leci s cestovinami.Dnes som kupila cez kilo maska pliecko brav.,dala pomliet ,ale zajtra uvidim ci stihnem nieco urobit,chcela som robit tu sekanu no neviem ako bude s malym,a manzel ide uz o 13.30 do prace na sestnastku.Asi ho zamrazim teraz,podelim aby bolo aj na tu fasirku,a potom na tie gulky ikea.Alebo do omacky na cestoviny.
30. apr 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky aj moj tak papal ako tvoj. nezjdeol vsetko ako zvycajne. ale neboj. o par hodin bude vsetko ako bolo :wink:

ja som chcela robit tie rezne s majonezakom, ale zabudla som uvarit zemiaky, tak sme mali cestoviny milano. to su so smotanou,trochu kecupu, sunka,hrasok,sampiony. tie zboznujem a po pravde su aj jedine ktore viem urobit.a aj mojmu P. velmi chutia. ale dnes vecer sa uz asi do tych reznov pustim. lebo som mu ich minuly tyzden slubila a stale akosi nestiham. nevadi, budu na cely viken. :wink:
vecer o 20;45 som tu ako na koni. :slight_smile:
1. máj 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teplotu uz nema od vcera poobedia :slight_smile: tak aj ja tu potom budem :slight_smile: do tej plnenej fasirky nedavas ani zemle ani struhanku?drzi i to potom pekne?idem si lahnut,maly zaspal
1. máj 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok