• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

13. júna 2012 
autor
som u,som odbehla...

my sme sa este nestretli tusim v ziadnej teme..
28. aug 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes mozno pridam nejaky recept z mojej sukromnej zbierky :grinning:
28. aug 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky, ja som tu len "omylom" - nevedela som,kam dat recept / k teme o maminach,ktore nevedia varit,ci mozu byt dobre maminy/, tak som to hodila tu a tam som nechala link. poriesene. :grinning: len som chcela dopisat, ze ked vyberiem vnutro z tekvice, tak ju nakrajam na 1,5cm pasiky a dam do cesticka. a ten grif je tu - skusala si dat miesto mlieka pivko alebo bublinkovu vodu :grinning: ? skus. ked mam,dam. ked nemam,staci aj mlieko,to mam stale.
28. aug 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este jedna dobra vec,ktoru maminy s malymi detmi ocenia - ked varim kuraciu polievku /kridelka alebo chrbaty davam/, pred zaverom dam do polievky zo 4zemiaky , len ocistene,nie nakrajane. chvilu prevru a vypnem polievku,dojdu. takze ked idu sviste papat, tak zemiaky /perfektna chut / rozpucim,naskubem masko kuracie a dam zeleninku. deti sa pri papani mlsne olizuju. :grinning:
28. aug 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky, cakam dobry rychly mnam recept. :wink:
28. aug 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no citam citam.... len davajte recepty.

ja varim uz 3 hodiny hrach a stale tvrdy... do frasa.... som chcela dat aj zajtra malemu. ale asi ho smarim do kosa. nemam na to cas. uz chcem ist spat a este v tom nemam ani zemiaky.
idem umyt riad a pridem.
napisem ako som pred hodino dostala skoro infarkt. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. aug 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pancake a namocila si ho predtym? strukoviny /okrem sosovice/ davam na celu noc. a vraj ked potrebujes rychlo mat uvarenu strukovinu, tak sa dava soda bikarbona,ale zatial som to neodskusala.
28. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no namoceny je od vcera obeda. uz je rozvareny na kasu a mne sa zda stale tvrdy. asi som uz davno nejedla hrachovu polievku. :confounded:
uz mam hotovo, a aj upratane. aj som z nej odlozila malemu, ale zabudla som tam dat majoranku a trosku sladkej papriky tak to ma chuda iba sosovicu so zemiakmi :frowning2: :frowning2:
lebo najskor som odobrala jemu, a potom dochutila nam. a uz som tam mala sol ked som si spomenula na majoranku. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

dnes nikto a nic????????
28. aug 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,uz som tu..s mamou som asi hodku volala tak sme sa vykecavali..som tu za 10 minut
28. aug 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadhera ja stale rozmyslam ako sa ta luci vola. hanbim sa jej to spytat lebo sa urazi.

aaaaaaaaaaaaaaaaa uz viem. Hakova. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. aug 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuketak opisane v mojom kucharskom zosite, tak dufam ze niekedy vyskusam.
este otazka ako nastruhane? na hrubom struhadle alebo ako na placky? a aj ten syr tak???
a ta salama je jemna, polosucha alebo sucha?? ja taku nepoznam. vdaka. :wink:
28. aug 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pancake, ee .
28. aug 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi zase sama so sebou si budem pisat.

dnes som sa rozpravala s jednou polkou od nas z prace, a ze robia nejake leco, ale oni bez vajec a davaju do toho bolonese omacku / co je na bolonese spagety/to uz je taka hotova v konzerve. som odpadla. a ze je to taka dobrota ze by som odpadla. no neviem.... :angry:
28. aug 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k cuketaku - cuketa na hrubom struhadle, syr tiez a co sa tyka salamy - nie klasicka, ale narez /kupujem humensky/ ale daj kuraci, nemusi byt nic drahe a davam na kocky nakrajany.
28. aug 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
CHCEM dat nove foto a dajak mi tonejde :rolling_eyes:
28. aug 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas odpadol z leca kamos, lebo v zivote nejedol leco na sladko :grinning: ale chutilo mu. ked ja inac neviem.
28. aug 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. aug 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem vas rzchlo docitat..neviem dat fotky z mobilu kaslem na to :angry:
28. aug 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved pekny vikend pred nami, za dva dni sa snad podari :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky to ste fotili oba na mobil? daj tie z fotaka. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
28. aug 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k nam pride zajtra kamos s priatelkou a asi budu aj u nas spat. budeme oslavovat, lebo nebol malemu gratulovat a aj mal maly vcera meniny, ja pred tyzdnom a buduci tyzden mam narodky, tak to tak sklbime vsetko do jedneho.
budem robit kebab ale taky slovensky. nie origos... no ale hviezda si myslela ze ma z domu gyros a ma prd. :rolling_eyes:
takze maso rozmrazene ale nenalozene. zajtra musim ist rychlo po praci kupit. :pensive: :pensive: :pensive:
28. aug 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nadhera dobre receptiky :dizzy_face: ,ja z tekvice vnutro nevyberam ked ju vyprazam,a mineralku aj ja ked mam davam do cesticka,pivo nie,lebo nepijem :grinning: aj ked viem ze sa alkohol vypari

pan ahoj,ja ked robim mojuBOZSKU hrachovu polievku,ktoru lubim a aj moj,co on polievky nemusi,tak ja ju ponorným mixerom na konci rozmixujem,mnam

ja namocim hrach na noc,dam do chladnicky,na druhy den dodu zlejem a premyjem ju,dam varit do hrca hrach,nakrajam cinulu na kocky a aj tu spolu varim,dam aj stale bujon,zeleninovy alebo hovadzi,ked uz je makka,urobim zaprazku na oleji s cervenou paprikou,pridam,potom ku koncu dam veela cesnaku pretlaceneho povarit..tesne pred vypnutim majoranku.Nakoniec rozmixujem,je potom taka hladucka,mnam..a obcas tam aj pridam na kocky nakrajanu klobasku,koli mojmu :grinning: ,k tomu chlebik,mnam,citim jej vonu
28. aug 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som vam nepovedala co sa mi dnes stalo::::::::::!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no uz mam tu linku, to viete a 2 spotrebice mi chybaju....
a ten majitel mi dnes poslal mail, ze chce peniaze za linku a odratal mi za tie dva spotrebice co mi nedodal. ze tie ked budu, tak mi ich prinesie. chapete to?????????????????????
od marca mi nebol schopny linku namontovat a ked uz namontoval tak nema spotrebice, a chce peniaze.
tak som sa nasrala ze keby som mala s kym tak si aj za jeden dam. uplne ma triaslo, musela som zavolat P. do prace lebo by ma asi kleplo. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
tak to rozdychavam a chystam si rec na zajtra co mu poviem do telefonu. peniaze uvidi az o 6 mesiacov,presne tak ako ja linku od neho. alebo pridem domov, vytrham ju a vyhodim von oknom, nech nemusi pre nu chodit po schodoch....

no ma stastie ze uz je vela hodin a nechcem mu volat.
ale zajtra nech si ma nepraje.
28. aug 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky si ma zabilaaaaaaaaaaaa....
tak az teraz som prisla na to, ze som nedala cibulu a cesnak. :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: vdaka idem ju dorobit. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
alebo kaslem na to? uz je vela hodin. ci mam??????
28. aug 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pan aj z fotaka,ale neviem kde ani je a ci sa robi to tak isto..zajtra hadam na to kuknem,z mobilu som len ja daco pofotila,zvacsa sme nakrucali aj kamerou..
28. aug 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pan :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: ,ty si asi zamilovana :grinning:
28. aug 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a preco si skoro dostala infarkt?
28. aug 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si myslela, ze to len na slovensku su take kvalitne "sluzby". od marca cakat... :angry:
28. aug 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha,idem to prewcitat,som si to nevsimla
28. aug 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pan to video som uz dala do oblubenych,rano pustim malemu :dizzy_face:
28. aug 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok