Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

bubaczik
26. apr 2009

a vidim,že scrap ta bavi 🙂 šikovna 🙂

mukky
autor
26. apr 2009

a preco strava nefunguje na dva dni?? 😀 scrap bavi moju znamu,to je je praca,ja by som na to nemala cas....

mukky
autor
26. apr 2009

mlada si mamina...a piate babo este planujes??uz asi poznam odpoved 😀 ..ja by som druhe a aj tretie snad este chcela...snad to plati pre to tretie..

bubaczik
26. apr 2009

..lebo su taky fajnovy,že by mi to nezjedli 😠 tak som si ich naučila tak mam...ale ja rada varim,ked viem čo 😝 ked mam rozmyšlať,ma ide poraziť...
niekedy som od zufalstva si pisala na papierik rozne nazvy a losovali sme 😀 😀 😀 😀 bo neznašam,ked sa opytam,že ,"čo mam variť?čo chcete na obed?" tak ony že nevedia,že je im to jedno 😖

bubaczik
26. apr 2009

piate? 😕 to by musela byť veeeeleka velikanska nahoda..ale fakt strašne velkaaa 😀

mukky
autor
26. apr 2009

😀 ved za chvilu uz moze varit najstarsia a odbremeni ta 😉 aj ja rada varim,ale manzelovi ked nieco chuti tak v pohode aj tyzden to papa,to ja nie 🙂 a aj syn hadam nebude vyberavy...i ked sa budem snazit varit vyvazenu stravu,ale na 2 dni 😀

mukky
autor
26. apr 2009

jeho manzelka to potom oceni 😀

mukky
autor
26. apr 2009

buba cely zivot je nahoda 😀

bubaczik
26. apr 2009

😀 😀 😀 šak ony vajce nevedia rozbiť....ale šak život ich nauči...ja som tiež sa tak naučila,že od maminych hrncov som sa dostala k prazdnemu a kukala do nho,až kym som sa nenaučila....sice prve pokusy boli strašne,ale mali sme psa 😅 a na blizku večierku so šalatmi 😝

a čo sa tyka vareniu pre decka,inak sa varilo pre decka pred tymi 14 rokmi a inak teraz..takže ja sa učim stale 😉

mukky
autor
26. apr 2009

buba az teraz som nasla tie recepty od tej pani...fakt su dobre?????A prezradis svoj vek ?mas zlate deticky..aj pekne fotky

bubaczik
26. apr 2009

no ja mam 25 uz nejakych paru rokov 😀

no recepty od nej su skvele,fakt,treba vyskušat...
ja som sa pri nej naučila piect viac než babovku a bublaninu 😉

mukky
autor
26. apr 2009

tajne hej?Aj ja som na tom asi tak isto 😀 dnes pokukam jej recepty 🙂

mukky
autor
26. apr 2009

a z MMB varievas?

bubaczik
26. apr 2009

jasne varim aj s mmb...tam sa tiež najdu skvosty 😉

idem ja spať už,som chcela pozrieť mexičana,ale asi na to vykašlem,lebo ešte stale fiči "balet pre seniorov " na markize,tak idem ja radšej spat 😔 rano idem riešiť niečo doležite..pa 🙂

mukky
autor
26. apr 2009

😀 ja som mexicana raz videla a tusima ani nedopozerala,bolo to dost slabe...na to ze tam hraju taki herci...ja idem este kukat spatne vareni peceni alebo video recepty

pancake
27. apr 2009

cau mukky si tu? 😕
ja tiez varim na dva dni. aj malemu a aj nam. no nechce sa mi stale stat pri hrncoch. 😝 😝 😝 😝
aj tak sa mi zda, ze nic nerobim, len sa okolo ,,jedla,, krutim. 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

mukky
autor
27. apr 2009

tu som ale az teraz...

pancake
28. apr 2009

som ta vcera cakala do 23 15. tak mozno zajtra. dnes ma moj P. volno v praci. 😉

mukky
autor
28. apr 2009

ahoj,my sme nedavno prisli po celom dni z madarska,som total grogy ale spokojna 😀 😀

ukana
29. apr 2009

bubaczik, ta stranka s receptami s predoslej strany je suuupeeer........ja som tiez nevedela varit, mama nas prosto neucila ( aj tak nevari moc dobre 😝 😅 a dookola to iste) a tak sa trapim sama, vela ma naucila svokra, ked sme u nej byvali, ale viac piect ako varit.........tak som zacinala polievockami pre maleho, a hlavne sladke jedla som vobec nevedela varit, tak tie sa ucim a hladam nove recepty, co by nam zachutili 🙂

Cez tyzden nevarim, sme len traja a muz casto v praci, tak to mame len krupicu, chlieb vo vajci a tak, ale na vikend sa snazim nieco vymysliet 🙂 vdakabohu za internet 🙂
🙂

pancake
29. apr 2009

aj ja som tie recepty kukla vsetky ale neoslovil ma ani jeden. vsade je vela slaniny,oleja, klobas.... no neviem. sto ludi, sto chuti.

mukky
autor
29. apr 2009

ja som este nestihla pozriet tie recepty ale isto sa mi to dnes podari..pancake ako sa mas?

pancake
29. apr 2009

ujde to. mala som dnes navstevu tak mi rychlo ubehol den. a zajtra ides co varit? ja majonezak a rezne. no neviem kde k tomu drahy prisiel ale tvrdim ze ide leto, musime jest viac zeleniny a on toto si vymysli. alebo ze by som spravila kuracie rizoto??? 😕

ukana
30. apr 2009

pancake ja som tie masove ani moc nestudovala, skor ma zaujal ten doma peceny chlieb 😅 , to ked zvladnem budem macher 🙂 🙂 🙂 a kolace su tam fajn 😉

inak ak mate chut na SLANE PALACINKY, rozmrazte jeden sacok so spenatom (taky mlety neochuteny), pridajte vajce, mlieko, muku, sol, strucik cesnaku a upecte klasicke palacinky, este horuce posypte najemno postruhanym syrom a zakrutte 😝 😝 😝 😝

mukky
autor
30. apr 2009

Maly mal dnes teplotu 38 😢 som smutna..

pancake
30. apr 2009

neboj to prejde. vela tekutin a vela tekutin. 😉

mukky
autor
30. apr 2009

pije vodicku,neodmieta ju,aj papal dnes,co som rada,no spapal asi vzdy o jednu tretinu menej ako inokedy,ale vobec nevadi..hlavne ze papal...

mukky
autor
30. apr 2009

pancake a co si varila dnes teda?ja nic,mala som spisske parky,manzel bol cely den v praci a vecer jedol co nam navarila prababka,kuracie prsia na kocky na leci s cestovinami.Dnes som kupila cez kilo maska pliecko brav.,dala pomliet ,ale zajtra uvidim ci stihnem nieco urobit,chcela som robit tu sekanu no neviem ako bude s malym,a manzel ide uz o 13.30 do prace na sestnastku.Asi ho zamrazim teraz,podelim aby bolo aj na tu fasirku,a potom na tie gulky ikea.Alebo do omacky na cestoviny.

pancake
1. máj 2009

mukky aj moj tak papal ako tvoj. nezjdeol vsetko ako zvycajne. ale neboj. o par hodin bude vsetko ako bolo 😉

ja som chcela robit tie rezne s majonezakom, ale zabudla som uvarit zemiaky, tak sme mali cestoviny milano. to su so smotanou,trochu kecupu, sunka,hrasok,sampiony. tie zboznujem a po pravde su aj jedine ktore viem urobit.a aj mojmu P. velmi chutia. ale dnes vecer sa uz asi do tych reznov pustim. lebo som mu ich minuly tyzden slubila a stale akosi nestiham. nevadi, budu na cely viken. 😉
vecer o 20;45 som tu ako na koni. 🙂

mukky
autor
1. máj 2009

teplotu uz nema od vcera poobedia 🙂 tak aj ja tu potom budem 🙂 do tej plnenej fasirky nedavas ani zemle ani struhanku?drzi i to potom pekne?idem si lahnut,maly zaspal