Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

pancake
26. aug 2009

neboj to sa casom zase popravi a bude spavat pekne.
toho by som sa aj ja bala.

to moj v kociku vydrzi 20 minut a hotovo. spusti revy a musi chodit sam. 😠

takze ani dieta nebola, co???????? 😕 😕 😕

mukky
autor
26. aug 2009

kde si? 😕
a ostatne dievcata?ako sa vsetky mate?

pancake
26. aug 2009

bola som si umyt po sebe tanier, lebo som zjedla 4 kolace perniku. 😔
ale uz som tu.

mukky
autor
26. aug 2009

😀 😀 ,este stale ta drzi to papkanie?

pancake
26. aug 2009

uz spia asi.

mukky
autor
26. aug 2009

lumi ale moje foto tam necakaj 😀

pancake
26. aug 2009

aj si si cosi kupila? a co jedol maly? a hodis aj fotky?

pancake
26. aug 2009

daj tam aj tvoje foto pekne.... 😀

pancake
26. aug 2009

a vas tata co, oddychol si na dovolenke? aj ste si pekne uzivali a hrkutali? vsetko ok?
😕 😕

pancake
26. aug 2009

mukky ja mam spravenu linku a v mojom albume mam fotky. tak kukni, nech to vymazem. maju tam byt fotky iba deti. tak nech nejdem proti konikovskym pravidlam. chcela som si ich dat do albumu na modra strecha ale za boha neviem aky tam mam login. heslo viem, ale pod akym menom som tam veru nie. 😔

pancake
26. aug 2009

no co je??????kde si? aj ty sa napchavas????

mukky
autor
26. aug 2009

peknucka linka,som aj ja take nieco vyberala ked sme nasu sli robit,kym sme nasu kupili...to mate vo vasom byte doma na sk,ci ako?

a maly je zlatusik 😵 😵

varila som malemu tam ako doma,na 2 dni...maly sme normal apartman..my sme si varili asi len 3 krat,jedli sme von...rozhadzovali sme,a to som este usetreila dost..ale moja mamka nam prispela pred odchodom aj,nech si ju uzijeme...100 e nam dala

vsetko je ok,tak po starom 😀 ,bolo vynikajuco tam,sme sa ani chvilu nenudili...m si oddychol od roboty a to je hlavne ,to aj povedal...inac sme tam stale boli v pohybe...plaz,balenie veci na nu,prichod z plaze,jedenie,spanok,opat vstavat,plaz,balit,vecer logovanie 😀

ked sme prisli domov,ja som skoro stale sla hned spat 😀 HYSTORICKY skor ako m,on este zostaval pri telke a popijal.a ja uz o 1 som snivala... 😀 net mi nechybal 😕 🤐 ,nebol cas..

pancake
26. aug 2009

to je dobre ze ti net nechybal. ani mne nechyba. len ked mam rannu a maly zaspi, tak mam cas a kukam. ale vela krat ani nemam co. tak len sem nakuknem a vypinam. 🙂
ano to je linka u nas doma na sk.mame tam taky maly bytik.ale ked uz sme traja tak sa tam asi nezmestime. a s dvoma detmi /ked sa podari/ uz vobec nie. ☹ takze tam asi ani dlho nevydrzime. je to fakt male, keby sme boli 4.

aj si si cosi na seba kupila?
a uz davas tie fotky do pc? aby si nam ich mohla ukazat?
a ako ste tam isli????
pis vsetko. som zvedava... 😠

mukky
autor
26. aug 2009

m mi kupil bizu nausnice a naramok,take peknucke som si vybrala,ja som na to zatazena,kabelku neoriginal ED HARDY,krasna je cervena,kabelky su tiez moja vasen,ale musia byt nieco in 😀,ja som ani nic nechcela,mam toho dost doma...malemu tricko sme dali irobit croatia take peknucke,aj staremu take s leninom a bolsevickym napisom...jemu este hracky,tie gulicky co je ich tam 1OO tam stali 80 sk 😕 ,no nekup..ma co vyhadzovat z postielky 😝 😀

ja som tam prejedla strrrasne vela penazi za zmrzku,jedla som ju kazdu noc na korze ,bola super,ale nasa v aide je lepsie,vyraznejsie ochutena..jeden kopcek tam stal 20 az 25 sk,ako 2 nase skoro taky bol velky..

pancake
26. aug 2009

tak super. 😵 😵 😵 😵
aj ja by som si dala nanuk ale uz mi je zima. mam z lidla take mandlove. no necham si na zajtra. 😎
aj zajtra je den.
mas tie fotky????????
a ako sa vam cestovalo tam a spat??????? a co na to maly.... 😕 😕 😕

mukky
autor
26. aug 2009

sli sme autom,cesta trva 8 hodin,balada..po 5 hodinach sme sa stavili u svagriny,ona tam byva na dedine,sme sa tam zdrzali asi 3 hodky,potom este cesta trvala 3 hodky..maly ju skoro celu prespal,az poslednu hodku uz bol mrzuty....som ho zabavala...naspatsme boli u svagriny asi 5 hodin,chlapi si tam pospali,este v budapesti sme sa stavili v tescu a v ikei,tam som sa trochu vyblaznila 😀

maly sme domacu a je j mamu,stara teta spala v garazi a teta v jednej izbe v nasom byte,ale mala smostatny vchod,nad nami este bol jeden apattman...maleho zboznovali tety,s nim chodievali za rucku a stiskali ho,rozpravali sa snim..sme k moru mali pesi 5 minut a autom minutu,chodievali sme aj autom,na plaz som nosila prenosnu posztielku,mal maly luxus ahlavne sa tam hral,inac by sme len behali 😀

pancake
26. aug 2009

tak mne by v autosedacke ani hodinu a nie to este8. 😠 😠
a na plazi tiez nie. ani v prenosnej postielke. tu ignoruje uplne. musi mat volnost a vsade dostupnost..
tak som ho naucila a teraz uz sa to neda odnaucit. 😒

pancake
26. aug 2009

ja beham za nim cely den. iba teraz vecer ked spi tak nie. este ze je ten spanok. 😀 😀 😀

mukky
autor
26. aug 2009

kazdy sa smial a zastavoval ked videli maleho v tej postielke,sme boli atrakcia 😀 ,sme boli na takej detskej plazi,skoro same deti a rodicia,od babatiek po vacsie,v mori takmer nikto len my vzdy 😀 ,a mali sme miesto sa vzdy zlozit,sme mali 2 take miestecka...to je tam uplne iny vzduch,doma ked je teplo vzslopem litre vodya tam ze cely den na plazi som sa ledva napila....ani v byte sme nemali teplo,prijemne,spali sme tam ako doma....a ani to nebolo drahe,...na 10 noci uz so vsetkymi poplatkami sme tam zaplatili 360 e....a ma tam dom kosican od nas,on bol s nami u lekara aj nas pozriet a tak,strasne zlaty....a v juni tam robi take turnusy pre rodicov a deti v jeho dome,kde nikomu nevadi ze maniekto deti,lebo je to pre nich,ma zahradu tam a tam deti santia..

mukky
autor
26. aug 2009

fotky snad zajtra nejake hodim,sa mi dnes uz nechce hladat kable...

nas maly sa naucil hrat sam v postielke,ja si robim co potrebujem a podobne..jasne ze aj krici z nej,aj s nim pochodim po byte,vymienam hracky,som ho chcela naucit od mala nech sa neboji sam v izbe a tak som ho aj nechavala...

od zajtra uz chcem skusit nocnik aspo 3 krat denne mu dat 😕

pancake
26. aug 2009

ja na nocnik akosi nemam este nervy. este to odkladam do dalekeho buducna. neviem kedy chce ist kakat ani curat. ked kaka tak to vidim. lebo je cerveny a funi pri tom. no a musi stat. po sediacky mu to nejde. 😖 😖 😖

mukky
autor
26. aug 2009

ja skusim rano ho dat,ked vstane..teda asi ho da m,lebo on rano bude k nemu vstavat...uvidime ..no viem ze tam nechce sediet,snad par sekund 😒

mukky
autor
26. aug 2009

a ty mas novu pracu ci ako?a co P?este nemam vas docitane..len som cosi zahliadla..

pancake
26. aug 2009

este pracujem v tej starej ale 12.9 uz koncim
neviem ci mam nastupit hned 13.9 do novej, alebo mam ist na dovolenku na slovensko. od marca sme doma neboli. a v novej praci nam len tak skoro dovolenku nedaju, najskor az buduci rok.
lenze letenky drahe ako slak, tak neviem ci sa fakt na to nevykasleme.
a P. stale hlada pracu....
no uz mame aj opatrovatelku. 20 rocne dievca z noveho mesta nad vahom.

mukky
autor
26. aug 2009

pan a ti nechcel pit tvoje mliecko,ci preco si nemohla kojit ak mozem vediet?mne nanutila super mudr dat aj umele ked nepriberal...ale asi som mala viac jest a kojit castejsie..no co uz..ja som starsne malo jedla,som nemala chut ani cas,ani cas varit si

pancake
26. aug 2009

maly mal silny reflux a nevedel sa prisat. vsetko co zjedol hned vygrckal a potom nemal sil tahat dalej. tak papal kazdu hodinu, niekedy aj kazdu pol hodinu.vydrzali sme to 2 mesiace a potom som mu zacala odsavat a prestalo sa mi tvorit mlieko. 😠
bolo to strasne. nespala som, iba som prala a kojila. ☹

mukky
autor
26. aug 2009

a este som zabudla napisat ze moja segra s muzom ,malou,mojou mamou,otcom a tetou boli v chorvatsku tiez,v dalmacii ale len na 7 noci a cestou naspat sa stavili u nas,tak sme den este stravili vsetci spolu az do 22 hodky..bolo fajn,moj sa isiel potapat s ocom,my sme boli s detmi a v mori,potom sme sli sa najest,vecer do vzdialenejsieho mestecka krk na korzo,oni sli potom uz domov..

a manzel mi pri potapani nasiel zlaty prsten,dve prstene spojene,jeden zlte zlato,druhy bud biele,alebo je to striebro..takze aj poklad nasiel,ale ho dam do zalozne,lebo sa mi az tak nepaci a je velky..

no a na krku som vysypana asi 5 dni 😀 ,som si mala alergie vyliecit,ale to asi z tej zmrzky,som v noci jedla a potom ma to zacalo svrbiet 😀 ,denne som zjedla asi 12 kopcekov zmrzlin 😀

mukky
autor
26. aug 2009

pan ☹ ,si viem predstavit aka si bola unavena..

pancake
26. aug 2009

ty kokso tak to sa ani ja nechytam na teba s tou zmrzkou. 😨 😨 😨 😨 😨

a zlato nedavaj do zalozne. pockaj kymbudes chciet nieco zlate si dat spravit a daj zlato za zlato. ma to vacsiuhodnotu ako ho dat do zalozne za par drobnych. 😉

mukky
autor
26. aug 2009

no ja som dala skoro vsetko zlato co som nenosila a aj m az na asi tri prstene,jedne nausnucky delfinikov a aj take 2 privesky delfinikov do zalozne na predaj..som uz po ne neprisla..co s tym?ale tieto som si nechala pre dievcatko ak bude a aj prstene pekne od m,vlastne vsetko bolo od neho..ale uz na dnesnu dobu nemoderne...no a jasne ze obrucky nie 😀